Spisek przeciw Kościołowi i Benedyktowi XVI i wymuszone podwójne papiestwo

"Ujrzałam straszne skutki działań wielkich propagatorów „światła” wszędzie tam, gdzie dochodzili oni do władzy i przejmowali wpływy albo dla obalenia kultu Bożego oraz wszelkich praktyk i pobożnych …More
"Ujrzałam straszne skutki działań wielkich propagatorów „światła” wszędzie tam, gdzie dochodzili oni do władzy i przejmowali wpływy albo dla obalenia kultu Bożego oraz wszelkich praktyk i pobożnych ćwiczeń, albo dla uczynienia z nich czegoś równie próżnego jak używane przez nich słowa: światło, miłość, duch. Usiłowali pod nimi ukryć przed sobą i innymi opłakaną pustkę swych przedsięwzięć, w których Bóg był niczym. (A. III 161) ...zobaczyłam blisko nich obrzydliwą Bestię, która wyszła z morza. Miała ogon jak u ryby, pazury jak u lwa i liczne głowy, które otaczały jak korona jej największą głowę. Miała pysk szeroki i czerwony. Była w cętki jak tygrys i okazywała wielką zażyłość wobec burzących. Kładła się często pośród nich, gdy pracowali. Oni zaś często wchodzili do pieczary, w której czasami się chowała. W tym czasie widziałam tu i tam na całym świecie wielu ludzi dobrych i pobożnych przede wszystkim duchownych znieważanych, więzionych i uciskanych i miałam wrażenie, że któregoś dnia …More
ľubica shares this
485
Sprisahanie proti Cirkvi a Benediktovi XVI. a vynútený dvojitý pápežský úrad
"Videla som hrozné výsledky konania veľkých propagátorov "svetla" všade tam, kde sa dostali k moci a prevzali vplyv, aby buď rozvrátili bohoslužbu a všetky praktiky a zbožné cvičenia, alebo aby z nich urobili niečo rovnako márne ako slová, ktoré používajú: svetlo, láska, duch. Pod nimi sa snažili ukryť pred sebou i …More
Sprisahanie proti Cirkvi a Benediktovi XVI. a vynútený dvojitý pápežský úrad

"Videla som hrozné výsledky konania veľkých propagátorov "svetla" všade tam, kde sa dostali k moci a prevzali vplyv, aby buď rozvrátili bohoslužbu a všetky praktiky a zbožné cvičenia, alebo aby z nich urobili niečo rovnako márne ako slová, ktoré používajú: svetlo, láska, duch. Pod nimi sa snažili ukryť pred sebou i pred ostatnými žalostnú prázdnotu svojho podnikania, v ktorom Boh nebol ničím. (A. III 161) ...videla som blízko nich ohavné zviera, ktoré vyšlo z mora. Mal chvost ako ryba, pazúry ako lev a množstvo hláv, ktoré ako koruna obklopovali jeho najväčšiu hlavu. Jeho ústa boli široké a červené. Bolo strakaté ako tiger a prejavovalo veľkú dôvernosť voči búrlivákom. Často si ľahlo medzi nich, keď pracovali. Oni zasa často chodili do jaskyne, v ktorej sa niekedy skrývalo. V tom čase som videla tu a tam po celom svete mnoho dobrých a zbožných ľudí, predovšetkým duchovných, urážaných, väznených a utláčaných, a mala som dojem, že sa jedného dňa stanú mučeníkmi.
" (A. III.113) - bl. Anna Katarína Emmerichová

Tretie fatimské tajomstvo - nezverejnené

"Teraz chcem vysvetliť tretiu časť tajomstva, ktorou je odpadnutie Cirkvi. Panna Mária nám vo videní ukázala niekoho, koho som opísala ako Svätého Otca, ktorému vzdával úctu veľký zástup ľudí. Ale bol tu rozdiel (v porovnaní so skutočným Svätým Otcom): démonický pohľad, mal zlé oči, oči zla. O niekoľko okamihov neskôr sme videli toho istého pápeža vchádzať do kostola, ale tento kostol bol kostolom pekla. Škaredosť tohto miesta sa nedá opísať, pripomínalo betónovú pevnosť s rozpadnutými rohmi, s oknami ako oči a na streche budovy boli vežičky. Rýchlo sme zdvihli oči k Panne Márii, ktorá povedala: "Videli ste odpadnutie Cirkvi.
Tento list môže otvoriť Svätý Otec, ale musí byť promulgovaný po Piovi XII. pred rokom 1960....".

Posledná generálna audiencia Benedikta XVI.

Posledná generálna audiencia Benedikta XVI. 27. februára 2013. -odstúpenie z úradu, ale nie z pápežského stolca.
restkerk.net/…heid-van-de-kardinalen-beweert-dat-hij-de-paus-is/
Dnes takmer každý hovorí "F. je pápež!" Iba jeden biskup tvrdí opak: B. Rene Gracida. A len málokto zrejme povedal toľko ako slávny taliansky katolícky novinár Antonio Socci. Socci pripomína, že postava "emeritného pápeža" je v dejinách Cirkvi úplne neznáma.
V jednom čase môže byť len jeden pápež a "emeritný pápež" je stále pápežom. Nový pápež je jednoducho antipápež, hoci bol "zvolený" kolégiom kardinálov a takmer celá Cirkev ho vyhlasuje za pápeža. Ak sa Benedikt naozaj zriekol pontifikátu, mal by si vziať späť titul Ratzinger, nemal by mať biele rúcho a prsteň s Petrovou rybou a nemal by ani zostať vo Vatikáne. Všetci pápeži v dejinách Cirkvi, ktorí odstúpili, sa vrátili do kardinálskeho stavu.

"Benedikt XVI. sa rozhodol zachovať si autoritu pápeža a jednoducho odstúpiť z aktívneho výkonu svojej funkcie, nie z pápežského úradu. Preto skutočným pápežom je a neprestal byť Benedikt XVI. a táto abdikácia bola vynútená nejakým podvodom alebo vydieraním." ( o tom neskôr)
malydziennik.pl/…wany-biskup-bardzo-ostro-a-inni-ida-jeszcze-dalej/
- "Biskup Rene Henry Gracida, emeritný biskup Corpus Christi, na svojom blogu otvorene napísal, že "F. heréza sa stala oficiálnou".

1. sprisahanie; San Gallo Mafia - (F. nekanonický výber)
"Diktátor pápež" - Marcantonio Colonna: Mafia zo San Galla
Od roku 1996 sa jej členovia každoročne stretávajú v meste Gallo vo Švajčiarsku - najprv na pozvanie tamojšieho biskupa Iva Fürera a kardinála Carla Mariu Martiniho, známeho talianskeho jezuitu a akademika, milánskeho arcibiskupa. Títo ľudia spoločne zorganizovali tajnú "opozíciu" proti kardinálovi Ratzingerovi (ktorý bol v tom čase pravou rukou Jána Pavla II." ), vedúcemu Kongregácie pre náuku viery.
dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16591&It
Rozhovor s vatikanistom Paulom Badde, ktorý vyšiel 10. augusta pre nemecké vydanie Katolíckej tlačovej agentúry.
"Badde hovorí, že o existencii združenia San Gallo vedel od apríla 2005. Že takýto kruh je aktívny a kladie si za cieľ zabrániť zvoleniu kardinála Ratzingera za pápeža, "to môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti," vyhlásil.

Ďalej spresnil: "Len tri dni po pohrebe Jána Pavla II. sa kardináli Martini z Milána, Lehman a Kasper z Nemecka, Bačkis z Litvy, Van Luyn z Holandska, Danneels z Belgicka a O΄Connor z Londýna zišli vo vile Nazaret s kardinálom Silvestrinim, ktorý už nebol zvolený za pápeža, aby vymysleli taktiku, ktorá by mohla zabrániť zvoleniu kardinála Ratzingera za pápeža. S týmto vedomím som napísal článok pre Die Welt, uverejnený 17. apríla 2005, v ktorom som hovoril o tomto stretnutí a zdôraznil som, že porušuje usmernenia inštrukcie Universi Dominici Gregis, ktorú v roku 1996 napísal zosnulý pápež.

Inštrukcia zavádza nové pravidlá o spôsobe voľby pápeža s prísnymi predpismi: nie sú dovolené žiadne dohody, ktorých cieľom je ovplyvniť výsledok konkláve, a to ani pred ním, ani počas neho.

wordpress.com/…pertraktacje-i-uzgodnienia-jeszcze-przed-konklawe/
- "F. bol už v roku 2005 hlavným uchádzačom o Petrov trón. Vyviedla ho však na povrch škaredá minulosť s Argentínou. Šikovne sa stiahol a prenechal svoje hlasy už starému Benediktovi. BXVI si už dovtedy urobil meno tým, že sa trikrát vzdal svojho úradu. JPII to zakaždým neprijal. Skupina slobodomurárskych kardinálov, ktorí organizovali voličov na podporu Bergoglia, sa rozhodla využiť túto slabosť a stiahla svojho kandidáta, kým sa nevyjasní Bergogliova nie príliš slávna minulosť, najmä v médiách.
Keď sa tak stalo, začal sa útok, ktorý mal prinútiť BXVI abdikovať.... FUNGOVALO TO. Obkľúčili pápeža a nepriamo ho k tomu donútili... Preto je jeho abdikácia pod nátlakom neplatná - aj keď sám BXVI tvrdí opak, veď má stále pri hlave zbraň a vo Vatikáne je sám... Pokiaľ viem, vo Vatikáne pôsobia tri masonské sekty. Jedna z nich je obzvlášť odporná a luciferská, vrátane oslavy čiernych omší."
Benedikt XVI. krátko po svojom zvolení tiež vyslovil významnú vetu : "Modlite sa za mňa, aby som neutiekol pred vlkmi". Mal na mysli vlkov v Cirkvi...
onet.pl/…gia/papiez-benedykt-xvi-odszedl-przez-spisek/y0slj
"Intrigy a vnútorné vojny boli hlavným dôvodom abdikácie pápeža Benedikta XVI. a jeho odchod plánovali nepriatelia Vatikánu už v roku 2011 - to je najnovšia správa z úst uznávaného vatikanistu Antonia Socciho, ktorý si získal autoritu početnými publikáciami. O špekuláciách, ktoré by mohli vrhnúť nové svetlo na záhadu minuloročného pápežského rozhodnutia..."
<a href="/go/bFOL5oaiPqf8bLyxgS9EyXqsPYUzJxGBNPQ5Jpfmweuy8WsDVoywfHkH1ZmfnkyzsIuI6bwGmXS72rHEEsMBjgR4rOAMZx0D9aES0czZsCNAxpVXbyoTDpswyz1fqU7RMd
Tymoteusz
"Błąd i grzech płyną prosto z Watykanu. Od grzechu i błędu trzymajmy się z daleka." Ks. J. Bałemba”.
Otóż kiedy Papież jawnie jest heretykiem, ipso facto traci swą godność i wyklucza się z Kościoła…”. św. Franciszek Salezy, Doktor Kościoła (†1622)”.
Udowodnienie w pigułce, że Jorge Bergoglio nie jest i nigdy nie był papieżem...
„Kto ma uszy, niechaj słucha!” (Mt 13, 9).
Kto ma oczy, …More
"Błąd i grzech płyną prosto z Watykanu. Od grzechu i błędu trzymajmy się z daleka." Ks. J. Bałemba”.

Otóż kiedy Papież jawnie jest heretykiem, ipso facto traci swą godność i wyklucza się z Kościoła…”. św. Franciszek Salezy, Doktor Kościoła (†1622)”.

Udowodnienie w pigułce, że Jorge Bergoglio nie jest i nigdy nie był papieżem...

„Kto ma uszy, niechaj słucha!” (Mt 13, 9).

Kto ma oczy, niechaj patrzy, kto ma rozum, niechaj myśli i wyciąga wnioski...
ľubica
''(...)'Teraz chcem vysvetliť tretiu časť tajomstva, ktorou je odpadnutie Cirkvi. Panna Mária nám vo videní ukázala niekoho, koho som opísala ako Svätého Otca, pred ktorým sa klaňalo veľké množstvo ľudí. Ale bol tu rozdiel (v porovnaní so skutočným Svätým Otcom), démonický pohľad, mal zlé oči/oči zla. O niekoľko okamihov neskôr sme videli toho istého pápeža vchádzať do kostola, ale tento …More
''(...)'Teraz chcem vysvetliť tretiu časť tajomstva, ktorou je odpadnutie Cirkvi. Panna Mária nám vo videní ukázala niekoho, koho som opísala ako Svätého Otca, pred ktorým sa klaňalo veľké množstvo ľudí. Ale bol tu rozdiel (v porovnaní so skutočným Svätým Otcom), démonický pohľad, mal zlé oči/oči zla. O niekoľko okamihov neskôr sme videli toho istého pápeža vchádzať do kostola, ale tento kostol bol kostolom pekla. Škaredosť tohto miesta sa nedá opísať, pripomínalo betónovú pevnosť s rozpadnutými rohmi, s oknami ako oči a na streche budovy boli vežičky. Rýchlo sme zdvihli oči k Panne Márii, ktorá povedala: "Videli ste odpadnutie Cirkvi. Tento list môže otvoriť Svätý Otec, ale musí byť promulgovaný po Piovi XII. pred rokom 1960...." (...)
CUDOWNY MEDALIK shares this
61.5K
„Klucze Św. Piotra powróciły do Pana wraz z odejściem Ojca Świętego Benedykta XVI.
CUDOWNY MEDALIK
''(...)„Teraz chcę wyjaśnić trzeci fragment tajemnicy; ta część to apostazja Kościoła. Nasza Pani pokazała nam w wizji kogoś, kogo ja opisałam jako Ojca Świętego, przed którym wielka rzesza ludzi kłaniała się/oddawała cześć. Ale była różnica (w porównaniu) z prawdziwym Ojcem Świętym, wzrok demoniczny, on miał złe oczy/oczy zła. Potem, kilka chwil później zobaczyliśmy tego samego Papieża …More
''(...)„Teraz chcę wyjaśnić trzeci fragment tajemnicy; ta część to apostazja Kościoła. Nasza Pani pokazała nam w wizji kogoś, kogo ja opisałam jako Ojca Świętego, przed którym wielka rzesza ludzi kłaniała się/oddawała cześć. Ale była różnica (w porównaniu) z prawdziwym Ojcem Świętym, wzrok demoniczny, on miał złe oczy/oczy zła. Potem, kilka chwil później zobaczyliśmy tego samego Papieża wchodzącego do Kościoła, lecz ten Kościół to był Kościół piekielny. Nie można opisać brzydoty tego miejsca, przypominał warownię z betonami, z narożnikami pokruszonymi, z oknami jak oczy i miał iglice na dachu budynku. Szybko wznieśliśmy wzrok do Naszej Pani, która powiedziała: zobaczyliście apostazję Kościoła. Ten list może być otwarty przez Ojca Świętego, ale musi być ogłoszony po Piusie XII przed 1960r....”(...)''
tekla
Jak w "Dziecku Rosemary" dziecko urodzone przez główną bohaterkę wyglądało jak normalne dziecko, tylko miało inne oczy. Ona pyta przerażona: "Coście zrobili z jego oczami?"
PiotrM
Co do papieży to rozwiązanie jest proste.
Dopóki król żyje książę stoi obok!
CUDOWNY MEDALIK
PiotrM nie nazywałabym F. księciem, chyba, że księciem ciemności.
ľubica
CUDOWNY MEDALIK, myslím, že ste vôbec nepochopil význam vety, ktorú napísal Piotr: Dopóki król żyje książę stoi obok!( v slovenčine: pokiaľ žije kráľ, princ stojí pri ňom! ) ja som to pochopila tak že je to príslovie či porekadlo, ktoré jasne dáva najavo, že pokiaľ ešte stále žije kráľ, tak princ=jeho potomok stojí pri ňom! A poďme toto príslovie prirovnať k žijúcemu pp J E Benedetto XVI.., …More
CUDOWNY MEDALIK, myslím, že ste vôbec nepochopil význam vety, ktorú napísal Piotr: Dopóki król żyje książę stoi obok!( v slovenčine: pokiaľ žije kráľ, princ stojí pri ňom! ) ja som to pochopila tak že je to príslovie či porekadlo, ktoré jasne dáva najavo, že pokiaľ ešte stále žije kráľ, tak princ=jeho potomok stojí pri ňom! A poďme toto príslovie prirovnať k žijúcemu pp J E Benedetto XVI.., ak ešte žije J.E. Benedetto XVI., je povinnosťou detí, duchovných detí stáť pri ňom!
My sme predsa jeho duchovné deti.... on stále žije, je náš svätý otec, stále platný, stále uradujúci, píšuci, trpiaci vo väzení Vatikánu, obkolesený slobodomurárskymi vlkmi, ktorým sa nepoddal..... a Bergoglio? ten je jasný globalista a duchovná troska odsúsená do pekla, sluha temnoty.....ktorý skončí v ohnivom jazere!
apredsasatoci
Kráľ je JK.
Princ je kresťan.
poznanieprawdy and 2 more users link to this post