Clicks6.3K
pl.news
162

Niemieccy biskupi: cudzołóstwo to "nie grzech", homoseksualizm "normalny" i "niezmienialny"

W czasie konsultacji dotyczących "seksualności człowieka", które były częścią "Drogi Synodalnej," grupa niemieckich biskupów rozmawiała we czwartek o zakazie cudzołóstwa homoseksualnego i antykoncepcji, rozważając, czy są one nadal "aktualne".

W spotkaniu wzięli udział biskupi Koch (Berlin), Bode (Osnabrück), Ipolt (Görlitz), Kohlgraf (Mainz) i wielu biskupów pomocniczych.

Informacja prasowa z 5 grudnia podaje, że tak zwani biskupi stwierdzili, że homoseksualizm był jedną z "normalnych form predyspozycji seksualnych" i jest "niezmienialny" przez socjalizację "ani nie musi być zmieniany".

Odnosząc się do Amoris Laetitia, powiedzieli, że relacje seksualne ponownie żonatych cudzołożników nie mogą być już zwyczajnie uznane za grzech śmiertelny.

Grafika: © Mazur, CC BY-SA, #newsGgoguszwkq

Gdyby ci nieszczesni biskupi wierzyli w sad ostateczny, to ze strachu przed kara wieczna nie zachowywaliby sie tak strasznie. Sa to zatem ludzie pozbawieni wiary. Skoro jednak nie maja wiary, to co oni robia poprzebierani za biskupow. Kto ich tam naslal?
Zadajcie sobie Katolicy pytania:
- dlaczego biskup Rzymu Franciszek w tej sprawie milczy...? Moja odpowiedź - biskup Rzymu Franciszek to WRÓG KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!!! Nie ma nic wspólnego z KK.
- przy okazji drugie pytanie, dlaczego TYLKO Abp. Marek Jędraszewski walczy o Kościół Katolicki w Polsce, oczywiście z biskupów, no... jeszcze paru - na palcach policzyć, tutaj sami udzielcie sobie …More
Zadajcie sobie Katolicy pytania:
- dlaczego biskup Rzymu Franciszek w tej sprawie milczy...? Moja odpowiedź - biskup Rzymu Franciszek to WRÓG KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!!! Nie ma nic wspólnego z KK.
- przy okazji drugie pytanie, dlaczego TYLKO Abp. Marek Jędraszewski walczy o Kościół Katolicki w Polsce, oczywiście z biskupów, no... jeszcze paru - na palcach policzyć, tutaj sami udzielcie sobie odpowiedzi....

Króluj Nam Chryste!!!
Vittorio,Andreas
Wszystkie komentarze ok ale co z milczeniem polskich hierarchów co z milczeniem episkopatu z jego przewodniczącym. ZAPRZAŃCY !!!
wacula25wp.pl likes this.
Oczywiste jest, że odrzucając doktrynę moralną Kościoła, ta niemiecka sekta jest schizmatycka i odstępcza i nie jest w komunii z Kościołem katolickim założonym przez Jezusa Chrystusa
wacula25wp.pl and one more user like this.
wacula25wp.pl likes this.
Tymoteusz likes this.
Z_Darek
To jest jest jawne działanie w duchu Antychrysta.
Szukający PRAWDY and 2 more users like this.
Szukający PRAWDY likes this.
antonio 64_64 likes this.
Tymoteusz likes this.
baranek
Gdzie jest papieź, gdzie Kongregacja Doktryny Wiary? Dlaczego ich nie suspendują, nie nakaźą stulić pysk?
Tymoteusz
„Dlaczego ich nie suspendują, nie nakaźą stulić pysk?”

Dlatego, że tak samo rozumują, inaczej mówiąc, są w tej samej masońskiej (czyli diabelskiej) drużynie...

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7, 15-16).
Szukający PRAWDY likes this.
Szukający PRAWDY likes this.
wacula25wp.pl
A zapasieni utuczeni żyjący w luksusie hedoniści duchowni.To na co im jeszcze przykazania boskie one przeszkadzają tylko .A Przykazania Boże wyszczególniają przecież podstawowe warunki utrzymania żywej Bożej wiary i ślubowania na krzyż J.CH.-GDZIE ONE SĄ??????
przeciwherezjom
Uwaga! Dziś to w swojej tępej łepetynie zrozumiałem. Masoni -na czele z antypapieżem - podzielili role między episkopaty. I tak Niemców przydzielono do 6-tego przykazania. A Polaków? Do dwóch spraw:
przeciwherezjom.wordpress.com/…/atak-na-niepoka…
obronaeucharystii.com/…/uderzyli-w-najs…
Paolo*
Marx nigdy mi na świątolbliwego nie wyglądał. Banda zbójców.
wlowoj
To jak po niemiecku mówi się 6te przykazanie?
Kunegunda
Zmieniają naukę Jezusa i Jego kościół na swoja modłę . BIADA ! BIADA ! BIADA!
Tymoteusz and one more user like this.
Tymoteusz likes this.
wacula25wp.pl likes this.
Tymoteusz
„Niemieccy biskupi: cudzołóstwo to "nie grzech", homoseksualizm "normalny" i "niezmienialny".”

Czyli pisząc wprost, niemieccy biskupi nie uznają Pisma Świętego, czyli nie liczą się z Bogiem, tzn. jeżeli się nie nawrócą, to pójdą na wieczne zatracenie do piekła, gdzie jedynie „będzie płacz i zgrzytanie zębów” (por. Mt 22, 13)...
Jeżeli homoseksualizm jest normalnością tzn. że bóg jest nienormalny, innej możliwości nie ma!!! Dlaczego? Ponieważ, że taki bóg stworzyłby człowieka tylko po to, aby go od razu uśmiercić. Facet żyjąc z facetem nie może mieć dzieci, kobieta żyjąc z kobietą nie może mieć dzieci, tak więc są pierwszym i ostatnim pokoleniem! Tym, którzy doszukują się w homoseksualizmie normalności zadaję pytanie – …More
Jeżeli homoseksualizm jest normalnością tzn. że bóg jest nienormalny, innej możliwości nie ma!!! Dlaczego? Ponieważ, że taki bóg stworzyłby człowieka tylko po to, aby go od razu uśmiercić. Facet żyjąc z facetem nie może mieć dzieci, kobieta żyjąc z kobietą nie może mieć dzieci, tak więc są pierwszym i ostatnim pokoleniem! Tym, którzy doszukują się w homoseksualizmie normalności zadaję pytanie – kogo Bóg stworzył na początku, czy był to Adam i Ewa, czy może czegoś nie wiem i był to Adam i Adam...? Jak można do czegoś oczywistego, normalnego, jedynego prawdziwego związku dwojga ludzi tj. związku hetero zadawać pytania, a może jeszcze coś...? Ten, kto się zastanawia nad normalnością homo...to baran i to do potęgi..., na usługach szatana rzecz oczywista.

Jest rzeczą niebywałą, że w KK niektórzy biskupi zadają sobie takie pytania..., parodia i dramat...
Kunegunda likes this.
predex
Czyzby to były pornogrubasy w sutannach.
icowałek likes this.