CÓRKA MARYI
1390

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, by Mój Syn Jezus …

MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego …More
MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego kraju – dla waszej ojczyzny – ale dla całej Europy i dla całego świata.
PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, GRUPOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.
Z soboty na niedzielę, tj. z 1/2. 08. 2020 r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I INNYCH NARODÓW.
Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej porze, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo.
Więcej …
More
CÓRKA MARYI
Modląc się o Intronizację, modlimy się o Powtórne Przyjście Pana Jezusa i Jego 1000 letnie królestwo na Nowej Ziemi i Nowym Niebie - Nowym Raju.