Clicks2.7K
pl.news
14

Bezbożne przymierze: Watykan milczy o spotkaniu Franciszka z argentyńskim prezydentem

Franciszek przyjął 13 maja argentyńskiego prezydenta Alberto Fernándeza, który w styczniu 2021 roku narzucił swojemu krajowi zabijanie nienarodzonych dzieci.

Watykańskie biuro prasowe nie opublikowało żadnej informacji o tym spotkaniu, a zamiast tego wspomniało jedynie o "serdecznych rozmowach" z sekretarzem stanu, Parolinem, na temat koronawirusa, kryzysu finansowego i walki z ubóstwem – co jest dowodem na to, że świat jest teraz sednem dla Kościoła i dyktuje mu swoje tematy.

Dlaczego biuro prasowe utrzymywało w tajemnicy spotkanie Franciszek-Fernández? Najwyraźniej "wyciągnęło wnioski" z katastrofy public relations po pierwszym spotkaniu Franciszka z Fernándezem w styczniu 2020 roku, po którym twierdziło, że Franciszek poruszył kwestię aborcji. Ale to było kłamstwo i sam Fernández temu zaprzeczył.

Podczas tej wizyty krwawy Fernández i jego konkubina przyjęli Komunię z rąk urodzonego w Argentynie biskupa kurii Sáncheza Sorondo.

#newsGdtumsmtbu
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
antyszczepionkowce dra mordy, nie szczepić, pokrętna filozofia, nawołujecie aby sie nie szczepić to jaka jest alternatywa aby przeżyć, mowicie modlitwa a czy szczepionka to nie jest dar Jezusa w wyniku modlitwy, pewien żyd modlił sie o wygrana Bóg mówi do niego żydzie daj mi szanse wyślij kupon totolotka
Lamand shares this
2.7K
Zastanawiające
Weronika....S
Bezbożne przymierze obejmuje obecnie sojusz Franciszka i całego Watykanu z globalistami, którzy promują aborcję, pigułki wczesnoporonne, a obecnie jeszcze szczepionki zbudowane na tkankach zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Globaliści, którzy przybyli do Watykanu w dniach 6-8 maja 2021 roku debatowali raczej nad biologicznym, moralnym i religijnym wyniszczeniem niż zdrowiem i wartościami …More
Bezbożne przymierze obejmuje obecnie sojusz Franciszka i całego Watykanu z globalistami, którzy promują aborcję, pigułki wczesnoporonne, a obecnie jeszcze szczepionki zbudowane na tkankach zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Globaliści, którzy przybyli do Watykanu w dniach 6-8 maja 2021 roku debatowali raczej nad biologicznym, moralnym i religijnym wyniszczeniem niż zdrowiem i wartościami moralnymi.
P.S. Źródło you tube, Paweł Chmielewski PCH 24, Globaliści w Watykanie.
Orędzia
Upadek pieniądza w Argentynie kolejny raz coraz bliższy LUDU BOŻY-szaleństwo człowieka uwidoczni się podczas INFLACJI i upadku…