Coburg
162.3K
12:46
TOTO VADÍ KBS-ke? Neuveriteľné. Aj Winston Smith z Georgea Orwella pracuje! Záznam vystúpenia Štefana Kuffu už v archíve TV LUX ani Rária Lumen nenájdete, vystrihli ho.
dyk
Pekný potlesk zožal a ako sa hovorí: "Hlas ľudu, hlas Boží."
Ja osobne nevidím dôvod proti tomu, aby biskupom a kardinálom nemohol kázať laik. Kázal a bolo to pekné.More
Pekný potlesk zožal a ako sa hovorí: "Hlas ľudu, hlas Boží."

Ja osobne nevidím dôvod proti tomu, aby biskupom a kardinálom nemohol kázať laik. Kázal a bolo to pekné.
dalila
Nie je tam nič zlé
Zuz S
Uz davno nie je cas na ruzove okuliare, ale na modlitbovy zapas. Fatima 3. Ak je intronizacia Krista Krala pre nich politicky prejav, potom koho chcu na trone?
Vcera sa tam nejaka osoba z tv lux postavila k laviciam a hlasne cosi nahravali, vobec im nevadilo, ze vyrusuju ludi, ktori sa prave v tom case modlili modlitbu k Panne Marii Trnavskej a aj spovedajucich sa pobliz.
warez
Zuz S pred rokom to bola "svata" vakcina, koho adorovali. Skrátka hocikoho, len nie Krista. Ako je v evanjeliu. Nemáme kráľa, iba cisára... Nechceme, aby tento kraľoval nad nami...
Coburg
Tá polárna žiara nad Slovenskom 5. novembra 2023 zrejme nebola žiadna náhoda... (na obr. obec Poniky)
Zuz S
Co uz bolo, alebo bude, dolezite, aby sme to ustali... suchi medzi kvapkami dazda, s doverou a odvahou. Pride malomyselnost, strach, slabost, marnost, zastrasovanie, osocovanie, zrady, znechutenie... uz to prislo a pride znova... Tak nech je Kristus na trone v nasich srdciach a rodinach, myslienkach a skutkoch... a potom... zatvorit oci a skocit Mu do narucia.
pehol shares this
101.9K
Jonatan Majesky
Odpad zosraty a podlizovacky z luxa toto vymazal.. Hocijaké iné zvasty co tam majú nechajú ale krátky prešlo odstránia..
warez
VYJADRENIE TV LUX K VČERAJŠIEMU PRENOSU TRNAVSKEJ NOVÉNY
Katolícka televízia TV LUX je apolitickou televíziou, slúžiacou predovšetkým na sprevádzanie v živote modlitby a formáciu v duchovnom živote. K politickému dianiu sa vyjadrujeme výslovne na úrovni princípov, ktoré sú platné bez ohľadu na to, kto je aktuálne aktívny v politickom živote. Prítomnosti aktívnych politikov v našom vysielaní …More
VYJADRENIE TV LUX K VČERAJŠIEMU PRENOSU TRNAVSKEJ NOVÉNY
Katolícka televízia TV LUX je apolitickou televíziou, slúžiacou predovšetkým na sprevádzanie v živote modlitby a formáciu v duchovnom živote. K politickému dianiu sa vyjadrujeme výslovne na úrovni princípov, ktoré sú platné bez ohľadu na to, kto je aktuálne aktívny v politickom živote. Prítomnosti aktívnych politikov v našom vysielaní sa vyhýbame.
Bohužiaľ, nevieme ovplyvniť situáciu, keď sa objaví politické vyjadrenie v priamom prenose, najmä ak je to vysielanie svätej omše, kde takéto vyhlásenie neočakávame. Pre nás ako katolícku televíziu je veľmi nevhodné zastaviť prenos svätej omše pred jej riadnym ukončením, čiže pred záverečným požehnaním. No to, čo ovplyvniť môžeme, je prítomnosť záznamu takejto svätej omše v našom archíve. Z tohto dôvodu sme sa v aktuálnej situácii rozhodli zaradiť do nášho archívu záznam prenosu z danej svätej omše na Trnavskej novéne s tým, čo by k nej malo riadne liturgicky patriť, bez politických prejavov, ktoré v nej nemajú mať miesto, aby sa tak zachovala posvätnosť vysielaného slávenia.
Ondrej Chrvala, programový riaditeľ TV LUX

Môžu sa hanbiť!
Coburg
vraj apolitickí, alibisti jedni.... strkanie hlavy do piesku považujú za "apolitickosť".
warez
Coburg
zbabelí, falošní a pokryteckíMore
Coburg

zbabelí, falošní a pokryteckí
turan
Masson Chrvala sa odkopal a to je dobre. Z čoho žije TV Lux, že vraj z finančných príspevkov katolíckych divákov? Keby sme katolíci v SR boli svojprávni a neboli ustráchaní, tak po takomto vyjadrení massona Chrvalu by nasledovali veľké finančné problémy tejto televízie, ktorá sa tvári ako katolícka. Keď táto televízia má slúžiť tzv. liberálnym katolíkom, tak nech si ju aj liberálni katolíci …More
Masson Chrvala sa odkopal a to je dobre. Z čoho žije TV Lux, že vraj z finančných príspevkov katolíckych divákov? Keby sme katolíci v SR boli svojprávni a neboli ustráchaní, tak po takomto vyjadrení massona Chrvalu by nasledovali veľké finančné problémy tejto televízie, ktorá sa tvári ako katolícka. Keď táto televízia má slúžiť tzv. liberálnym katolíkom, tak nech si ju aj liberálni katolíci financujú.
obyčajná veriaca žena
No, murárom s mitrami, sa to, samozrejme nepáčilo! Oni majú iného kráľa!
Pavol T
Vyjadrenie TV lux je ozaj hanebné. Sponzoruje Soros aj TV lux?
turan
Dúfam, že sú naši katolíci takí svojprávni a postarajú sa o to, aby TV Lux financoval iba Ďuri báči Soros a pozerali ju iba liberálni katolíci. Súvislosti s tým je potrebné sa zamyslieť nad zriadením skutočnej katolíckej TV, ako protiváhy liberalizmu.
Agent0
100 bodov Kufovi!
Prestaňte v tichosti podporovat zapredane média ako TV Lux, aby to pocítili hlavne finančne!
Ked nebudu kricat biskupi a knazi, miesto nich budu kricat "kamene"...
Agent0
37. Když už se blížil ke svahu Olivové hory, počal celý zástup učedníků radostně a hlasitě chválit Boha za všechny mocné činy, které viděli. 38. Volali: "Požehnaný král, který přichází ve jménu Hospodinově. Na nebi pokoj a sláva na výsostech!" 39. Tu mu řekli někteří farizeové ze zástupu: "Mistře, napomeň své učedníky!"
40. Odpověděl: "Pravím vám, budou-li oni mlčet, bude volat kamení …More
37. Když už se blížil ke svahu Olivové hory, počal celý zástup učedníků radostně a hlasitě chválit Boha za všechny mocné činy, které viděli. 38. Volali: "Požehnaný král, který přichází ve jménu Hospodinově. Na nebi pokoj a sláva na výsostech!" 39. Tu mu řekli někteří farizeové ze zástupu: "Mistře, napomeň své učedníky!"

40. Odpověděl: "Pravím vám, budou-li oni mlčet, bude volat kamení." (Lk 19: 37-40)

[Zdroj: Český ekumenický překlad]