Dana22
Neustále pokusy ľavičiarov manipulovať cirkev

giovanniworld.wordpress.com/…/obama-oks-killi…

Soros manipuluje cirkev
preklad textu robený cez prekladač

www.lifesitenews.com/opinion/soros-lurks-in-…

Ako sa miliardár George Soros snaží uniesť katolícku cirkev pre svoj progresívny program
Podľa úniku dokumentov Sorosa, je ľavicový miliardár na misii kontrolovať pápeža a biskupov USA a nakláňať …More
Neustále pokusy ľavičiarov manipulovať cirkev

giovanniworld.wordpress.com/…/obama-oks-killi…

Soros manipuluje cirkev
preklad textu robený cez prekladač

www.lifesitenews.com/opinion/soros-lurks-in-…

Ako sa miliardár George Soros snaží uniesť katolícku cirkev pre svoj progresívny program
Podľa úniku dokumentov Sorosa, je ľavicový miliardár na misii kontrolovať pápeža a biskupov USA a nakláňať cirkev doľava.

1. september 2016 (LifeSiteNews) - Veľká suma miliárd miliárd George Soros pripravená ovplyvniť americkú návštevu pápeža Františka minulý rok pred prezidentskými voľbami a tlačiť amerických biskupov k podpore radikálnych „príčin sociálnej spravodlivosti“ nebola ľavicový finančník prvýkrát využil svoje bohatstvo na to, aby sa pokúsil negatívne ovplyvniť katolícku cirkev.

Katolícka cirkev neustále vydržala a vždy prežije hroznejšie protivníky ako Soros. Táto skutočnosť sa mu však jednoznačne stráca, vzhľadom na jeho históriu pokusov o krutý dopad na Cirkev financovaním skupín označených ako „katolík“, ktoré sú proti základnému učeniu Cirkvi, za svoju podporu protikatolíckych príčin v súvislosti s OSN a teraz, ako je zrejmé z nedávny únikový dokument od jeho nadácií otvorenej spoločnosti, jeho vplyv na vysokopostavených cirkevných predstaviteľov, aby pokročili vo svojich veciach.

Soros zaplatil v apríli 2015 sumu 650 000 dolárov na financovanie iniciatívy zameranej na formovanie návštevy pápeža v USA zameranej na „posun národných paradigiem a priorít počas príprav na prezidentskú kampaň v roku 2016“, e-maily odhalené prostredníctvom prehliadky WikiLeaks. Medzi tieto priority patrí vloženie jeho údajného humanitárneho nosu do podnikania iných subjektov na podporu jeho príčin naklonenia vľavo, vrátane kontroly populácie, potratov, eutanázie a homosexuálneho „manželstva“.

Soros však tiež platil dvom ľavicovým organizáciám, aby sa usilovali o „zakúpenie jednotlivých biskupov“, od ktorých sa dá očakávať väčšia verejná podpora „správ o hospodárskej a rasovej spravodlivosti“, a tiež o zabezpečenie zbierky biskupov „, ktorí sú v súlade s pápež."
Úplný boj za americkú cirkev

Súčasťou Sorosovho plánu bolo podľa uniknutého dokumentu, že jedna z jeho grantových skupín mala pomôcť pri plánovaní tretieho Svetového stretnutia ľudových hnutí na pozvanie pápeža Františka. Vatikán organizuje konferenciu na „partnerstvo so sociálnymi hnutiami a organizáciami“.

V Sorosovom dokumente sa uvádza, pokiaľ ide o plánovanú spoluprácu medzi jeho skupinou a pápežom na stretnutí o sociálnej spravodlivosti, že „odpor voči tomu v Konferencii katolíckych biskupov USA bol prudký a štipendiá sa zapojili do živého boja s frakciou cirkvi, ktorá usiluje sa obmedziť vplyv pápeža na otázky sociálnej spravodlivosti, “naznačuje úplný boj medzi Sorosovými grantmi a niektorými vedúcimi predstaviteľmi cirkví USA o pokrok v Sorosovej sociálnej agende.

Soros, darca Hillary Clintonovej v hodnote niekoľkých miliárd dolárov, financoval aj nesúhlasné skupiny katolíkov pre výber, katolíkov v Aliancii pre spoločné dobro a katolíkov spojených.

"Katolíci slúžia ako obrovský a vplyvný volebný blok vo voľbách do USA," uviedla prokurátorka Elizabeth Yore s LifeSiteNews o tomto poslednom úsilí Sorosu o využitie katolíckej cirkvi.

Vyskúšajte náš nový katolícky časopis, ktorý siaha hlboko do rúk! Prihláste sa na odber Faithful Insight.

Yore, súčasť delegácie inštitútu Heartland Institute, ktorá odišla do Vatikánu v apríli 2015, aby naliehala na pápeža Františka, aby prehodnotil svoju dôveru v zástancov populačnej kontroly OSN, ktorí podporujú zmenu podnebia, uviedol, že Soros „využíva vedúceho katolíckej cirkvi na ovplyvnenie tohto kľúčového hlasovania“ blokovať „šikanova kazateľnica pápežstva“, aby sa zaručili voľby Hillary Clintonovej.

Podľa Yoreoví agenti Sorosu zakorenení vo Vatikáne v roku 2015 riadili environmentálnu agendu pápeža Františka tým, že pre miliardára a OSN odovzdali apoštolskú výzvu k zmene klímy, ako aj cennú pápežskú podporu cieľov trvalo udržateľného rozvoja OSN a apoštolskú listinu pápeža žehnanie Parížskej zmluvy o klíme.

Pri ďalších útokoch na katolicizmus Sorosova nadácia financuje trojročný plán na odstránenie pro-life zákonov na celom svete, ukazujú ďalšie únikové dokumenty, konkrétne sa zameriavajú na katolícke národy a používajú Írsko ako model na zrušenie ochrany práva na život v „iné silne katolícke krajiny.“
Dlhý zoznam minulých ofenzív

Soros tiež pomohol financovať úsilie v roku 2014 s cieľom prinútiť arcibiskupa Salvatora Cordileoneho zo San Francisca, aby vystúpil v marci pre sobášnu udalosť toho roku.

Tá istá skupina financovaná Sorosom, Faithful America, spolu s homosexuálnou aktivistickou skupinou GLAAD, v roku 2013 šikanovala katolícky komik Bob Newhart, keď hovorila za Legatus, katolícku skupinu vodcov podnikov, ktorá presadzuje katolícke princípy, v tomto prípade vrátane výučby cirkvi o homosexualite. ,

Tlaková skupina financovaná zo Sorosu požiadala v roku 2012 o vyšetrovanie IRS amerických biskupov .
ľubica
...no nech sa snaži ako snaži arc. Zvolenský, nikdy nebude mať na kardinála takéhoto typu ako je cdl. Múller. Modlitby za jeho obrátenie a návrat do RKC z bludiska, v ktorom sa nachádza.... on sám a ostatni z KBS, neboli tak potrebne ako dnes! Biskupi SK szačali stavat dom z rovnakého zbúraného materiálu ako západná RKC.... cakaju nas dlhé rady pred SP a ziadne pred spovednicami, necitlivosť …More
...no nech sa snaži ako snaži arc. Zvolenský, nikdy nebude mať na kardinála takéhoto typu ako je cdl. Múller. Modlitby za jeho obrátenie a návrat do RKC z bludiska, v ktorom sa nachádza.... on sám a ostatni z KBS, neboli tak potrebne ako dnes! Biskupi SK szačali stavat dom z rovnakého zbúraného materiálu ako západná RKC.... cakaju nas dlhé rady pred SP a ziadne pred spovednicami, necitlivosť svedomia na hriech v dosledku profanacie viery Schneider: Koronavírus je trestom za sv. prijímanie do ruky
ľubica
Od svätého prijímania k prijímania korony (obrázky)
Trojjediný Boh je permanentne urážaný neverou hierarchie, ktorá si s Nasjv Sviatostou robi čo chce, presne ako za čias Krista Pána: posmievanie, zakrývanie tváre, bitie po tvári, pluvance, zauchá od hierarchie.... Ukrižuj od hierachie!
Veroniky, kdeže ste?
A vy Simonovia. kde...?
Matka a Ján a verné ženy sprevádzajúce nášho Pána cestou na Kalvár…More
Od svätého prijímania k prijímania korony (obrázky)
Trojjediný Boh je permanentne urážaný neverou hierarchie, ktorá si s Nasjv Sviatostou robi čo chce, presne ako za čias Krista Pána: posmievanie, zakrývanie tváre, bitie po tvári, pluvance, zauchá od hierarchie.... Ukrižuj od hierachie!
Veroniky, kdeže ste?
A vy Simonovia. kde...?
Matka a Ján a verné ženy sprevádzajúce nášho Pána cestou na Kalváriu.....
Nikto sa HO nezastal? Nikto HO nebránil?
... ale áno.... týchto 2722...
"Synovská prosba biskupom: nepodávajte Eucharistiu do rúk!"
aj autori týchto článkov:
Odmietaš prijať Sviatosť Oltárnu na ruku? V tom prípade si neposlušný a zlý lefébvrista, sedev

Apologetika prijímania Sviatosti Oltárnej do úst

Petícia proti prijímaniu do rúk
a videa:
Biskup Schneider o správnom prijímaní Eucharistie, príhovor v slovenčine,
hoci zdrojom vynikajuci katolicky web: www.christianitas.sk/biskup-schneide…