Eugene M
Szczepionka którą on przyjął jest niekoniecznie ta sama którą dostaną inni.
V.R.S.
Ja tam nie wiem dlaczego ktoś mówi że szczepionka jest bezpieczna. A stara zasada jest taka że dowodzi się tez pozytywnych a nie negacji.
Weronika....S
W masce wygląda jak bez twarzy, okropne! Wszystko wskazywałoby obecnie, również globalna promocja tej szczepionki opartej na tkankach uśmierconego w łonie matki dziecka, że Wielka Apokaliptyczna Nierządnica, przed którą ostrzega Chrystus w Apokalipsie ,,Ludu mój, wyjdźcie z niej,, Ap.18, 4 ruszyła do boju.
Bos016
Ktoś wie dlaczego od marca są zamknięte przychodnie? Dlaczego nie działają szpitale? Gdzie teraz pracują i co robią pielęgniarki i lekarze z tych placówek ? Ja tego nie pojmuję... może głowa za ciasna.
przeciwherezjom
Proste. Świadome i celowe ludobójstwo. Stalin wytłukł wiele milionów własnych rodaków - właśnie czeka nas powtórka na własnym podwórku. Duda, Kaczyński, Morawiecki, PiS itd wybrańcy katolików(sic!) dzielnie naśladują starego wujka Józka. Może ten rok Józefa ogłoszony przez antypapieża dotyczy właśnie tego Józka???!!!
jac505
Wreszcie temat wszedł na stronę główną. W Watykanie nie wysilają się w poszukiwaniu prawdy. W sytuacji posiadania wielu innych terapii wirusowych, jak cezar nakazuje nie przebadane w pełni zastrzyki to Watykan jest mu posłuszny. Czy ktoś tam komuś zapłacił za zachęcanie do szczepień ? Panie Jezu przyjdź !
przeciwherezjom
to "papież" cywilizacji śmierci - i pierwszej i drugiej...
Edward7
W czasie tego ucisku pewien człowiek, — niekanonicznie wybrany, — zostanie podniesiony do godności papieża.
Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Dziecko
Co tam, że demonicznie, ale jak,, nowocześnie "