Clicks2.4K
pl.news
9

Wielka klapa: 75 wyświetleń Franciszka

Bezużyteczna Papieska Rada ds. Kultury zorganizowała w dniach 6-8 maja bezużyteczną, ale bardzo głośną "Konferencję Zdrowotną" z udziałem około 100 prelegentów.

Filmy zostały opublikowane na kanale YouTube.com współgospodarza, New York Cure Foundation. Większość z nich uzyskała od 1 do 200, a niektóre 500 kliknięć.

Dyskusja medyczna na temat długoterminowych skutków Covid-19 wygenerowała 7 tys. kliknięć, a proaborcyjna piosenkarka Katy Perry 3,2 tys. kliknięć. W czasie livestreamów na stronie było średnio od 12 do 17 widzów.

Amerykański rockman Joe Perry, który w 1987 roku stworzył piosenkę o transwestycie, uzyskał 1.7k wyświetleń po tym, jak został podlinkowany przez katolickie strony internetowe takie jak Canon2012.com i NovusOrdoWatch.org. Podczas swojej prezentacji jąkał się i wypowiadał mądrości, że "dieta jest ważna dla dobrego samopoczucia".

Pod koniec konferencji, w sobotę wieczorem (godzina 23.59), filmy miały tyle odsłon:

Franciszek: 75
Postać New Age, Deepak Chopra: 86
Antoni Fauci, organizator US-Covid: 145
Sopranistka Renée Fleming: 43
Supermodelka Cindy Crawford: 88
Dyrektor generalny firmy Moderna, Stéphane Bancel: 51
Szef Google Health, David Feinberg: 11

Głównym celem konferencji było wykorzystanie "moralnego" głosu [niemoralnego] Watykanu do forsowania szczepionek Covid-19.

Podczas konferencji Chelsea Clinton wezwała do cenzury mediów społecznościowych, aby zapobiec otwartej informacji na temat szczepionek Covid.

Fauci, katolik, powiedział, że "wiadomość" [szczepionkowej propagandy] musi być dopasowana do właściwego "medium", wśród których kler odgrywa ważną rolę [bo do niczego innego się nie nadaje].

Cindy Crawford mówiła o znaczeniu "zielonej herbaty", "rutyny medytacyjnej" i "10 minut treningu cardio". Konferencja ta była ostatecznym dowodem na to, że neomodernistyczny Watykan zamienił się w parodię sekty.

#newsRtpimuulwm
Tymoteusz
„Konferencja ta była ostatecznym dowodem na to, że neomodernistyczny Watykan zamienił się w parodię sektyza sprawą Jorge Bergoglio i masonów w Kościele jego popierających (mafia z Sankt Gallen)...
Sw.Joanna
A dzisiaj tj.10 maja błogosławieństwo par homoseksualnych w niemieckim kościele.W środę zawieszę o tym dokładniejszą wypowiedź na mojej stronie.
Posoborowe absurdy
WIęc Franciszek jest satanistą. Skoro satanistka Katy Perry wyśpiewywała piosenkę o aborcji, a On zachęca, a właściwie zmusza do przyjmowania szczepionek z aportowanymi płodami na Cov-Id19 - symbol szczepienia BYDŁA.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Cindy Crawford mówiła o znaczeniu "zielonej herbaty", "rutyny medytacyjnej" i "10 minut treningu cardio". Konferencja ta była ostatecznym dowodem na to, że neomodernistyczny Watykan zamienił się w parodię sekty.''
Kto jest kto po owocach poznajemy! Zwolennicy franciszka ekologa, pewnie nie widzą w tym nic złego, no bo przecież troszczy się o matkę ziemię i o nasze zdrowie, a w tym jest samo …
More
,,Cindy Crawford mówiła o znaczeniu "zielonej herbaty", "rutyny medytacyjnej" i "10 minut treningu cardio". Konferencja ta była ostatecznym dowodem na to, że neomodernistyczny Watykan zamienił się w parodię sekty.''
Kto jest kto po owocach poznajemy! Zwolennicy franciszka ekologa, pewnie nie widzą w tym nic złego, no bo przecież troszczy się o matkę ziemię i o nasze zdrowie, a w tym jest samo dobro. Na dziwić się nie mogę, że katolicy tak łatwo dali się uwieść ,,fałszywemu prorokowi''!

,,Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was Łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub Anioł z Nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!''
(list do Galatów 1,6-9)
Weronika....S
Czy władze Kościoła, w tym i w Polsce, które wykonują polecenia masonów i wprowadzają w Kościele kowidowy porządek, w tym wylanie wody święconej i w nieskończoność ciągnąca się dyspensa od Mszy Świętej, która zaprzecza Kodeksowi Prawa Kanonicznego, czy owe władze nie są w stanie apostazji?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
To kolejny dowód na to ,że Stolica Apostolska jest w czarnych łapach lucyferian z NWO !