František naďalej podkopáva kardinála z Buenos Aires

František prijal 74-ročného kardinála Maria Poliho z Buenos Aires na deväťdesiat minút, píše Mariano De Vedia na LaNacion.com.ar (5. mája).

Poli vyvoláva Františkov hnev, pretože sa neukázal ako obyčajný vykonávateľ príkazov, ako by si František želal.

S odvolaním sa na "spoľahlivé zdroje" De Vedia vie, že stretnutie bolo "veľmi vrelé" a že František povedal, že "nechcem, aby bol Poli pošpinený, je to obeť". V skutočnosti stál sám František za tvrdým a nespravodlivým auditom, ktorý obvinil Poliho zo "zlého hospodárenia".

"Spoľahlivé zdroje" De Vedia dokonca poznajú Františkove pocity a vedia, že u Poliho "vnímal istú únavu" a že Poli chce zostať vo funkcii do 75 rokov - zatiaľ čo František si ponecháva prisluhovačov do 80 rokov.

Caminante-Wanderer.Blogspot.com (9. mája) identifikuje De Vediaove "spoľahlivé zdroje" ako "niektorých Františkových kumpánov, ktorým on sám zveruje poslanie šíriť to, čo slúži jeho stratégiám".

"Chudák Poli je veľmi unavený" a "zbavíme ho bremena jeho úradu hneď, ako dovŕši 75 rokov, alebo dokonca, v nadbytku milosrdenstva, o niečo skôr" - parafrázuje Caminante Františkov odkaz. Rozpoznáva v tom "malichernú politiku, ktorú my Argentínčania až príliš dobre poznáme".

Caminanteho záver: "Toto sú plody pontifikátu, ktorý kardináli ľahkovážne odovzdali marginálnej a priemernej postave, ktorá vedie Cirkev do nepredstaviteľných kríz vo všetkých oblastiach."

#newsAofkiaizlz
Unam Sanctam SK
Ján Pavol II. je Antikrist, ktorý je v najhlbšej časti pekla, aká existuje, a nasmeroval vás do pekelnej jamy.
Unam Sanctam SK
Však JPII prišiel so všetkou mocou. Len sa pozrite na svet dnes, tu na fórum a na tie zábery z jeho antipontifikátu, ako mu všetci ľudia, celé zástupy tlieskajú ako polobohovi, vo vytržení a zbavení zmyslov, pričom pekelné légie démonov uskutočňujú svoje charizmatické manévre (a to pod Jánom Pavlom II.). A tá diabolská charizma, ktorú mal. A ak mám pravdu, ani to sem všetko nechcem alebo nemôžem …More
Však JPII prišiel so všetkou mocou. Len sa pozrite na svet dnes, tu na fórum a na tie zábery z jeho antipontifikátu, ako mu všetci ľudia, celé zástupy tlieskajú ako polobohovi, vo vytržení a zbavení zmyslov, pričom pekelné légie démonov uskutočňujú svoje charizmatické manévre (a to pod Jánom Pavlom II.). A tá diabolská charizma, ktorú mal. A ak mám pravdu, ani to sem všetko nechcem alebo nemôžem napísať...
Unam Sanctam SK
Ale vy tu na fóre ako aj väčšina ľudí nemá žiadnu vieru: bezprecedentné odpadlíctvo, ktoré nikdy predtým v dejinách nemalo obdoby, jeho antikristovská náuka, to, ako spĺňa biblické proroctvá atď.; pre niektorých nemá zmysel to uvádzať, pretože nemajú žiadnu vieru a sú masou zatratencov bez katolíckej viery; proste nie sú z pravdy.
christian24
JPII. je svätý v nebi, musím o tom svedčiť. Zachránil mi život. Ľutujte svoj hriech očierňovania a nenávisti,
Jericho 3
Jan Pavel II. je svatý. Je to mocný přímluvce 🙏
apredsasatoci
Blahoslaveni milujúci Pravdu! 🙏
Josef Bob
To se pozná až jak se ten uzdravený chová a žije život z víry. Jinak pseudozázraky umí i Lucifer.
Coburg
Môžem tiež dosvedčiť, že Ján Pavol II. je svätý. Rozpisovať to tu nebudem, mnohí si to tu nezaslúžia. To čo mal s koránom alebo s Assisi ma nezaujíma.
apredsasatoci
Coburg Ty si už dosvedčil, keď sa vyjadrujes k Putinovi, kde sa nachádzaš. 🥱
Coburg
Kde sa nachádzam tam sa nachádzam, to je moja vec.
Josef Bob
Pro modernistu, modernista svatý, sejdou se v nebi charismatiků.
Marieta Ria
@christian24 Škoda sa zapodievať užívateľmi ako Unam Sanctam, či Sede-kanál... ich úloha na tomto portáli je len útočiť, očierňovať a všetkých odsudzovať. Niet človeka, na ktorom by nechali nitku suchú... Len oni a nik viac!!
Sv. Ján Pavol II. bol úžasný človek, plný lásky k Bohu a P. Márii, ktorý evanjelizoval celým svojim životom. Nikdy nezabudnem na sv. omšu na Bloniach Krakowskich, kde som …More
@christian24 Škoda sa zapodievať užívateľmi ako Unam Sanctam, či Sede-kanál... ich úloha na tomto portáli je len útočiť, očierňovať a všetkých odsudzovať. Niet človeka, na ktorom by nechali nitku suchú... Len oni a nik viac!!
Sv. Ján Pavol II. bol úžasný človek, plný lásky k Bohu a P. Márii, ktorý evanjelizoval celým svojim životom. Nikdy nezabudnem na sv. omšu na Bloniach Krakowskich, kde som mala tú milosť byť v júni 1979. Najsilnejší zážitok môjho života. Bohu vďaka!
apredsasatoci
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
Raz vás tá falošná láska zabije.
apredsasatoci
Unam Sanctam SK
Coburg je väčším odpadlíkom alebo odpadlíčkou, než som si myslel. Ťažko nájsť prikázanie, proti ktorému sa ten syn zatratenia neprehrešil. Naviac to bol odpadlík a najhorší heretik v dejinách Cirkvi (hoci čo do počtu heréz by ním bol asi František).
Martina Bohumila Lutherová
apredsasatoci
Dobre to naplánovali.
Dobre to zrealizovali.
Show must go on!
Unam Sanctam SK
O herézach a odpadlíctve antipápeža Františka. A heretici sú tam od Jána XXIII. a nehorázneho odpadlíctva v synagóge a budhistickom chráme sa dipustil už JPII.