CÓRKA MARYI
1.3K

Matka Zbawienia: Wszyscy, którzy pozostają wierni prawdzie, w mgnieniu oka zostaną uniesieni do Nowego Raju ...

Mother of Salvation: For all those who remain loyal to the Truth, they will, in the blink of an eye, be raised into the New Paradise

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

piątek, 7 lutego 2014 roku, godz. 15.50

Moje dziecko, gdyby Mój Syn, Jezus Chrystus, chodził po ziemi w tym czasie, zostałby zamordowany. Żaden oficjalny przedstawiciel Mojego Kościoła by Go nie zaakceptował. Stałby się pośmiewiskiem, poza tym obawiano by się Go i tak zostałby wzgardzony, że ukrzyżowaliby Go, tak jak poprzednio.

Tym razem Mój Syn przyjdzie tylko w Duchu i z polecenia Mojego Ojca, nie pojawi się na ziemi jako człowiek w ciele. Wskazuję wam, by to Orędzie było jasne dla wszystkich, bo wielu przyjdzie w Jego Imię, a jeden z nich osiągnie znaczącą pozycję i powie, że jest Moim Synem, lecz to będzie kłamstwo.

Antychryst będzie wzrastał i stanie się tak potężny, że wszędzie będzie można zobaczyć jego wizerunek. Będą mu wznoszone pomniki, a jego twarz ciągle się będzie pojawiała w wiadomościach i na ekranach telewizyjnych na całym świecie. Będzie miał poparcie najpotężniejszych przywódców, ale nie stanie się to wcześniej, nim fałszywy prorok publicznie go serdecznie nie przyjmie i nie poprze, a wtedy rzeczywiście będzie on wywierał wpływ na ludzkość.
Gdyby Mój Syn dał się ponownie poznać w ciele i przyciągał uwagę, oni by Go zabili. Antychryst zostanie jednak serdecznie przyjęty na świecie i błędnie uznany za Jezusa Chrystusa.

Wszystkie słowa z Biblii dotyczące Powtórnego Przyjścia Mojego Syna zostaną dostosowane i wypaczone, aby przekonać świat, że jest świadkiem powrotu Jezusa Chrystusa. Wrogowie Mojego Syna, którzy zmieszali się wszędzie z Jego niewinnymi sługami w kościołach Mojego Syna, będą wprowadzeni w poważny błąd. Ich przywódcy przyjmą antychrysta i będą zachęcali dusze, aby go ubóstwiały. Jego wpływ wstrząśnie wieloma, którzy pozostaną wierni Bogu i jest ważne, abyście chronili swoje dusze przed jego hipnotycznym urokiem.

Gdy będziecie nosili przy sobie Medalik Zbawienia, to wraz z innymi Łaskami, które on przynosi, otrzymacie ochronę przed mocą antychrysta. Nie miejcie złudzeń, antychryst oczaruje wielu i będzie postrzegany jako najbardziej potężny, popularny, charyzmatyczny i wpływowy przywódca wszechczasów. Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka, a ze względu na jego powiązania z Kościołem Mojego Syna miliony ludzi nawrócą się na to, co będą uznawali za prawdę. Te fałszywe przejawy świętości przyniosą łzy radości tym wszystkim, którzy dotąd w swoim życiu nie mieli żadnego zaufania do Boga, ani też nie wierzyli w Niego. Będą obsypywali pochwałami tego człowieka i przypisywali mu zasługę uratowania ich dusz.

Początkowo antychryst będzie postrzegany jako wielki przywódca, atrakcyjny, czarujący i przyciągający swoim miłym obejściem. A z czasem zacznie ujawniać moc uzdrawiania i wielu będzie się zgłaszać, twierdząc, że zostali przez niego uzdrowieni. Wielu również oświadczy, że byli świadkami cudów w jego obecności. Potem nastąpi seria fałszywych objawień, w których będzie można zobaczyć podobiznę znaku Ducha Świętego, który pojawi się wszędzie.

Media wykreują jego boski wizerunek i bardzo niewielu się odważy upomnieć go publicznie. Ze względu na znajomość wielu języków, w bardzo krótkim czasie oszuka miliony. Następnie zaczną się rozchodzić pogłoski, że Jezus Chrystus przyszedł po raz drugi. Będą one podsycane przez tych, którzy będą niestrudzenie pracować dla antychrysta poprzez rozprzestrzenianie kłamstwa, aż w końcu będzie on mylnie uznany za Mojego Syna. Wszystkie te wydarzenia brzmią teraz nieprawdopodobnie, ale kiedy wszystko się przed wami odsłoni, wyda się to naturalną serią wydarzeń, które przez wielu będą postrzegane jako podnoszące na duchu.

Następnie, tak jak każdy nikczemny fałsz jest przez szatana prezentowany światu na odwrót, antychryst poprzez satanistyczne rytuały będzie widziany, gdy wstępuje do nieba. Mój Syn podczas Swojego powrotu będzie widziany jako zstępujący z chmur – odwrotnie niż wtedy, gdy wstępował do Nieba – tak jak obiecał.

Wtedy antychryst i wszyscy, którzy będą go niewolniczo czcili, zostaną wrzuceni do jeziora ognia, a pokój będzie wasz, drogie dzieci. Wszyscy, którzy pozostają wierni prawdzie, w mgnieniu oka zostaną uniesieni do Nowego Raju, kiedy Niebo i ziemia staną się jednym.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_____________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: W mgnieniu oka, zostaniecie uniesieni do Mojego Nowego Królestwa

JEZUS: Wtedy wzniesiemy się do Nowego Raju wraz z tymi, którzy oczekiw…

MIASTO OD BOGA - NOWE JERUZALEM (W NOWYM RAJU)

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi


BÓG OJCIEC: Przyniosę wam Nowy Świat, który was zadziwi w całej swojej wspaniałej Chwale. On jest gotowy ...

Bóg Ojciec: Bądźcie dzielne, Moje maleństwa, bo Moje wspaniałe Królestwo wkrótce będzie wasze

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

JEZUS: Będziecie mieli ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się

JEZUS: W Nowym Raju złożonym z dwunastu narodów będą różne poziomy

____________________________________________________