30:41
Bacalublin
1173.9K
Biskup Lambert o ks.Piotrze Natanku. Biskup Lambert o ks.Piotrze NatankuMore
Biskup Lambert o ks.Piotrze Natanku.

Biskup Lambert o ks.Piotrze Natanku
marta1012
W jakiej diecezji posługuje Biskup Lambert?
V.R.S.
stanislawp
Rycerze xNatanka lubią jak się chwali tego księdza,
No to i ja powiem, że nie wszystko co ks głosi i czyni to herezje i bałwochwalstwo,
Ja znalazłem tylko tuzin takowych,
np w 2017 w Jerozolimie ks N ślinił całując święte dla Żydów szczeliny muru, wtykał w nie karteczki do ich boga
w 2016 wychwalał Franciszka za Msze interreligijną z Muzułmanami kiedy im mył i całował stopy
był pierwszym …More
Rycerze xNatanka lubią jak się chwali tego księdza,
No to i ja powiem, że nie wszystko co ks głosi i czyni to herezje i bałwochwalstwo,
Ja znalazłem tylko tuzin takowych,
np w 2017 w Jerozolimie ks N ślinił całując święte dla Żydów szczeliny muru, wtykał w nie karteczki do ich boga
w 2016 wychwalał Franciszka za Msze interreligijną z Muzułmanami kiedy im mył i całował stopy
był pierwszym księdzem w Polsce podmywającym kobietom stopy przy ołtasrzu
rozwalił Dekalog, malując i rzeźbiąc twarze bogów pogańskich
szczytem pogaństwa jest wyrzeźbiebie Wielkiego Ptaka któremu ks Natanek oddaje cześć boską i nakazje Rycerzom całować Ptaka w dziób
O Rycerzy się nie martwię bo albo wymodlą się o nawrócenie swojego księdza albo wymodlą się o dobrego księdza po śmierci xNatanka
stanislawp
Nie mniej ciężka w moim przekonaniu jest herezja Heliocentryzmu kopernikańskiego, którą ks Natanek głosi z upodobaniem od jakiegoś czasu. Dzieci czy wy wiecie że w ogromnym Słońcu mieści się milion i trzysta kul Ziemskich?
Ta herezja wraz z Ewolucją i Wielkim Wybuchem jest podstawą bezbożej wizji filozoficznej świata materialnego, materializmu marksistowskiego
stanislawp
Z całym szacunkiem dla wizjonerki Agnieszki Jezierskiej, ten duet z ks Natankiem przynosi dużo zgniłóych owoców. Czy nie lepiej znależć sobie innego księdza prowadzącego?
My nie jesteśmy w stanie ocenić tych prywatnych Objawień bo są skażone interpretacją bardzo chwiejnego i niezdarnego kapłana.
Sięga on do tuzinów innych wątpliwych wizjonerek jak właśnie heretyczka Eugenia Rawasio, obraz Żyda …More
Z całym szacunkiem dla wizjonerki Agnieszki Jezierskiej, ten duet z ks Natankiem przynosi dużo zgniłóych owoców. Czy nie lepiej znależć sobie innego księdza prowadzącego?
My nie jesteśmy w stanie ocenić tych prywatnych Objawień bo są skażone interpretacją bardzo chwiejnego i niezdarnego kapłana.
Sięga on do tuzinów innych wątpliwych wizjonerek jak właśnie heretyczka Eugenia Rawasio, obraz Żyda z Kielc i inne.
fartuszniak leszek
"Czy nie lepiej znależć sobie innego księdza prowadzącego?"
---
Od lat pytam tych krytyków Księdza Nataka,
proszę wskazać innego księdza tak odważnego, tak wierzącego, tak pracowitego jak Ksiądz Natanek, ale do dzisiaj nie doczekałem się poważnej odpowiedzi.
Andre Ob
,,Stanisławp" kto Ciebie upoważnił będącym takim cymbałem i ignorantem do komentowania ks. Piotr Natanka i panią Agnieszkę??? Jaką Ty masz wiedzę żeby zabierać się tymi prymitywnymi komentarzami do oceniania??? Czy zdajesz sobie sprawę że wszystko co od Boga to się ostoi a to co nie to nie zostanie po nim żaden ślad. Wiesz ile tysięcy dziennie ludzi słucha jego katechez??? Biskupi tylko czekają …More
,,Stanisławp" kto Ciebie upoważnił będącym takim cymbałem i ignorantem do komentowania ks. Piotr Natanka i panią Agnieszkę??? Jaką Ty masz wiedzę żeby zabierać się tymi prymitywnymi komentarzami do oceniania??? Czy zdajesz sobie sprawę że wszystko co od Boga to się ostoi a to co nie to nie zostanie po nim żaden ślad. Wiesz ile tysięcy dziennie ludzi słucha jego katechez??? Biskupi tylko czekają na jego potknięcia teologiczne. Skoro tyle lat głosi i nie mogą się do niczego przyczepić, bo nie posiadają podstawowej wiedzy i są jak cymbały brzmiące którym jest On niewygodny bo wypomina ich i im całą prawdę jak dewastują Kościół od lat. To dzięki ich pomysłom i ich podwładnym doprowadzili do zaniku powołań w Polsce i na całym świecie. Faryzeusze i uczeni w Piśmie podobnie czynili z Jezusem bo im wypunktowywał ich ignoranctwo i hipokryzję. I dlatego skończył na krzyżu. Ks. Natankowi stawiają ciągle ten sam zarzut posłuszeństwa. Komu ma być posłuszny tym którzy służą dyrektywom masońskim prawie cały Watykan opanowany czy wierności nauce Chrystusa. Ojciec Pio miał swoją misję a ks. Natanek swoją. Każdy z nas ma swoją niepowtarzalną misję przydzieloną tylko jemu. StanisławieP czy ty odczytałeś swoją misję od Boga czy tylko wysługujesz się innym siłom masońskim pisząc te swoje gnioty/wypociny nie mające w sobie żadnej prawdy I wartości. Od kogo otrzymałeś pozwolenie żeby oceniać innych i jakim prawem??? Ja nie jestem natankowcem tylko słucham jego katechez, z nich dowiedziałem wielu prawd o których od innych kapłanów bym się nie dowiedział bo stosują od lat tą samą politykę aby się ludziom nie narazić i fałszują prawdę o Kościele. I dlatego mamy sytuację w Kościele taką jaką mamy czyli postępujący rozkład Kościoła. Chcesz siłom zła się wysługiwać to wiesz gdzie skończysz, wybór należy do Ciebie. Hipokryci i ignoranci zawsze kończą w tym samym miejscu czyli na śmietniku historii.
Francio53
fartuszniak leszek No to posłuchaj ks. Grzegorza Śniadocha, ks. Jochemczyka czy księży Bractwa Piusa X i wskaż na herezje przez nich głoszone.
stanislawp
@Andre Ob
odnieś się do herezji które wypunktowałem
btw
Ja nie potrzebuję ani twojego zezwolenia ani nikogo innego ze śmiertelników
Z miłości do księdza pokazuję wszystkim o co się modlić dla ks Natanka
Andre Ob
Proponuję spis tych herezji wysłać do ks Natanka, niech się odniesie a zrobi to na mur beton profesjonalnie.
Lilianna w ogrodzie
A czy świat kończy się na tym księdzu? Czy mamy słuchać księży przez neta ?Nie wystarcza Wam proboszcz i wikary w Waszej parafii ?Czasem słucham innych księży z neta , najbardziej lubiłam ks. Pawlukiewicza , ale to są znikome czasowo ilości. Dlaczego na glorii ciągle kłócicie się o jakiś kapłanów?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie kłócimy się tylko bronimy i udowadniamy , że suspensa była wyssana z palca i jest fikcją kanoniczną. Nie było, żadnych dowodów przeciwko Księdzu. Może im przeszkadzało, że ksiądz jest za bardzo Maryjny? Ten Kapłan jest Boży i mówi prawdę. Zachęca do postów, do modlitwy, do pielgrzymek nocnych, do brania żertwy ofiarnej za kapłanów i za cały Kościół. Zabrania babom chodzić w spodniach,More
Nie kłócimy się tylko bronimy i udowadniamy , że suspensa była wyssana z palca i jest fikcją kanoniczną. Nie było, żadnych dowodów przeciwko Księdzu. Może im przeszkadzało, że ksiądz jest za bardzo Maryjny? Ten Kapłan jest Boży i mówi prawdę. Zachęca do postów, do modlitwy, do pielgrzymek nocnych, do brania żertwy ofiarnej za kapłanów i za cały Kościół. Zabrania babom chodzić w spodniach, czego nawet tradycjonaliści nie przestrzegają i tolerują przebierańców. Mówi o bardzo wielu rzeczach o których teraz się milczy. Nie znam drugiego takiego kapłana, który by by tyle pościł i modlił się. A skoro Jezusa prześladowali i wyzywali od belzebubów, to nie ma się co dziwić ,że księdza prześladują.
Lilianna w ogrodzie
Dzięki , nie bardzo znam tego kapłana , nie mam czasu na kazania w necie. Teraz cały czas jestem w ogrodzie.
Zabrania babom chodzić w spodniach-podoba mi się to. Pozdro ...
Elkam -
Zabrania grubym i starym babom chodzić w spodniach-podoba mi się to. Pozdro ...
Francio53
Kiedyś słyszałem tą wypowiedź i po sprawdzeniu okazało się, że ten rzekomy biskup wcale nie jest biskupem katolickim. Jeżeli się mylę, to proszę podać więcej szczegółów i informacji.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
162.1K
Suspensa udzielona księdzu Natankowi jest fikcją kanoniczną!
Magdalena Magdalia
E
Doktor wiee
Ks Natanek to wartościowy kapłan ,który jednak dał się zwieść ,,prorokini Agnieszce"". Jak mawia dawne przysłowie gdzie diabeł nie może tam babę pośle.
By Cię Chronić
Mam takie pytanie do osób popierających księdza Natanka: jak się odniesiecie do wypowiedzi księdza Natanka, w której, w ramach "kazania z ogłoszeń" przekazał, że Pan Jezus powiedział, że szczypawice nie szkodzą zdrowym ludziom i że on sam (Ks. Natanek) przyjmie preparat jeśli będzie to konieczne do odbycia pielgrzymki zagranicznej?
Francio53
Nie jestem zwolennikiem ks. Natanka (chociaż na początku byłem) ale powiem, że dał się wodzić za nos Szatanowi. Co do szczypawek, to ze względu na ich badania z użyciem komórek pobranych z abortowanych dzieci prawdziwy katolik nie może ich przyjmować pod groźbą grzechu ciężkiego. Ks. Natanek nie przyjmuje tego faktu albo go ignoruje. Katolik powinien w obecnym zamęcie (nie tylko w kościele) poznawać …More
Nie jestem zwolennikiem ks. Natanka (chociaż na początku byłem) ale powiem, że dał się wodzić za nos Szatanowi. Co do szczypawek, to ze względu na ich badania z użyciem komórek pobranych z abortowanych dzieci prawdziwy katolik nie może ich przyjmować pod groźbą grzechu ciężkiego. Ks. Natanek nie przyjmuje tego faktu albo go ignoruje. Katolik powinien w obecnym zamęcie (nie tylko w kościele) poznawać wiarę tradycyjną tj. Nowy Testament, nauki świętych (św. Atanazy, św. Augustyn, św. Tomasz z Akwinu, św. Jan od Krzyża) a także encykliki papieży przedsoborowych. Katolik nie może bezkrytycznie przyjmować wiary przez pryzmat SWII. Po SWII wiara zmieniła się nie do poznania, nasi dziadowie nie poznali by jej dzisiaj. Abp Lefebvr'e przekazywał wiarę taką, jaką otrzymał. Dzisiejsi purpuraci przekazują wiarę zmutowaną, przerobioną, z fałszywym ekumenizmem i rzekomymi charyzmatami na czele.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
By Cię Chronić
,,że szczypawice nie szkodzą zdrowym ludziom i że on sam (Ks. Natanek) przyjmie preparat jeśli będzie to konieczne do odbycia pielgrzymki zagranicznej?''
Wszystko zależy od naszej wiary. Ks. Natanek ma wiarę i wie, że nawet przyjęcie tej trucizny, mu nie zaszkodzi. Wierzy w Opaczność Bożą , która go nie zawiodła. Pan Bóg go uchronił przed przyjęciem tego zastrzyku śmierci.
*******…More
By Cię Chronić
,,że szczypawice nie szkodzą zdrowym ludziom i że on sam (Ks. Natanek) przyjmie preparat jeśli będzie to konieczne do odbycia pielgrzymki zagranicznej?''

Wszystko zależy od naszej wiary. Ks. Natanek ma wiarę i wie, że nawet przyjęcie tej trucizny, mu nie zaszkodzi. Wierzy w Opaczność Bożą , która go nie zawiodła. Pan Bóg go uchronił przed przyjęciem tego zastrzyku śmierci.
************************************

Pan Jezus powiedział przed Wniebowstąpieniem:
Ostatni rozkaz5

15 I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! 16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w Imię Moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie».
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ks. Natanek to Boży i odważny Kapłan. Panie Jezu, dziękujemy Ci za tego Kapłana. Prosimy o wszelkie potrzebne Łaski i Błogosławieństwo dla Niego. Jezu ochraniaj Go przed atakami szatana. Mateńko Okryj Go Swoim Płaszczem.
By Cię Chronić
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA czyli, jeśli dobrze rozumiem, nie widzi Pani problemu w tym, że ksiądz Natanek, powołując się na słowa Jezusa, mówi publicznie, że preparaty powstałe przy zamordowaniu nienarodzonych dzieci, nie szkodzą i że on sam przyjmie taki preparat jeśli będzie to warunkować jego wyjazd na pielgrzymkę zagraniczną? I nie widzi Pani żadnej nieścisłości w tym, że rzekomo Jezus wypowiada …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA czyli, jeśli dobrze rozumiem, nie widzi Pani problemu w tym, że ksiądz Natanek, powołując się na słowa Jezusa, mówi publicznie, że preparaty powstałe przy zamordowaniu nienarodzonych dzieci, nie szkodzą i że on sam przyjmie taki preparat jeśli będzie to warunkować jego wyjazd na pielgrzymkę zagraniczną? I nie widzi Pani żadnej nieścisłości w tym, że rzekomo Jezus wypowiada się w taki sposób o preparatach powstałych na bazie grzechu wołającego o pomstę do nieba?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
By Cię Chronić
Nie mnie oceniać Księdza. Ksiądz też jest człowiekiem i na dodatek kuszonym bardziej niż my. Jednak Bóg go uchronił, przed tym grzechem. Proponuję w miejsce osądu modlitwę.
By Cię Chronić
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA proszę nie odwracać kota ogonem - nikt nie osądza księdza Natanka personalnie jako człowieka, a jedynie poddaję w wątpliwość słowa, które wypowiada powołując się na Jezusa. Oczywiście, że kapłani są bardziej kuszeni, oczywiście, że mogą zbłądzić, ale nie to jest sednem sprawy, tylko to, że z jakiegoś powodu promuje Pani tego kapłana - po co, skoro ma Pani świadomość, że …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA proszę nie odwracać kota ogonem - nikt nie osądza księdza Natanka personalnie jako człowieka, a jedynie poddaję w wątpliwość słowa, które wypowiada powołując się na Jezusa. Oczywiście, że kapłani są bardziej kuszeni, oczywiście, że mogą zbłądzić, ale nie to jest sednem sprawy, tylko to, że z jakiegoś powodu promuje Pani tego kapłana - po co, skoro ma Pani świadomość, że coś jest nie w porządku? Przecież to może zadziałać na szkodę jakiejść duszy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
By Cię Chronić
Promuję go, bo jest Bożym Kapłanem, a upadki zdarzają się każdemu. Św. Piotr też wiele razy upadał, nawet był zgromiony przez Jezusa; ,,Idź precz szatanie...'' 3 razy też zaparł się Jezusa. Upadki nie są przeszkodą do świętości! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień!
By Cię Chronić
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA czy ma Pani świadomość co Pani czyni? Promuje Pani kapłana, o którym doskonale Pani wie, że upadł, że błądzi, że bazuje na prywatnych objawieniach - to jest świadome i dobrowolne działanie na szkodę dusz. Jeśli z Pani polecenia jakakolwiek dusza zainteresuje się tym kapłanem i pójdzie za nim to - jak Pani myśli - kto będzie winny? Kto za to odpowie? Kto poniesie za to …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA czy ma Pani świadomość co Pani czyni? Promuje Pani kapłana, o którym doskonale Pani wie, że upadł, że błądzi, że bazuje na prywatnych objawieniach - to jest świadome i dobrowolne działanie na szkodę dusz. Jeśli z Pani polecenia jakakolwiek dusza zainteresuje się tym kapłanem i pójdzie za nim to - jak Pani myśli - kto będzie winny? Kto za to odpowie? Kto poniesie za to odpowiedzialność?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
By Cię Chronić
Co za głupoty i herezje. Weźcie się za swoich kapłanów heretyków którzy, ŁAMIA WSZYSTKIE PRZYKAZANIA BOŻE I WAS DO TEGO NAMAWIAJĄ! ŚWIĘCI TRADYCJONALIŚCI ,SAMI W BAGNIE PO USZY, A INNYM WYTYKAJĄ UPADEK!!!
By Cię Chronić
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA przykre jest to, że Pani ma pełną świadomość, że popełnia Pani błąd promując tego kapłana, a i tak Pani w to brnie. Co zaś do herezji, łamania przykazań, etc., to przypominam Pani, że kapłan, którego Pani promuje udzielał ludziom drugi raz Sakramentu Chrztu Świętego (podczas pielgrzymki, w rzece Jordan), co ksiądz Bańka określił jako świętokradzto.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
By Cię Chronić
Ks. Bańka niech się zajmie swoimi śmiertelnymi grzechami, bo sam jest ślepcem i prowadzi ślepców. A jeśli ślepy, ślepego prowadzi wiadomo jaki będzie tego koniec! A tobie proponuję założyć wór pokutny i modlić się za swojego pogubionego kapłana, a nie oczerniać Bożych.
,,Nie tykajcie moich pomazańców!''
By Cię Chronić
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA niech się Pani opamięta. Przed chwilą pisała Pani jak to nie wolno oczerniać i osądzać kapłanów, a co Pani właśnie uczyniła względem ks. Bańki? Zachęcam do refleksji w tej kwestii. Udzielanie Sakramentu Chrztu po raz drugi jest niegodne i wbrew zasadom Kościoła i nie ma znaczenia czy skomentował to ksiądz Bańka czy jakikolwiek inny kapłan.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ks. Bańka i wszyscy Księża z bractwa, łamią Przykazania Boże! Grozi im wieczne potępienie, jeśli się nie nawrócą! Grzeszą też przeciw Duchowi Świętemu, a ten grzech nigdy nie będzie odpuszczony. Proszę się odczepić od Bożego Kapłana! Ratujcie swoich ślepych kapłanów, a przede wszystkim ratujcie swoją dusze i nie podążajcie za ślepymi i błądzącymi kapłanami.
Grzechy przeciwko Duchowi Świętemu …More
Ks. Bańka i wszyscy Księża z bractwa, łamią Przykazania Boże! Grozi im wieczne potępienie, jeśli się nie nawrócą! Grzeszą też przeciw Duchowi Świętemu, a ten grzech nigdy nie będzie odpuszczony. Proszę się odczepić od Bożego Kapłana! Ratujcie swoich ślepych kapłanów, a przede wszystkim ratujcie swoją dusze i nie podążajcie za ślepymi i błądzącymi kapłanami.

Grzechy przeciwko Duchowi Świętemu | Biblijne Stowarzyszenie Misyjne