Clicks1.6K
pl.news
4

Niemiecki biskup cezarobaptysta protestuje: nie jesteśmy rozłamowi

Przewodniczący Episkopatu, biskup Limburga, Georg Bätzing, twierdzi, że Niemiecki Kościół Narodowy "nie jest schizmatyczny" i nie chce oderwać się od Kościoła powszechnego jako "niemiecki Kościół narodowy".

"Nasz związek z Rzymem i z Ojcem Świętym jest bardzo bliski", powiedział CatholicNewsAgency.com, wykazując wulgarny cezaropapizm, który redukuje Kościół i Prawdę do "związku" z osobą papieża.

Bätzing powiedział, że na niemieckim synodzie zamierzają ocenić, "które ruchy możemy swobodnie regulować i gdzie decydować jako Kościół lokalny". Widzi on "swobodę" w [nieważnych] święceniach kobiet-diakonów i, najwyraźniej z powodu swoich intelektualnych deficytów, uważa solidne argumenty przeciwko [nieważnym] święceniom kobiet za "coraz mniej przekonujące".

Biskup pochwalił również homoseksualne "błogosławieństwa", które przyzwalają na grzech. Wyraził chęć "przedyskutowania" tego, co nazywa "punktami widzenia" przedstawionymi przez Kongregację Nauki Wiary. Wśród antykatolików słowo "dyskutować" jest powszechnie używane w znaczeniu "odrzucić".

10 maja dziesiątki niemieckich księży udzielało "homoseksualnych błogosławieństw" w opróżnionych do połowy kościołach.

#newsDpoocajkdi

wacula25wp.pl
Kościół niemiecki powinien podążać ścieżką Ewangelii, nie zaś ściężką apostazji. A od biskupów niemieckich i przedstawicieli Komitetu Centralnego Katolików Niemieckich nie słychać głosu Pana, Ewangelii czy prawdy, ale głos postmodernizmu
przeciwherezjom
I katolicy i inne wyznania chrześcijańskie zostaną przejęte przez fałszywego proroka - antypapieża. Wejdą w straszne ciemności anty-chrześcijaństwa. A na zewnątrz będzie fajnie, będzie pozorna jedność, będzie fałszywy kościół. A potem śmierć. Wieczna.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Tylko nie wie lub nie dorósł intelektualnie do tego ,aby zrozumieć ,że posoborowy kościół nie jest kościołem powszechnym tylko masońskim .