pl.news
22.5K

Franciszek przyznaje, że wiedział i chciał homoseksualistów w Watykanie

Papież Franciszek przeczytał Sodomę, propagandową książkę francuskiego homoseksualisty, Frédérica Martela. W czasie prywatnego spotkania Franciszek poinformował niewymienionego z nazwiska prawnika …More
Papież Franciszek przeczytał Sodomę, propagandową książkę francuskiego homoseksualisty, Frédérica Martela.
W czasie prywatnego spotkania Franciszek poinformował niewymienionego z nazwiska prawnika o swojej lekturze, a ten przekazał informacje Martelowi.
Martel później podał informacje CruxNow.com (10 maja), a serwis zweryfikował je ze świadkiem, który dodał, że Franciszek również przyznał, iż był świadomy [rzekomego] gejostwa niektórych wspomnianych w książce księży.
Prawnik, sam też prawdopodobnie homoseksualista, dodał: "rozmawialiśmy o dobrych gejach i gejach, którzy są źli [nie ze względu na moralną deprawację] z powodu [nadużyć] władzy".
Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsLnpstylwgk
Zorrro
Franciszek idzie na maxa... Już nawet nie kluczy w sprawach herezji homoseksualnej. On popełnił juz tyle herezji, że jest na milion% ekskomunikowany latae sententie i ipso facto z KK.
Niestety zawłaszcza posługę papieską, prowadząc do ruiny Kościół - ku jednej swiatowej religii.
turysta569
NO NO FRANEK CZY TY MYSLISZ ZE PIEKLA NIE MA I ZE JAK JEST TO JEST PUSTE CO TY LEPIEJ UWARZAJ ZE BY W KROTCE I TWOJA DUPA NIE SMAZYLA SIE NA WEGLACH MOCNO ROZPALONYCH