02:07
nejezte maso
Janko333
Je ešte niečo oveľa horšie ,,Elity“ schvaľujú a vykonávajú kanibalizmus. Niekde do mäsa dávajú pomletých ľudí. Sú to ľudožrúti. Najprv hmyz, teraz kanibalizmus: Je známe že unášajú ľudí a deti na celom svete, a vykonávajú kanibalizmus. (pozn. Nacista ukrajinskej „Azov“o praktikách kanibalizmu. Šéf PMC Moskvy: zajatý militant ohlásil kanibalizmus v „Azove ) Našiel som zaujímavé veci …More
Je ešte niečo oveľa horšie ,,Elity“ schvaľujú a vykonávajú kanibalizmus. Niekde do mäsa dávajú pomletých ľudí. Sú to ľudožrúti. Najprv hmyz, teraz kanibalizmus: Je známe že unášajú ľudí a deti na celom svete, a vykonávajú kanibalizmus. (pozn. Nacista ukrajinskej „Azov“o praktikách kanibalizmu. Šéf PMC Moskvy: zajatý militant ohlásil kanibalizmus v „Azove ) Našiel som zaujímavé veci ktoré ste možno nevedeli. Pred tým než si toto prečítaš, musíš vedieť toto. Kresťan nemá mať strach, ale poznať pravdu ktorá je zbraňou proti diablovi. Kto sa chráni hriechu, modli sa, a je otvorený pre pravdu, tomu neuškodí nič, lebo je pod Božou ochranou!

Zmluva s diablom
Ilumináti, LGBT agenda a slobodomurári unášajú ľudí a deti na celom svete, zneužíavajú, zabíjajú a mučia. Robia s nimi neľudské veci, pri ich smrti utrpenie nahrávajú a monitorujú pomocou prístrojov. Oni tomu hovoria nahraté energie, vysielajú na nás cez mobily a média, cez televízor a iné vlny. Sú tí vlastne kliatby. Národom sa ani len nesníva v akom väzení na Zemi žijeme a aké šialenstvá títo sociopati robia. Sme pre nich menej ako pokusné potkany a hmyz, ktorý chcú využiť, vycucať a odhodiť. Radím každému všetko čo som tu napísal aby to prečítal až do úplného konca.

Do konca niekde do mäsa dávajú pomletých ľudí.
V USA to zašlo tak ďaleko, že rodina satanistov-iluminátov Clintonovcov sa preslávila z aférou Pizza Gate. Viete čo sa tým rozumie? Jedia za živa unesených obyvateľov a skôr ako umrú ich hrozne a beštiálnym spôsobom mučia. Pod tou pizzou sa rozumie zjesť živého človeka. Unikli emaily o tom ako si títo sociopati medzi sebou píšu v emailoch o pizii a používajú rôzne skratky a slová akými vedia len oni sami čo presne myslia. Niečo v tom duchu ako balíček na mieste. Mäso je biele alebo mäso je čierne. mäso kričí, pizza bude veľmi krvavá.

Mel Gibson preslávený filmový herec: Hollywood je nasiaknutý krvou nevinných detí.
Sú to kanibali. Odoberajú krv detí a jedia ich mäso. Detská krv v Hollywoode je taká populárna, že funguje ako samostatná mena. Sú chorí, verte mi. Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília."
"Využívajú kradnú a zneužívajú deti."
"Každoročne spotrebujú veľké množstvo detí.
Odoberajú krv detí. Jedia ich mäso.

Sú presvedčení, že im to dodáva životnú silu.

Ak dieťa psychicky alebo fyzicky trpelo pred tým, než zomrelo, veria, že im to dodá extra životnú silu."
Zmienky o pedofílii a kanibalizmu tu boli vždy, ale dlhú dobu skôr v symbolickej či zašifrovanej forme. Mne boli tieto praktiky predstavené na začiatku nového tisícročia.

Teraz o tom už môžem hovoriť, pretože títo ľudia, producenti, sú už mŕtvi."
"Krv pohlavne zneužitého kojenca je veľmi cenná.
Úplatky, aké provízie - nemáte šajnu.

Bábätká sú sofistikovaná mena.

Bábätká sú ich prémiová značka vysokokvalitného diamantového stejku z kokaínu."

Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"

Vieme že kanibalizmus spôsobuje šialenstvo duše a posadnutosť diablom.

Speváčka Katy Perryová, kanibalizmus je pre ľudstvo cestou vpred.... Uviedla, že ľudské mäso „je najlepšie mäso. „Kanibalizmus je oveľa populárnejší, ako by ste si mysleli,“ povedala Perryová a dodala, že „toľko ľudí v Hollywoode vám povie, že ľudské mäso a krv je to najlepšie na svete. Profesor Magnus Soderland vo Švédsku v televízii tvrdil, že ľudstvo sa musí „prebudiť“ ohľadne konceptu kanibalizmu ako riešenia „zmeny klímy“.

Ľudské mäso, tvrdí Soderland, je oveľa „udržateľnejšie“ ako mäso a mliečne výrobky zo zvierat, pokiaľ ide o uspokojovanie nutričných potrieb človeka – najmä ak sa normálne jedlo v budúcnosti stane vzácnejším kvôli „globálnemu otepľovaniu“. Podľa Soderlanda „diskusia“ o jedení ľudského mäsa pomôže destigmatizovať túto myšlienku. Verí, že verejnosť môže a mala by byť „prekabátená“ ku kanibalizmu – Keď sa ho na nedávnom Gastro Summite pýtali, či by sa osobne rozhodol jesť ľudské mäso, Soderland povedal, že je tomu otvorený. „Cítim že by som bol ochotný to aspoň ochutnať,“ povedal pre švédsku TV4.

Katy Perryová hovorí, že ľudské mäso je „absolútne najlepšie“ a je „super zdravé a dobré pre vás“. Soderland pretláčal globalistickú agendu jedenia chrobákov že sa musia naučiť jesť hmyz. Soderland navrhol, aby ľudia svoje mŕtve domáce zvieratá radšej naporcovali a upiekli, než aby ich pochovali do zeme alebo spopolnili – kvôli globálnemu otepľovaniu. Speváčka Katy Perryová tiež verí, že kanibalizmus je pre ľudstvo cestou vpred. Nedávno uviedla, že ľudské mäso „je najlepšie mäso“. Denník The New York Times je ďalším podporovateľom a propagátorom kanibalizmu. V posledných rokoch vydal množstvo článkov, ktorých cieľom je destigmatizovať konzumáciu ľudského mäsa, pričom uvádza, že „má svoj čas a miesto“ – a ten čas je zrejme teraz. Takáto flagrantná propagácia zla je ťažká aj pre mnohých „progresívcov“, čoho dôkazom je nápor negatívnych odpovedí. Vieme, že kanibalizmus spôsobuje šialenstvo duše posadnutosť diablom.

Všetky MC Doanalds v USA podľa istých zdrojov majú v hamburgeroch pomleté mäso ľudí. Koho za to viniť? Obyčajných predavačov určite nie. Tí o tom ani netušia čo ľudom predávajú. Na vine sú iba ilumináti a ich ľudia, ktorý to zariadili aby sa to tam predávalo a hlavne aby sa to mäso pomlelo a zmiešalo z ľudským od zabitých ľudí, na ktorých robili satanistické krvavé rituály. Vtedy ak bytosť preukazuje bolesť, strach a iné emócie a ešte ju mučia sa každej bytosti spúšťajú isté hormóny a endorfíny z ľadvín a z pečene.

Globálne satanistické elity to dobre ovládajú a práve preto to robia.
Oni sa nasýtia tou vraj energiou ako upíri. Obyčajný ľudia, ktorý sú ich obeťou, že zjedia pomleté mäso a dostane do svojho tela demónsku energiu smrti.

Lebo každá bunka v tele človeka, ktorého takto mučili a zabili má v sebe zaznamenané utrpenie človeka z čoho vzniká hnilobný stav organizmu, buniek, a rakovina súčasne. Hlavne začnete mať patologické stavy depresie, šialenstva, únavu a psychické problémy.

Ten kto to nevie, netuší čo sa s ním deje a prečo.

To preto, že do jeho tela sa dostali cudzie patogény, ktoré v stave smrti a pred ňou vykazovali vysoké dávky strachu, šialenstva beznádeje a ukrutnej bolesti. To všetko čo vykazoval takto mučený a zabitý človek je zaznamenané v každej bunke takého človeka ako aj v jeho krvi a telesných tekutinách. Mäso je v dnešnej chemickej dobe aj tak deštrukčné. Jedzte veci, ktoré nehnijú a aj vaše telo, tvár a orgány budú vyzerať inak, je to len doporučenie.

My mäso nepotrebujeme. Sme bez neho tisíc krát zdravší a vitálnejší. Ty čo prestali jesť sú oveľa silnejší. Žijú bez televízora, bez liekov, bez lekárov, sú zdravší a nevedia čo sú choroby. To je len jeden z programov globálnych elít ako ničiť ľudstvo a dať národom do hláv, že mäso musia jesť. Nemám pocit, že sa bez toho nedá žiť. To sa týka aj mobilov, počítačov a iných závislostí. Sú nebezpečné z dvoch dôvodov. Patologická závislosť. Druhý je oveľa nebezpečnejší. Vyžarujú takzvané elektromagnetické skalárne vlny. Ovládajú nás cez svojich poskokov aby nás uvrhli do otroctva a karantény.

Co robiť? Tí čo chcú jesť mäso nech jedia, ale nech sa chránia modlitbou a posvätenými vecami.

Ked som bol chlapec rád som sa nalieval Pepsi Colou aj Coca Colou.
Dnes by som to nerobil ani za miliardu. Viete prečo? Lebo som sa sa dozvedel, že ilumináti ju založili iba preto aby do toho nápoja dávali po jednej kvapke krvi zabitých a mučených ľudí. Jedna kvapka presne sa tam stratí a nikto o tom nevie.

Prečo ilumináti už posledných 60 rokov robia všetko preto aby cez reklamy na celom svete od EU až po zaostalé krajiny masírovali ľudí, že majú piť Pepsi Colu , Coca Colu alebo jesť MC Donalds? Náhody neexistujú. Existujú dobre premyslené vízie sociopatov ako likvidovať národy. Toto a ešte oveľa horšie veci s nami robia. V islande zo svojho štátu vykopli všetky USA zvrátené produkty, aj na pitie aj na jedenie. To isté aj MC Donalds. Oni vedia, ktorá hodina bije. Zobudíme sa aj my ostatný? Alebo sa necháme s naším súhlasom vraždiť? Je jedno či to viete alebo nie. Chceme aby nám skryté satanské sily, ktoré ani nepoznáme určovali ako máme žiť, čo máme robiť, čo si máme myslieť, čo máme jesť? Sociopati pre záchranu klímy chcú, aby ľudia jedli ľudí.

James Casbolt o dětech v podzemí. Tento rozhovor poskytuje podrobnosti o programu NWO (Nový světový řád)

Enormní kšeftování s dětmi a sítě provádějící satanistické rituální vraždy ve Velké Británii jsou těsně napojeny na projekt Mannequin a zločinné frakce ve zpravodajské komunitě, shromážděné kolem NSA, CIA a britské zpravodajské služby. Eidujeme ve Velké Británii každoročně více než 25 tisíc případů zmizení dětí beze stopy, o kterých není ani vidu ani slechu.

Tato čísla jsou tajná a mainstreamová media, ovládaná zpravodajskými službami, tyto údaje zatajují tak, že brání rodičům těchto dětí veřejně vystoupit. Můj kontakt mi prozradil, že děti, které jsou v této době unášeny a umístěny na podzemní základny jako např. AL/499, jsou usmrceny děsivým způsobem, kdy jejich mozkové vlny jsou v čase smrti zaznamenány digitálně do počítače pomocí sofistikovaných lebečních implantátů, které jsou vsazeny do mozku dítěte. Protože mozkové a rádiové vlny jsou v zásadě totéž, tato úděsná energie je poté vysílána prostřednictvím televize, rozhlasu, mobilních telefonů a vysílačů po celé zemi a působí na celou populaci tak, že to vede ke zvýšené míře zločinnosti, sexuálního zneužívání a týrání dětí, drogovému a alkoholovému zneužívání a k všeobecnému úpadku morálky ve společnosti, neboť každá lidská bytost má v sobě telepatický receptor, který je umístěn v části mozku, zvané šišinka. Byl jsem osobně svědkem toho, jak během mého pobytu na základně AL/499 byly zabíjeny děti. Posledně byla dětem prořezávána hrdla, přičemž v momentě smrti byl digitální záznam jejich mozkových vln vysílán do éteru, což vedlo k tomu, že se lidé zastavovali, aby si o tom pověděli a podělili se v soukromí o tyto události. Na některých podzemních základnách dokonce usekávají dětem ruce a éterem se nesou frekvence, což má za následek, že lidé přestávají normálně fungovat a plnit úkoly dostatečně efektivně a též přestávají zachovávat disciplínu ve svých životech.

Je načase se probrat. Můj blízký přítel Barry King, který pracoval v roce 1979 na základně AL/499 ve firmě Wackenhut jako zaměstnanec bezpečnostní agentury, mi tenkrát řekl, že NSA má v plánu očipovat pomocí lebečních implantátů každou osobu v Británii v průběhu vojenských únosů nejpozději do konce 2009. Satanské frakce uvnitř NSA v této zemi pracují nepřetržitě spolu s armádou na vojenských únosech za použití černých trojúhelníkových letounů Firefly, které byly údajně testovány v Area 51 v USA a jsou podrobně popsány ve zmíněném interview. Zrovna dnes jsem zjistil, že analogový TV signál bude ukončen v roce 2009 a že televize budou nadále vysílat pouze digitálně. No samozřejmě!! NSA chce, aby byl každý „naladěn“ na jejich digitální pulsování a do roku 2009 propojen pomocí lebečních implantátů s jejich superpočítači – jako je počítač „Beast“, jenž je umístěn v Pine Gap v Austrálii. Loni byla zhruba každá 25. osoba implantována nejrůznějšími metodami popsanými v rozhovoru. Nyni je to každá 17. osoba a toto číslo neustále roste.

Dále jsou frekvence vraždění nahrávány na pozadí populární hudby, filmů a televizních programů jako nízkofrekvenční tóny, které působí na psychiku jako bzučení.

Pokud je tento zvuk dekódován, zní jako vřískot! Nahrané mozkové vlny mohou být dokonce uloženy v malé krabici jako zařízení v superkoncentrované podobě a mohou být nošeny na opasku nebo být v držení zabijáků tajných služeb. Tuto krabičku je pak možno namířit na osobu a rádiovou vlnu vyslat tak, že ji nikdo neuvidí.

Tato energie je absoutně nepřátelská vůči většině nervových soustav a zacílená osoba dostane šok, protože nervová soustava přestane fungovat a osoba obvykle zemře. Tyto skupiny obvykle používají tyto strašné metody k zablokování silných frekvencí lásky a osvícení, které narůstají každým dnem tak, jak se naše planeta posouvá do centra galaxie, k čemuž se přiblížíme v roce 2012.

Žijeme v nebezpečné době Mezinárodní konference Probe v Blackpoolu, tyto frekvence rozehnat. V jednom kruhu v obilí, který se objevil v Británii před pár lety, byla z dvojkové soustavy dekódována následující zpráva: „Mějte se na pozoru. Neuvěřte lžím, kterými nás krmí masmédia,

Rotschildova: Rodina, ktorá manipuluje s celým svetom
vojtech horvat shares this
31.6K
Metod
Zlatá stredná cesta
tu r a
voda je drahá.
milboy
..veď by ma moji moriaci, sliepky a zajace strašili po nociach, ak by som im robil takéto "úpravy"
dyk
Čo je na tom čudné? Veď konzervujúúú.....
maja prus
A čo konzervuju? Prečo pred par rokmi bolo celkom iné, kvalitné mäso a teraz napichane a po spracovani suché, úplne iné ako predtým. To vtedy nebola potrebná žiadna úprava a teraz áno??? Nedá sa to porovnať
apredsasatoci
Keby len mäso? 😱