Benedikt XVI. Mení Svoje Vyhlásenie

Benedikt XVI. dnes zmenil svoje vyhlásenie ohľadom nespoľahlivej Mníchovskej Správe o Zneužívaní.

Predtým uviedol, že sa nezúčastnil na stretnutí svojho Ordinariátu 15. Januára 1980, kde sa hovorilo o Essénskom kňazovi, ktorý sa dopustil obscénnych činov pred neplnoletými dievčatami. V zápisnici zo stretnutia sa však spomínala jeho prítomnosť.

Teraz pre KNA.de povedal, že sa stretunutia zúčastnil a vysvetlil, že popieranie sa nestalo „so zlým úmyslom“, ale bolo výsledkom „chyby pri úprave jeho vyhlásenia“. Trvá však na tom, že na tomto stretnutí nebolo prijaté žiadne rozhodnutie o pastoračnej úlohe pre tohto kňaza, ktorý bol recidivistom.

Kňaz sa obnažil a masturboval pred dievčatami mladšími ako 14 rokov. Benedikt XVI. vypovedá, že o kriminálnej minulosti „nič nevedel“. Zdôrazňuje, že nedošlo k žiadnemu dotýkaniu sa.

Zhovorčivý Benedikt XVI. oznámil, že po preštudovaní 1900-stranovej správy urobí ďalšie vyhlásenie. Otázkou je, ako sa mu to vzhľadom na jeho schátralosť podarí.

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsXdqmxfdyie
Modré Hluboké Nebe
Hitlejugent satan.
TerezaK
On je Křisťál, na kterém se shlíží i každý had, ropucha a žába... Ale tady jistě přeci žádná taková není ! 🤗 😘 😍 😍 ...s velkou pusou 😬 😂 😂
TerezaK
Jeho čistota vám bude soudcem, vy se soudíte už teď sami. generace, pro kterou není i ten největší a nejčistší svatý dost svatý, neboť taková generace vidí jen vlastní žumpu.
Andrea Top
Nikdy nezabudnem na jeho zvolenie. Keď sme s napätím očakávali vyhlásenie a povedali jeho meno , vtedy práve otec zatvoril poslednú stránku knihy s jeho životopisom. Otočil sa a usmial, lebo si ho veľmi vážil. Nebolo to zvláštne ?
ekans
Pemanentní instrukce Alta Vendita | Lumen de Lumine toto si dobře přečtěte kdo byl a je Benedikt XVI
TerezaK
Andrea Top
Že sa nehanbíte takto útočiť na na jedinú záštitu. ktorú máme. Tomu neverím. Ako píše Hermenegild je to celosvetový útok na cirkev. Bol vytlačení a namiesto zastania nepravdivé výkaly.
Martina Bohumila Lutherová
🤒 😱 To vypadá na totální odpad od Syna Božího Ježíše Krista
a od Jediného Boha. B16 tě nespasí děvče, jsi mimo!
Andrea Gažúrová
Andrea Top
Názor evanjelika ?!
forthetruth333
Unam sanctam je Príkladný judáš a sudca ostatných,,,nevieme do akého pekla chodí po inštrukcie ako nenávidieť ostatných a milovať len seba samého
Unam Sanctam SK
Zjv 19:20 - Ale šelmu zajali a s ňou aj falošného proroka, ktorý pred ňou robil znamenia a zviedol nimi tých, čo prijali znak šelmy a klaňali sa jej obrazu. Oboch hodili za živa do ohnivého jazera, horiaceho sírou.

Vec sa má tak, že existujú ohromné dôkazy o tom, že monumentálny heretik Benedikt XVI. je falošný prorok, ktorý sa zapríčinil o veneráciu Antikrista (JPII) a zviedol falošných …More
Zjv 19:20 - Ale šelmu zajali a s ňou aj falošného proroka, ktorý pred ňou robil znamenia a zviedol nimi tých, čo prijali znak šelmy a klaňali sa jej obrazu. Oboch hodili za živa do ohnivého jazera, horiaceho sírou.

Vec sa má tak, že existujú ohromné dôkazy o tom, že monumentálny heretik Benedikt XVI. je falošný prorok, ktorý sa zapríčinil o veneráciu Antikrista (JPII) a zviedol falošných tradicionalistov (heretikov, ale stále tých, čo mali v istom zmysle bližšie k pravej viere; nie liberálnych kacírov, ktorí sú úplne mimo pravej viery). A teda tento verš podľa mňa možno má spojistosť s tým, čo sa stane s Benediktom XVI. a Františkom. Ide o to, že keďže sme už v záverečnej fáze veľkého odpadnutia pred koncom sveta a keďže boli herézy antipápežov a celý proticirkevný podvod sekty II. vatikánskeho koncilu už odhalený, pre diabla je podľa mňa strategické, a tak sa to už podľa mňa má stať, že František úplne stratí popularitu a "kresťania", resp. pohania ako tí na gloriatv, ho odmietnu, pretože v ich kacírskych mysliach sa podľa ich neplnohodnotného/nedokonalého meradla (ktorým nie je nekompromisná katolícka viera všetkých pravých pápežov so všetkými dogmami) stane nepopulárnym a jeho falošné náboženstvo príliš farizejským a navonok príliš nekatolíckym. Je možné, že Benedikt XVI., tiež monumentálny a satanský kacír, bude takisto odhalený. Ale to sú len také moje špekulácie. A ide o to, že aj keby ľudia nejak prekukli v mnohých ohľadoch Františka a Benedikta XVI. ako zlých ľudí, ešte stále je tu Ján Pavol II., Pavol VI., Ján XXIII. a napokon pravá katolícka viera, ktorú musia mať. Ale koľkí si toto uvedomia? Ak nie ste v obraze, choďte na vatikankatolicky, aby ste v obraze boli. Lebo inde nenájdete celé ohalenie tohto diabolského podvodu.
Martina Bohumila Lutherová
Byla na B16 podána žaloba do Haagu od zneužívaných
spolu s JPII a ještě jakými sekretářem....JPII byl už po
smrti už soud prodělal konečný,kde není odvolání.
Celá žaloba asi zapadla pod stůl.
forthetruth333
Komu tento človek prekáža????i tu ste ukázali ako veľmi milujete Média,,,,,,či je to Pravda to neskúmate pokrytci
Martina Bohumila Lutherová
To ne je to už několik let, zde se to také řešilo.
Snad si nemyslíš že je svatý? No mysli co mě
do toho ,mám co dělat sama se sebou.
forthetruth333
Ak má niečo bude ho súdiť Boh,,,,, vám to neprináleží
Freddy Gargamel
Hm, bez toho, že by som sa vyjadril jasne za alebo proti (najprv by som si to musel podrobnejšie naštudovať): prečo by nám to vlastne neprináležalo? To ako že to prináleží skôr nezávislému súdu? To máš pravdu. Aj keď to neznamená, že by sme si nemohli urobiť mienku na základe dostupných údajov. Alebo snáď máš na mysli, že jeho vôbec nemôžu súdiť ľudia? To čo on je? Samotný Boh? Alebo nejaký …More
Hm, bez toho, že by som sa vyjadril jasne za alebo proti (najprv by som si to musel podrobnejšie naštudovať): prečo by nám to vlastne neprináležalo? To ako že to prináleží skôr nezávislému súdu? To máš pravdu. Aj keď to neznamená, že by sme si nemohli urobiť mienku na základe dostupných údajov. Alebo snáď máš na mysli, že jeho vôbec nemôžu súdiť ľudia? To čo on je? Samotný Boh? Alebo nejaký nedotknuteľný nadčlovek?
forthetruth333
povedz a odkiaľ by si to naštudoval:_?z médií hmmmm už viem ak BOH povie môj milovaný Benedikt,,,a ty si viac než BOH??????? zobuďte sa
Hermenegild
Každý deň na nemeckých RTL nehorázne útočia na B XVI. Prečo im tak prekáža, že vyťahujú dokonca 40-té roky a žiadne konkrétne skutky a feministky ho vyzývajú, aby sa vzdal pápežstva a všetkých pápežských insígnií ? Lebo nemôžu intronizovať diabla. Prekážajú im-globalistom jeho modlitby a obety za svet. Nevideli ste útok Markízy včera na všetky slovenské diecézy, aby zverejnili za 60 rokov v …More
Každý deň na nemeckých RTL nehorázne útočia na B XVI. Prečo im tak prekáža, že vyťahujú dokonca 40-té roky a žiadne konkrétne skutky a feministky ho vyzývajú, aby sa vzdal pápežstva a všetkých pápežských insígnií ? Lebo nemôžu intronizovať diabla. Prekážajú im-globalistom jeho modlitby a obety za svet. Nevideli ste útok Markízy včera na všetky slovenské diecézy, aby zverejnili za 60 rokov v každej diecéze aj 30 pedofilov? Žilinská diecéza nemá napr. ani 20 rokov.
Ale to, že trýznili a usmrtili na západe deti kvôli adenochrómu, lebo globalisti potrebujú byť stále mladí a nesmrteľní, nikto nevidí. Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Je to frontálny celosvetový útok na Kristovu cirkev.
Freddy Gargamel
forthetruth333
Čo sa týka konkrétne tohoto prípadu, tak môžeš porovnať info z mainstreamových médií s info na internete a priamo s obranou "obvinených" a urobiť si dostatočne vyváženú a nezávislú mienku. A čo sa týka všeobecne zneužívania klérom, tak na túto tému sa vyjadril aj arcibiskup Viganó, čo je pre mňa dosť dôveryhodný človek.
Freddy Gargamel
forthetruth333 "k BOH povie môj milovaný Benedikt" - uff, ty si Ho počul osobne? Bežne takto komunikujete? 😲
forthetruth333
nuž z postihnutým ťažká debata,,,,Zrejme nečítaš posolstvá,,,ale aj na teba svieti slnko buď rád,našťastie su tu aj normální ľudia
Freddy Gargamel
To je pravda, posolstvá veľmi nečítam... ale čítam Písmo, a v ňom sa veľmi odrádza od toho, aby sme si vytvárali MODLY. Z kohokoľvek. Spasí nás Ježiš Kristus, nie pápež, nie francúzsky kráľ či ruský cár, ale len a výhradne Syn Boží. Nemám problém vzdať primeranú úctu autorite, teda aj človeku, ale modlu si z nikoho robiť nebudem. Ak to tu ale potrebujete, ja nikomu nebránim, kľudne v tom …More
To je pravda, posolstvá veľmi nečítam... ale čítam Písmo, a v ňom sa veľmi odrádza od toho, aby sme si vytvárali MODLY. Z kohokoľvek. Spasí nás Ježiš Kristus, nie pápež, nie francúzsky kráľ či ruský cár, ale len a výhradne Syn Boží. Nemám problém vzdať primeranú úctu autorite, teda aj človeku, ale modlu si z nikoho robiť nebudem. Ak to tu ale potrebujete, ja nikomu nebránim, kľudne v tom pokračujte 😉
Freddy Gargamel
Mimochodom, osobne proti B16 nič nemám, v každom prípade je to lepšia voľba než ten dnešný falošný prorok. V mnohých veciach je podstatne ortodoxnejší než Bergoglio. Ale idealizovať si ho nebudem. Veď podľahol nátlaku a uvoľnil miesto práve spomínanému falošnému prorokovi. Vo vojenskej terminológii sa tomu hovorí DEZERCIA.
Aké mal k tomu konkrétne dôvody, neviem. Ani k jeho morálnym vlastnostiam…More
Mimochodom, osobne proti B16 nič nemám, v každom prípade je to lepšia voľba než ten dnešný falošný prorok. V mnohých veciach je podstatne ortodoxnejší než Bergoglio. Ale idealizovať si ho nebudem. Veď podľahol nátlaku a uvoľnil miesto práve spomínanému falošnému prorokovi. Vo vojenskej terminológii sa tomu hovorí DEZERCIA.
Aké mal k tomu konkrétne dôvody, neviem. Ani k jeho morálnym vlastnostiam sa vyjadrovať nebudem, keďže ho nepoznám osobne. Ale faktom zostáva, že opustil zverenú pozíciu, veľmi dôležitú a zodpovednú pozíciu a vpustil do pevnosti nepriateľa.
Moskovského patriarchu Alexija II. aspoň zavraždili, aby sa uvoľnilo miesto ďalšiemu falošnému prorokovi na spôsob Bergoglia, Kyrillovi (Gunďajevovi). Stále lepšie než kapitulácia a dezercia.
Martina Bohumila Lutherová
VŠE CO PÁCHNE PAPEŽSKOU STOLICÍ JE NEBEZPEČNÉ
PRO VAŠI SPÁSU.
macusana
Nesud podľa zovňajšku!