CÓRKA MARYI
21.1K

JEZUS: Moje Królestwo stanie się waszym nowym domem, kiedy Niebo i ziemia połączą się w jedno

JESUS: My Kingdom will become your new home, when Heaven and Earth will merge as one

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 13 maja 2012 roku, godz. 16.00

Moja szczerze umiłowana córko, nadszedł czas, aby zrozumieć, że Moje Orędzia nie po to są, aby wywoływać lęk. One mają przynieść miłość. Służą także temu, aby powiedzieć tym, którzy popełniają grzech lub przestępstwa, że muszą odkupić się w Moich Oczach albo będą straceni dla Mnie na zawsze.

Jakże mógłbym nie powiedzieć ludzkości prawdy?

Zdaję sobie sprawę, że ty, Moja córko, od czasu do czasu odczuwasz ciężar jako odbiorca tych Boskich Orędzi. Nigdy nie możesz pozwolić, aby lęk wszedł do twojego serca, bo nie pochodzi on ode Mnie.

Czy ci nie mówiłem, że na tych wszystkich, którzy Mnie kochają, czeka wspaniała Nowa Era Pokoju? Czego się lękać? Czy jest to zamartwianie się o swoją przyszłość, swoją rodzinę, czy brak wiedzy o tym, co cię czeka? Jeśli tak, to musisz to wiedzieć. Kocham was wszystkich. Chcę, aby wszystkie dzieci Boże złączyły się razem w miłości jako jedna święta rodzina. To dlatego nawiązuję z wami teraz kontakt, gdy jest wiele czasu, aby was wszystkich przyciągnąć bliżej Siebie. Aby być pewnym, że wszyscy się odwrócicie i otworzycie wasze serca na Miłość, którą mam do każdej duszy na tej ziemi, muszę ostrzec ludzkość wobec niebezpieczeństw, które stoją przed nią. Gdybym was nie kochał, tak jak kocham, nie ostrzegałbym was.

Moja Miłość jest tak potężna, że jest to Miłość nieznana żadnej istocie ludzkiej, bo nikt z was nie mógłby mieć w sobie zdolności odczucia tej Miłości, którą mam do was. Moja Miłość sprawia, że nie chcę, aby dzieci Boże cierpiały. Po Ostrzeżeniu zabiorę was wszystkich, którzy zobaczycie Prawdę, i pokażę wam Miłość, którą mam. Wy i wszyscy ci, którzy należą do Mnie umysłem, ciałem i duszą, otrzymają doskonały Dar, który przekracza wasze pojęcie. Nowy Raj czeka na was, a ta ziemia, za którą, jak moglibyście myśleć, będziecie tęsknić, nic nie będzie znaczyła, kiedy ujrzycie Królestwo, które zostało przygotowane.

Moje dzieci, tak wiele możecie oczekiwać. Lęk jest niepotrzebny. Zamiast tego rozważcie, że otrzymacie Życie Wieczne. Będziecie obdarowani w wielkiej obfitości i niczego nie będzie wam brakowało. Kolory, wonne zapachy, miłość, którą będziecie odczuwać do wszystkich wokół siebie, pokój w waszych rodzinach, brak lęku, wasze dusze pełne Miłości Boga i wasze doskonałe ciała – jak moglibyście nie pragnąć Mojego Królestwa?

Moje Królestwo stanie się waszym nowym domem, kiedy Niebo i ziemia połączą się w jedno, a zmarli, którzy przyjęli Mnie jako swojego Zbawiciela, zmartwychwstaną, by przyłączyć się do swoich rodzin, swoich braci i sióstr w miłości i szczęściu. Ulga, którą odczujecie, kiedy nie będzie już świata grzechu, w którym teraz żyjecie, przyniesie radość, spokój i zadowolenie.

Nigdy więcej zmartwień, lęków, niepokojów lub grzechu. Nadal będziecie mieli wolną wolę, ale będzie to inaczej. Będziecie żyli w pełnej jedności ze Mną, zgodnie ze świętą Boską Wolą Mojego Ojca. On cierpliwie czeka na ten moment. Cierpliwie przygotowuję wszystkie dzieci Boże, aby ani jedna dusza nie została utracona.

A więc, Moja najdroższa córko, nie lękaj się. Cierpienie nie potrwa długo. W jego miejsce będzie dom, do którego należy każde dziecko Boga. To jest Moja obietnica dla was wszystkich. Nie czujcie się smutni, przerażeni lub zmartwieni, bo jest to zupełnie niepotrzebne.

Po prostu nauczcie się kochać Mnie bardziej. Im więcej będziecie Mnie kochać, tym bardziej będziecie Mi ufać. Tylko wtedy lęk was opuści. Tylko wtedy naprawdę będziecie wolni. Kocham was wszystkich. Nigdy o tym nie zapominajcie, szczególnie, kiedy możecie być zmartwieni przyszłością.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…lkiej-obfitosci-i-niczego-nie-bedzie-wam-brakowalo

____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ORĘDZIA O UNIESIENIU, ZABRANIU LUB POCHWYCENIU

JEZUS: Gdy nadejdzie czas, wy i wasze rodziny zostaniecie w mgnieniu oka uniesieni ze Mną do Niebios

JEZUS: Pochwycę dobrych na Moje Łono, jak zostało to przepowiedziane, i w mgnieniu oka zostaną …

Matka Zbawienia: Wszyscy, którzy pozostają wierni prawdzie, w mgnieniu oka zostaną uniesieni do …

JEZUS: W mgnieniu oka, zostaniecie uniesieni do Mojego Nowego Królestwa

JEZUS: Zostaniecie zabrani do waszego prawdziwego domu i zostaniecie połączeni z waszą rodziną

BÓG OJCIEC: Pozwólcie Mi zabrać was do schronienia i do chwalebnego życia w jedności z Moją Wolą

____________________________________________________________