Clicks1.4K

ZNAK APOKALYPSY PRÍPRAVA DIABLOVÝCH DETÍ.

PS: Preklad z ruštiny

ZNAK APOKALYPSY PRÍPRAVA DIABLOVÝCH DETÍ ... Sinedrin začína pripravovať olej na pomazanie mesiášskeho kráľa - Antikrista.

Znamenia apokalypsy! "CINEDRION ZAČÍNA PRIPRAVOVAŤ OLEJ KRÁĽA MESIÁŠA (COHEN GADOL)"! - pod touto hlavičkou vyšla jedna z HLAVNÝCH apokalyptických noviniek poslednej doby!
israel365news.com/…to-prepare-oil-to-anoint-king-messiah-kohen-gadol/

Po úplnom preštudovaní detailov oleja používaného na pomazanie Cohena Gadola (veľkňaza) a izraelských kráľov sa Sanhedrin pohne dopredu, aby ho dostatočne pripravil na pomazanie Mesiáša z Dávidovho rodu, ktorý, keď sa vráti, bude vládnuť Izraelu v mesiášskej ére.

Olej na pomazanie je opísaný v Biblii na použitie pri zasvätení svätostánku: „Vyrobte tento posvätný olej na pomazanie, zmes ingrediencií namiešaných, aby slúžili ako posvätný olej na pomazanie.“ 2. Mojžišova 30:25

Spočiatku sa olej používal výlučne pre kňazov a predmety svätostánku, ale neskôr sa jeho použitie rozšírilo aj na prorokov a kráľov: „ Samuel vzal fľašu oleja, vylial trochu na hlavu Šaulovi, pobozkal ho a povedal:“ Týmto hashem pomazal ty ako vládca nad Jeho ľudom." 1. Kráľov 10:1

Biblia výslovne zakazuje opätovné vytváranie oleja na akýkoľvek iný účel, čo sa trestá Božím hnevom, najprísnejším trestom opísaným v Biblii. Zložky opísané v Exodus 30: 23-25 sú nasledovné:

Clean myrrh ( ?? Neviem čo to je nenašiel som odpoveď asi nejaká čistá myrha alebo niečo podobné), hmotnosť 500 šekelov (asi 6 kg)
Sladká škorica, hmotnosť 250 šekelov (asi 3 kg)
„Aromatická trstina“ (niekedy preložená ako kalamus) 250 šekelov (asi 3 kg)
Cassia ( rod tropických dřevin z čeledi bobovité ), 500 šekelov (asi 6 kg)
Špeciálne pripravený olivový olej, jedna pena (asi 6 litrov alebo 5,35 kg)

Všetky ingrediencie musia byť uvarené úplne čisté. Sanhedrin už dohliadal na výrobu rituálne čistého olivového oleja vhodného na použitie v chráme Menorah. Olivový olej sa zvyčajne získava mletím olív a ich následným lisovaním. Podľa biblického prikázania sa olivový olej na použitie v chráme a na pomazanie vyrába tak, že sa olivy lámu ručne a potom sa olej nechá niekoľko dní kvapkať.

"Ďalej musíte Izraelitom dať pokyn, aby vám priniesli čistý šľahaný olivový olej na zapálenie, na pravidelné zapaľovanie lámp." (2. Mojžišova 27:20)

Takto vzniká veľmi malé množstvo oleja, len asi dve percentá objemu olív, v porovnaní s 20 percentami pri lisovaní. Ale metóda opísaná v Biblii produkuje olej, ktorý je oveľa lepší ako olej vyrobený akýmkoľvek iným spôsobom. V počiatočnom pokuse Hnutia United Temples Movement bolo uvarených asi 450 libier olív, výsledkom čoho bolo 25 litrov oleja. Šupky sa potom lisujú a olej sa môže konzumovať alebo použiť na pridanie do obilnín.

V rámci možností je zachovaná rituálna čistota olív. Akonáhle sú olivy pomleté, sú vystavené nečistotám. Preto sa spracovávajú v oblasti otvorenej do neba a pracovníci nosia chirurgické masky, pretože sliny môžu niesť nečistoty. Kladivá sú vyrobené z plastu a povrch je vyrobený z mramoru, materiálov, ktoré nemôžu prijať rituálne nečistoty.

Je dôležité poznamenať, že olej sa v hebrejčine nazýval שמן המשחה ( šemen ha-mišča) , doslovne preložené ako olej na pomazanie. Hebrejské slovo pre Mesiáša je משיח (Mashiach), doslova „pomazaný“, hoci tento výraz sa v Biblii používa aj na označenie každého, kto bol pomazaný.

Rabín Hillel Weiss zo Sanhedrinu oznámil začiatok projektu výroby oleja na pomazanie minulý týždeň, tesne pred sviatkom Hannuki, v kázni, ktorú kázal na Chrámovej hore. Rabín Weiss zdôraznil, že Cohen Gadol (veľkňaz) a chrámové náčinie budú pomazané, keď sa začne bohoslužba v chráme, ktorá si nevyžaduje skutočnú štruktúru chrámu, iba oltár. (Mimochodom, oltár už bol vytvorený - v decembri 2018 - pozn.

„Chrám a chrámová služba sú prospešné pre všetky národy,
“ vysvetlil rabín Weiss. „Preto sme to oznámili 27. Cheshvanu, v deň, keď Noe vyšiel z korábu a priniesol Bohu obetu. V tom čase Boh uzavrel zmluvu s celým svetom, pričom sľúbil, že už nikdy nespôsobí takú katastrofickú potopu, ale zároveň požadoval, aby ľudstvo dodržiavalo sedem Noahideových zákonov.

Rabín Weiss poznamenal, že toto je zároveň koniec sezóny zberu olív a začiatok prípravy oleja.

"Aby sa chrámová služba vrátila, izraelský národ musí začať dodržiavať zákony týkajúce sa krajiny, ktoré zahŕňajú zákony o rituálnej čistote ," povedal rabín Weiss. "Ale aby sa toho mohli zúčastniť národy, musia dodržiavať Sedem Noachidových zákonov."

"Národy musia byť očistené," vysvetlil Weiss pre Israel365 news . „Toto je proces čistenia vašich myšlienok od modlárstva. To zahŕňa aj odstránenie hriechu vraždy z ich stredu, ktorý sa dnes prejavuje v potratoch a eutanázii. To zahŕňa aj sexuálnu čistotu.”

„Kresťanstvo je obzvlášť náchylné na nečistotu, ktorá prekvitá pod vplyvom modlárstva liberalizmu. Ku cti im slúži, že majú hlboké spojenie s khesed (láskavá láskavosť). Z toho vyrástol liberalizmus. Ale khesed môže zájsť príliš ďaleko. Kresťanstvo by sa malo snažiť o spravodlivosť, čo je jedno z Noahidových prikázaní. Musia posúdiť, že niektoré veci sú nečisté a neprijateľné.

„Dnes si človek môže vybrať, či bude konať dobro alebo zlo. Nakoniec však prežijú iba tí, ktorí sa rozhodnú zúčastniť sa chrámu , “povedal rabín Weiss, citujúc proroka Zachariáša.

"Všetci, ktorí prežijú zo všetkých tých národov, ktoré sa postavili Jerushalaymu, musia z roka na rok absolvovať púť, aby sa poklonili kráľovi, Pánovi zástupov, a oslávili sviatok Sukot." (Zachariáš 14:16)

„Teraz vstupujeme do obdobia, keď sú prípravy na stavbu chrámu takmer dokončené, “ povedal rabín Weiss. "Teraz je čas, aby ľudia konali, aby ukázali, či budú súčasťou chrámu alebo budú proti opätovnému vzniku domu Božieho v Jeruzaleme."

(Zároveň je dnes možnosť izraelského útoku na Irán extrémne VYSOKÁ: dokonca aj oficiálny Washington začal presviedčať izraelské úrady, aby to nerobili – jns.org/…acks-on-iran-nuclear-facilities-counterproductive/ -správca-snaží-presvedčiť-Izrael- nezaútočiť-irán /. O pravdepodobnosti, že je to v tejto vojne a práve iránska raketa môže „NÁHODOU“ letieť na Chrámovú horu a tiež „NÁHODOU“ zničiť mešitu, ktorá tam dnes stojí (aby sa „uvoľnil“ priestor pre „tretí chrám“), písali sme už skôr – ed.

3rm.info/…maslo-dlja-pomazanija-carja-messii-antihrista.html


VOJNA V HOTOVOSTI ... Vaše peniaze budú čoskoro zbytočné.

PRÍPRAVA DIABLOVÝCH DETÍ USKUTOČNIŤ TEROR VO SVETE.

Totálna globálna tyrania Covidu.

STAVBA ŠALAMUNOVHO CHRÁMU
Public domain
dominikguzman
Veď my vieme, že novým Izraelom sa stala Katolícka Cirkev, a toto rabínske židovstvo bude nakoniec uctievať Antikrista. Otec Michel Rodrigue povedal, že po 8. decembri tohto roku, keď bude odstránený Kathekon, sv. Jozef, manžel Panny Márie, sa rozbehnú naplno udalosti vo svete pre príchod Antikrista, nastolenie nového svetového poriadku a zavedenie znaku šelmy, a každý, kto nebude vyznávať …More
Veď my vieme, že novým Izraelom sa stala Katolícka Cirkev, a toto rabínske židovstvo bude nakoniec uctievať Antikrista. Otec Michel Rodrigue povedal, že po 8. decembri tohto roku, keď bude odstránený Kathekon, sv. Jozef, manžel Panny Márie, sa rozbehnú naplno udalosti vo svete pre príchod Antikrista, nastolenie nového svetového poriadku a zavedenie znaku šelmy, a každý, kto nebude vyznávať Ježiša, upadne do klamstva a uverí v Antikrista.
Stylita
protože si svévolně vysvětluje onu větu z Písma
Ta nepravost již působí, ale jen skrytě, dokud nebude odstraněn z cesty ten, kdo tomu brání.
A pak se ukáže ten zlý, kterého Pán Ježíš ‚zabije dechem svých úst‘ a zničí svým slavným příchodem.

tvrdí, že je to sv. Josef v nebi
dominikguzman
On si to nevysvetľuje, má sa prostredníctvom lokúcií rozprávať s Pánom Ježišom a Pannou Máriou, od nich to má mať.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aj tu hlásal a nesplnilo sa tak neviem čo si mám o ňom myslieť a ani sa nezaujimam o ňom či je vôbec pravdivý ten človek. A či vôbec je pravdivý.
o. Michel Rodrigue varuje ľudstvo na oktober 2020

Tie udalostí prídu spomínané občianske vojny atď.,ale to bude inokedy a radšej budem veriť skutočným Božím služobníkom. 👇

Proroctví extatičky z Tours (1872)

Marie-Julie Jahenny – Beda Parížu!

Totálna…More
Aj tu hlásal a nesplnilo sa tak neviem čo si mám o ňom myslieť a ani sa nezaujimam o ňom či je vôbec pravdivý ten človek. A či vôbec je pravdivý.
o. Michel Rodrigue varuje ľudstvo na oktober 2020

Tie udalostí prídu spomínané občianske vojny atď.,ale to bude inokedy a radšej budem veriť skutočným Božím služobníkom. 👇

Proroctví extatičky z Tours (1872)

Marie-Julie Jahenny – Beda Parížu!

Totálna globálna tyrania Covidu.
Stylita
dominikguzman
Doporučil bych mu údajnou Pannu Marii a údajného Ježíše neposlechnout v zájmu zachování zdravého rozumu.
dominikguzman
Nuž, keď to tam buchne, celý svet má o zábavu postarané. Podľa Biblie pred 70 tisíc rokmi ešte svet nemal existovať...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Stačí jedna jadrová bomba.
U.S.C.A.E.
on ten Michel Rodrigue tvrdil že sa bude hromadne jedným úkonom krstiť ono to má "len nepatrnú" chybu taký spôsob JE NEPLATNÝ mám aj praktický príklad svätý František Xaverský raz v jeden deň pokrstil okolo 6 000 indov ale každého osobitne
U.S.C.A.E.
Hieronym Vyššie povedal, že tých, čo majú odev dobrého života, neslobodno prijímať pre nesprávnu náuku (Mt 7,15-20), a teraz hovorí opačne, že nemáme dôverovať ani tým, čo sú síce silní v zdravej náuke, no popierajú ju zlým konaním. Boží služobníci potrebujú oboje, aby reč potvrdzovala skutky a skutky reč; preto hovorí 21 nie každý, kto mi hovorí: Pane, Pane, vojde do nebeského kráľovstva.
Stylita
Kanadští biskupové se distancují od proroctví. Zprávy o soudném dni 2020 vyvolaly paniku Dvě kanadské diecéze se distancovaly od poselství a proroctví kanadského kněze, který je známý prorokováním zkázy. Biskup Gilles Lemay z Amosu v Quebecu se distancoval od poselství a proroctví otce Michela Rodrigue dne 3. září O šest dní později se od jeho vizí zřekl i biskup Robert Bourgon z Hearst-Moosonee,…More
Kanadští biskupové se distancují od proroctví. Zprávy o soudném dni 2020 vyvolaly paniku Dvě kanadské diecéze se distancovaly od poselství a proroctví kanadského kněze, který je známý prorokováním zkázy. Biskup Gilles Lemay z Amosu v Quebecu se distancoval od poselství a proroctví otce Michela Rodrigue dne 3. září O šest dní později se od jeho vizí zřekl i biskup Robert Bourgon z Hearst-Moosonee, diecéze Ontario, kde byl otec Rodrigue vysvěcen. Otec Rodrigue „odešel jako aktivní kněz v diecézi“ a vzdal se „své pastorační odpovědnosti za tři farnosti, které jsem mu svěřil,“ řekl biskup LeMay.Biskup Bourgon také vyvrátil tvrzení kněze, že je „oficiálním církevním exorcistou ". Otec Rodrigue založil Apoštolské bratrstvo svatého Benoita Josepha Labre, sdružení sdružující kněze a laiky se sídlem v Saint-Dominique-du-Rosaire v Quebecu. Jeho proroctví jsou zveřejněna na americkém webu. Otec Rodrigue také uspořádal několik konferencí v Spojených státech, kde mohl šířit své myšlenky.
Během těchto konferencí otec Rodrigue mimo jiné potvrdil, že celý svět je ovládán tajnou světovou vládou složenou z Iluminátů uctívajících Satana. Hovoří o nadcházející jaderné válce, která zpustoší planetu a evokuje existenci „útočišť“ kam budou křesťané vedeni díky malému plameni vytvořenému strážnými anděly.Také tvrdí, že Satan bude používat vakcíny, aby lidi onemocněl. "Ďábel použije tvůj iPhone, tvůj iPad, tvůj tablet... Budeme muset tyhle věci vyhodit, abychom se ochránili, shodit všechno z tvé země. Tyhle věci už nebudeš potřebovat. Musíš v tom být věrný." "Vyhoď je. Nedělej si starosti s komunikací," řekl. Bylo to v březnu 2020, „když jsme byli na přestávce s COVID-19“, biskup Lemay zjistil, že stránka, která pravidelně zveřejňuje „zjevení“, která Bůh předal vidoucím v různých zemích, zpřístupnil online osm konferencí pořádaných před několika měsíci v Kalifornii otcem Rodriguem.
Webová stránka Countdown to the Kingdom hostující myšlenky otce Rodrigue jej popisuje jako „oficiálního exorcistu církve“, který „dostává plnou podporu svého biskupa“ a uvedl, že všechny jeho vize byly předloženy jeho místnímu ordináři ke schválení. Biskup Lemay řekl, že byl šokován, když četl prohlášení, a že nikdy neschválil knězova „proroctví.“ Požádal, aby bylo prohlášení z webových stránek odstraněno, což se také stalo.
Ale biskup obdržel tolik telefonátů a dopisů od úzkostných a ustaraných lidí, že se o čtyři měsíce později rozhodl veřejně vyjádřit svůj distanc od „poselství a proroctví otce Rodrigue“. Před březnem jsme „obdrželi několik dopisů od lidí, kteří se zajímali o aktivity otce Michela Rodrigue ve Spojených státech,“ řekl otec Raymond Martel, generální vikář diecéze Amos, „ale na tyto dopisy jsme nenavázali, , v té době jsme neměli ponětí, o čem mluví. Věděli jsme jen, že tam bude kázat duchovní cvičení. To nám říkal." Když se však videa z konference umístila na internet, diecézi zaplavily e-maily a telefonáty, na které otec Martel odpovídal ve francouzštině, angličtině a dokonce španělštině. Posledních pět měsíců „každý týden přicházely e-maily od všech na celém světě".

"Telefonní hovory také. Mnoho ze Spojených států, ale také z Irska, Mexika." Řekl, že jedna žena z Francie telefonovala do jeho kanceláře "ve stavu paniky". Většina lidí „chtěla znát biskupův postoj k tomu, co otec Michel oznamuje," řekl generální vikář. V jiných případech, pokud někdo „měl výhrady k jeho proroctvím, bylo jasné, že to nebylo to, co lidé chtěli slyšet. Chtěli abychom řekli, že naprosto souhlasíme s tím, co řekl otec Michel. Jiní byli rádi, když se dozvěděli, že biskup radí obezřetnost.“ Biskup Bourgon připomněl, že otec Rodrigue působil ve farnostech diecéze Ontario v letech 1989 až 1996. Poté diecézi opustil a přestěhoval se k sulpiciánům do Montrealu. „Neměli jsme o něm žádné zprávy," dodal. Otec Rodrigue nezastává žádný pastorační úřad ani funkci v žádné kanadské diecézi.
Začátkem tohoto léta Countdown to the Kingdom napsal: „Upozorňujeme, že ačkoliv nyní víme, že biskup Lemay nepodporuje poselství otce Michela, zůstává pravdou, že tato poselství přesto nejsou odsouzena. Michelova vyjádření/vize atd. diecézí, a proto je v tuto chvíli uchováváme zde na Countdown to The Kingdom (s výslovným svolením otce Michela), protože náš postoj k nim zůstává nezměněn; nadále považujeme za důležité, aby byly rozeznány …" Apoštolské bratrstvo svatého Benoita Josepha Labre na poznámky biskupů nereagovalo. "Otec Michel Rodrigue je v současné době na duchovním cvičení," řekl mluvčí s tím, že jakákoli žádost o informace by mu měla být zaslána poštou. "I my ho nyní můžeme kontaktovat pouze poštou," řekl otec Martel.
zdroj: catholicweekly.com.au/canadian-bishops-disavow-prophecies/
překladač google
Stylita
Pokud lhal, že je exorxcista pověřený církví, nedá se mu věřit nic.
dominikguzman
Dobre, uznávam, je to bludár, ďalší z falošných prorokov, ktorí hovoria, že Ježiš je tu.
U.S.C.A.E.
ako čítam tak jemu sa nikdy nesplnili časové "predpovede" a už v knihe Deuteronómium určil sám Boh jednoduché a vlastne základné a logické pravidlo: Prorokovi odo Mňa sa predpovede plnia
Stylita
To mi připomíná "gospou" slíbený vánoční zázrak v roce 1981 v Medju, který se nestal.
Leka Vaňová
hm... ale myšlienka útočísk, na ktorá ma privedie svetielko sa mi páčila :)
U.S.C.A.E.
ono to zaváňa PANTEIZMOM zvlášť interpretácia takého miesta od toho "proroka"
dominikguzman
Hovoríš teda, že Pán Ježiš si svoju Cirkev neochráni, ale vydá ju vlkom, aby ju roztrhali?
U.S.C.A.E.
spôsob nechám na Neho ale toto zapácha
Leka Vaňová
riešením je potom vytrhnutie cirkvi
dominikguzman
Metod
Nakoniec sa nosatí z domu Chabad obrátia a uznajú, že si zabili Mesiáša....
Samson1
Ale existuje pád Babylona v jedné hodině. Člověk míní a Bůh mění.
Stylita
Však i říše babylonská, římská zanikla a jak se chvástali.
Stylita
Starec Paisij předvídal, že před II. příchodem Ježíše Krista přijde onen podvodník,prohlásí se za mesiáše, bude mít titul pátý buddha, imám Mahdi a Bůh ví, co ještě. Starec otevřeně mluvil o zničení oné mešity v Jeruzalému.
Svatý Paisij Svatohorec O Antikristu.
Starec je již dávno po smrti a my vidíme na vlastní oči, jak v Izraeli roste volání po mesiáši, ohlašování mesiánské doby.
Spolek Temple…More
Starec Paisij předvídal, že před II. příchodem Ježíše Krista přijde onen podvodník,prohlásí se za mesiáše, bude mít titul pátý buddha, imám Mahdi a Bůh ví, co ještě. Starec otevřeně mluvil o zničení oné mešity v Jeruzalému.
Svatý Paisij Svatohorec O Antikristu.
Starec je již dávno po smrti a my vidíme na vlastní oči, jak v Izraeli roste volání po mesiáši, ohlašování mesiánské doby.
Spolek Temple Institute připravuje vystávění III. chrámu, jsou aktivní po celé planetě a sbírají peníze na onen chrám. Při jedné přednášce vedoucí rabín onoho spolku mluvil o tom, že přesně ví, kde stál původní Šalamounův chrám a že ho chtějí postavit na onom místě, blíže nic nespecifikoval. Podobně mluvi o arše úmluvy, prý ví, kde je uložena.
Mají již z velké většiny připraveny chrámové nádobí a projekt chrámu, který jsou schopni postavit ve velmi krátkém čase.
Jsou tu i archeologické vykopávky, které naznačují, že Šalamounův chrám stál jinde.
rozhlas.cz/…-chram-ne-v-centru-ale-bokem-od-jeruzalema-8559796
Na druhou stranu léta plynou a..
Stylita
Řeknou vám: ‚Hle, tam je, hle, tu;‘ zůstaňte doma a nechoďte za nimi.