dusan.podstavsky
Pre : MaxHq,,,- odpoveď. Vážený pane, chcem sa Vám týmto príspevkom verejne, tak ako som reagoval,,, - aj ospravedlniť, prijmite toto prosím od srdca a úprimne. Podobne reagoval /a/ aj čitateľ johanika, preto aj Vám odpovedám stejným obsahom a chcem dúfať, že naša komunikácia bola žiaľ len v istej rovine nedorozumenia.
johanika - / ak som dobre prečítal/...
prajem pekný deň, ďakujem za správu. …More
Pre : MaxHq,,,- odpoveď. Vážený pane, chcem sa Vám týmto príspevkom verejne, tak ako som reagoval,,, - aj ospravedlniť, prijmite toto prosím od srdca a úprimne. Podobne reagoval /a/ aj čitateľ johanika, preto aj Vám odpovedám stejným obsahom a chcem dúfať, že naša komunikácia bola žiaľ len v istej rovine nedorozumenia.
johanika - / ak som dobre prečítal/...
prajem pekný deň, ďakujem za správu. Som bežný čitateľ a vďačný za portál Gloria.tv. Nemal som v úmysle sa nikoho dotknúť, to ozaj a úprimné nie. Za čím si ale stojím, je dnes až neoceniteľné a nesmierne vďačné-príspevky a videa pána Dr. Baláka, ktoré sú podľa môjho už presvedčenia jednoznačným obrazom reálneho dneška a života... Odporúčam Vám ich so záujmom a nezaujatosťou prezrieť a verím, že budú pre Vás väčším a hlbším prínosom / je ich možno 15/.
Tiež mám svoje "okolie",,,,rodinu, deti, príbuzných, /som už asi "senior"-?,-64r. /a tú hnusobu som prekonal ešte pred 14-timi mesiacmi ( niekde na letisku (... ,,,dá sa o tom písať, uvažovať - veľa, ale určite a s istotou si toto celé, čo sa nám predkladá a podsúva, si takú pozornosť nezaslúži. Toto má ŽIAĽ, hlboké a veľmi vážne POZADIE, a to všetko , čo sa ešte chystá, ...k tomu sa snažiť prijímať a získavať informácie a ak je treba / a ono žiaľ je treba / sa opodstatnene a objektívne neraz aj nezmyslom a to doslova, preto sa treba chrániť a brániť. Viem, že to nieje ľahké. Viem.!
Preto prijmite prosím moje od srdca úprimné ospravedlnenie, ak som sa Vás nepriaznivo dotkol svojím osobným príspevkom a prosím o Božie požehnanie pre všetkých.......V úcte Podstavský.
dusan.podstavsky
Všetkým,,,požehnaný večer,,, mimoriadne pre MaxHq : Vážená osoba, vôbec Vás nepoznám, ale vo všetkej úcte k Vám,....ak sa to dá ešte takto povedať,,,,,mali by ste byť radšej ticho, mĺčky vnímať, čítať a rozmýšľať....ale pri tom by Vám mal niekto dospelý pomáhať, lebo Vy si ani neuvedomujete o čom tu je reč. Je mi Vás ľúto a budem na Vás istý čas myslieť vo svojích modlitbách.
johanika
ja mám veľmi zlé skúsenosti z posledných dní a to nielen u seniorov z DSS. Príbuzný, zamestnaný, chodil pravidelne na povinné testy, aby mohol chodiť do práce. Pred týždňami sa začal zle cítiť, ale tým, že mal v ruke negatívny výsledok, lekárka mu po telefonickom rozhovore predpísala antibiotiká, vraj určite má niečo iné, keď je antigénový test negatívny. On atb bral a stav sa mu neustále …More
ja mám veľmi zlé skúsenosti z posledných dní a to nielen u seniorov z DSS. Príbuzný, zamestnaný, chodil pravidelne na povinné testy, aby mohol chodiť do práce. Pred týždňami sa začal zle cítiť, ale tým, že mal v ruke negatívny výsledok, lekárka mu po telefonickom rozhovore predpísala antibiotiká, vraj určite má niečo iné, keď je antigénový test negatívny. On atb bral a stav sa mu neustále zhoršoval. Nakoniec ho vzali do nemocnice vo veľmi zlom stave, pľúca boli , podľa lekárky funkčné na 30%. Primárka si zavolala príbuzných, aby zohnali niekde urýchlene Ivermectin, na čiernom trhu sa to podarilo (80,-Eur/krabička) , ale už bolo neskoro, pacient bol preložený na pľúcnu ventiláciu a v piatok zomrel.
Podobný prípad mladého človeka z Banskej Bystrice. Zamestnanec DSS, neustále testovaný, dostal v práci covid. mal 7 dní 39st. horúčky a obvodná lekárka rodičom niekoľkokrát povedala, že majú volať záchranku. RZP sa vždy (4x) opýtala na vek a potom povedali, nech sa lieči doma. Ako a čím nepovedal nikto. Chlapec už dnes teploty nemá, ale teraz má podliatiny po tele...opäť to nikto nerieši. Matka zháňa informácie po internete, lebo už nevie, na koho sa má obrátiť...
dalila
Podliatiny sú zlé, treba volať rzp
MaxHq
Noze pan Podstavsky skuste mi tu vysvetlit o com je tu rec
naozaj sa necham velmi rad poucit lebo zatial to boli od vas len jalove reci typu budte ticho neviete o com je rec .... a pod
noze pane dostante ma do obrazu co sa v ZpS deje a nikdy nebudem ticho ked sa tu siria hluposti
Peter(skala)
čo sa deje v berlinskom DSS?
Nasilu očkuju dôchodcov a potom umieraju:
tvfilmvideohudba.wordpress.com/…-domove-8-zomreli-po-ockovani/
Svätý Malachiáš(prorok)
Jednoduchá vec keby ľudia neboli tupé ovce a nechodili na tie satanské veci neboli by chorý a neumierali by smrteľne na tomto svete. Samozrejme ešte keď požívajú techniku kde je nainštalovaná 5G sieť bodaj by ich to tiež nezničilo.
Ďalšia vec ľudia stále nosia nebezpečné rúška,respiratori, plynové masky atď. všade či vonku alebo dnuka vo vnútri budov a verím tomu,že ľudia niektorí sú taký už …More
Jednoduchá vec keby ľudia neboli tupé ovce a nechodili na tie satanské veci neboli by chorý a neumierali by smrteľne na tomto svete. Samozrejme ešte keď požívajú techniku kde je nainštalovaná 5G sieť bodaj by ich to tiež nezničilo.
Ďalšia vec ľudia stále nosia nebezpečné rúška,respiratori, plynové masky atď. všade či vonku alebo dnuka vo vnútri budov a verím tomu,že ľudia niektorí sú taký už oklamaní,že chodia rovno aj späť s rúškom.
Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu?
Dr. Vernon Coleman – Ti, co podávají vakcíny proti covidu-19, budou souzeni jako váleční zločinci.
Dr. Vernon Coleman – Rizika PCR testů a případy poškození z jejich užívání!
MaxHq
Pane tarate nezmysli ... Je pravdou ze sa klienti v tomto case mimo zariadenia len tak na nakupy alebo prejst do mesta nedostanu ale tych nie je vela kedze vecsina je tam odkazana na pomoc druhej osoby. Nakupy im zabezpecuje rodina alebo soc. pracovnici. Su zrusene sv. omse ale na oddeleni skupinova duchovna cinnost je povolena, knaz tam ma pristup. Nie je pravda ze klienti nesmu mimo zariadenie …More
Pane tarate nezmysli ... Je pravdou ze sa klienti v tomto case mimo zariadenia len tak na nakupy alebo prejst do mesta nedostanu ale tych nie je vela kedze vecsina je tam odkazana na pomoc druhej osoby. Nakupy im zabezpecuje rodina alebo soc. pracovnici. Su zrusene sv. omse ale na oddeleni skupinova duchovna cinnost je povolena, knaz tam ma pristup. Nie je pravda ze klienti nesmu mimo zariadenie k rodine domov ale pri navrate je potrebny negativny PCR test nie starsi ako 48 hodin a 5 dni izolacka. Nie je pravda ze klienti nesmu do parku, nie je pravda ze nesmu mat navstevu ale navsteva musi mat neg pcr test nie starsi ako 48 hodin musi sa na vratnici podrobit AG testu a dlzka navstevy je limitovana do 20 minut , nie je pravda ze klienti su zavreti na izbach v spolocnych priestoroch je volny pohyb ci uz kavomat obchod v zariadeni, telocvicna, kaplnka ... atd. Dalej sa robia s nimi skupinove aktivity ako aj rehabilitacie cvicenia v ramci oddeleni ... to vsetko plati pokial nie je zariadnie v karantene a nemaju tam pozitivne stavy... tak nesirte prosim bludy a ked tak si to aspon overte ...
Peter Potocky
Čo to tu píšeš ty diablov syn a matovičov poskok MaxHq. Môj svokor zomrel v DSS a presne viem ako tam bolo. Vyslali ťa, aby si tu ľuďom mútil hlavy? Pán Balák má absolútnu pravdu. Moja rodina tzv. starostlivosť DSS zažila na vlastnej koži. Viem za akých katasrofálnych podmienok zomrel môj svokor. Za toto čo si tu napísal by som ti s čistým svedomím rozbil hubu! Drzo klameš a balamútiš čitateľov. …More
Čo to tu píšeš ty diablov syn a matovičov poskok MaxHq. Môj svokor zomrel v DSS a presne viem ako tam bolo. Vyslali ťa, aby si tu ľuďom mútil hlavy? Pán Balák má absolútnu pravdu. Moja rodina tzv. starostlivosť DSS zažila na vlastnej koži. Viem za akých katasrofálnych podmienok zomrel môj svokor. Za toto čo si tu napísal by som ti s čistým svedomím rozbil hubu! Drzo klameš a balamútiš čitateľov. Nič iné ti neprajem iba to, aby si sa dostal do DSS, ako môj svokor a skončil podobne ty hohstapler.
MaxHq
Potocky vy ste DSS nevidel ani z lietadla ... ja sa tam nemusim dostat ja tam pracujem ... a pan z videa tara nezmysli ako aj vy s tou historkou o svokrovi ... keby to aj bola pravda ze svokor bol udajne co pochybujem zenedbavany nic vam nebranilo si ho zobrat k sebe alebo umiestnit inde ... takze klud pane .. chybu a neschopnost hladajte hlavne u seba ...
Peter(skala)
Max... zaujimavo si odpisal Balakovi, ked si mu protirečil, ale na konci si dodal, že "ak nie je (DSS) v karantene"... a tu je ten rozdiel, medzi Balakovou (ako aj iných) a tvojou skusenosťou, lebo napr. v Košiciach DSSkach boli v karantene a to hovorím len o nich a kolké také ešte boli?!

Takže treba objektivne pozerať na tieto skutočnosti a nie hned protirečiť. Tvoja skusenost by sa dala …More
Max... zaujimavo si odpisal Balakovi, ked si mu protirečil, ale na konci si dodal, že "ak nie je (DSS) v karantene"... a tu je ten rozdiel, medzi Balakovou (ako aj iných) a tvojou skusenosťou, lebo napr. v Košiciach DSSkach boli v karantene a to hovorím len o nich a kolké také ešte boli?!

Takže treba objektivne pozerať na tieto skutočnosti a nie hned protirečiť. Tvoja skusenost by sa dala vnimať ako doplnenie, aby ludia vedeli, že nie všetky DSSky boli v karantene a kvôli tomu nemali také obmedzenia ako ostatné.

Lenže članok je o DSSkach, ktoré boli v karantene a nie samotnou karantenou zapričinili umrtia, ale hlavne neschopnosťou vlady, riadenia a lekarov, ktorí nechceli ošetriť dôchodcov.

To, čo sa im deje sa deje aj rodinám v domacnostiach, kde tiež umreli rodinní prislušnici, lebo ich nechceli prijať do nemocnice a doteraz ani nepredpisuju učinne lieky, lebo pokial choreho neprijmu do nemocnice, tak mu ani nepredpišu lieky.

V tom je problem
Peter(skala)
Ináč, o.Čajka tiež zomrel práve preto, lebo ho nechceli prijať do nemocnice a o tom, že lekari nechceli ošetriť dôchodcov je skutočnosť, ktoru dokonca zverejnuju aj v TV, čo už je čo povedať...
tvnoviny.sk/…uz-nema-klientov-kto-osetrovatMore
Ináč, o.Čajka tiež zomrel práve preto, lebo ho nechceli prijať do nemocnice a o tom, že lekari nechceli ošetriť dôchodcov je skutočnosť, ktoru dokonca zverejnuju aj v TV, čo už je čo povedať...
tvnoviny.sk/…uz-nema-klientov-kto-osetrovat
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
to, čo "se říka" skus vyprávať rodine, ktorá chcela pomôcť svojmu dedkovi v DSS, aby mu priviedli lekara, ale im povedalo vedenie: nebojte sa, Pán si vezme koho chce, tak načo lekara...?

.. a aby toho nebolo málo, tak klinec do rakvy: lekar nech lieči sám seba... 🤪😎😲😱🥺🤫😫

asi tak nejako vyznieva ironicka odpoved na zosnulých, o ktorých je tu reč
johanika
Peter má pravdu. Nie je normálne vyhovárať sa na Boha, keď seniorovi nechce odborník pomôcť.
Ak lekár urobí všetko pre záchranu človeka, čo je v jeho silách a schopnostiach... a ten napriek tomu zomrie, tam sa skloňme pred vôľou Boha, ale ináč je to vražda človeka človekom.
Sama mám skúsenosť, že dokonca v kresťanskom dome seniorov bola taká slabá zamestnanosť špecialistov, že ošetrovateľky …More
Peter má pravdu. Nie je normálne vyhovárať sa na Boha, keď seniorovi nechce odborník pomôcť.
Ak lekár urobí všetko pre záchranu človeka, čo je v jeho silách a schopnostiach... a ten napriek tomu zomrie, tam sa skloňme pred vôľou Boha, ale ináč je to vražda človeka človekom.
Sama mám skúsenosť, že dokonca v kresťanskom dome seniorov bola taká slabá zamestnanosť špecialistov, že ošetrovateľky svokrovi nepriniesli čaj a jedlo k posteli, hoci bol nechodiaci. Ony si zrejme neuvedomili, že on si zájsť pre pitie, či jedlo na stôl nemôže a nakoniec bol prevezený do nemocnice pre dehydratáciu a vyhladovenie a tam ho nejakými omamnými látkami, už ako zdravého pred prepustením, úplne dorazili. Zdôrazňovali, že po takých dávkach "oblbovákov" je pokojný, až nakoniec v tom ich pokoji umrel!
Peter(skala)
Kali..vieš v čom je tvoj problem?
... že povrchne čitaš komentare a članky ktore tu den čo den komentuješ

napr. aj v pripade o.Čajku, ktorý tu prispieval často, dokonca sa viacerí zmienili o jeho smrti ako to bolo ale ty to neberieš važne a zvališ to na COVID ako zdravotnici pre zapredané media.

o.Čajka mal zapalu pluc a či bol alebo nebol chorý na COVID tak to je teraz vedlajšie, pretože …More
Kali..vieš v čom je tvoj problem?
... že povrchne čitaš komentare a članky ktore tu den čo den komentuješ

napr. aj v pripade o.Čajku, ktorý tu prispieval často, dokonca sa viacerí zmienili o jeho smrti ako to bolo ale ty to neberieš važne a zvališ to na COVID ako zdravotnici pre zapredané media.

o.Čajka mal zapalu pluc a či bol alebo nebol chorý na COVID tak to je teraz vedlajšie, pretože podstatné je, že ho nezobrali do nemocnice a ani za nim neposlali lekara.
hriechyokultizmus.wordpress.com/…/11/07/kauza-o-miroslav-cajka/
... a o to ide aj v týchto pripadoch na DSS, že o chorých ludí nie je postarané zo strachu z COVIDU.
Nina Rajtíková
hrôza
Laudetur Jesus Christus
Hrôza čo len pomyslieť! Kto môžete, ihneď berte rodinu z tých zariadení preč.
Roberto 55
Ked vo velkej Amerike urobili temne sily ocividny volebny podvod a dostali sa k moci komosi a satanisti tak o co lahsie by sa take nieco mohlo uskutocnit na takom Slovensku? Ved taky Matovic a jeho olano nemali pokial si pamatam take preferencie, zeby mohli volby vyhrat. Co ked tam urobili temne sily podobny podvod ako v Amerike a dostali k moci poslusne no mentalne nestabilne individuum = …More
Ked vo velkej Amerike urobili temne sily ocividny volebny podvod a dostali sa k moci komosi a satanisti tak o co lahsie by sa take nieco mohlo uskutocnit na takom Slovensku? Ved taky Matovic a jeho olano nemali pokial si pamatam take preferencie, zeby mohli volby vyhrat. Co ked tam urobili temne sily podobny podvod ako v Amerike a dostali k moci poslusne no mentalne nestabilne individuum = Matovica, ktory si vytvoril "vladu" ktora by bola presne taka ako chceli? Podobne to mohlo byt aj v inich krajinach, kde sa volili ludia s "maslom" na hlave, ktori chodili na Epsteinov ostrovcek a "elity" maju videa a ine kompromitujuce materialy na nemoralnich "politikov", ktorich tam zamerne dali...