CÓRKA MARYI
1390

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI

MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego kraju – dla waszej ojczyzny – ale dla całej Europy i dla całego świata.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, GRUPOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.

Z soboty na niedzielę, tj. z 1/2. 08. 2020 r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Świętego. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy też łączyć się duchowo z OFIARĄ MSZY ŚWIĘTEJ i modlić się w intencji właściwej INTRONIZACJI PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI I INNYCH NARODÓW.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej porze, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo.

Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi i samego czuwania znajdziesz poniżej:


Fragmenty Objawień Maryi, Jezusa i Anioła Ave Stróża o Intronizacji

MATKA BOŻA: Jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.


Nocne różańcowe czuwania modlitewne – akcja ogólnoświatowa

CÓRKA MARYI
Modląc się o Intronizację, modlimy się o Powtórne Przyjście Pana Jezusa i Jego 1000 letnie królestwo na Nowej Ziemi i Nowym Niebie - Nowym Raju.