Edward7
14436.2K

Trumny z Bergamo i szczepienia przeciwgrypowe

Długi szereg trumien ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo. (fake news. )

Wysokiego wskaźnik zachorowań w prowincji Bergamo - W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.
«Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich...»

RAM 20 marzec 2020

W swym kolejnym artykule, zatytułowanym «Bergamo i fake news. Ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie?»

BERGAMO E FAKE. Quanti dei morti hanno ricevuto l’anti-influenzale?

www.maurizioblondet.it/bergamo-quanti-…

niestrudzony bojownik o prawdę, Maurizio Blondet (rodowity Mediolańczyk, zamieszkały obecnie w stolicy Lombardii), wydziera na światło dzienne kolejne falsyfikacje i paradoksy dotyczące «pandemii» koronawirusowej.

Blondet pisze:

Włoskie kanały telewizyjne pokazują sznur ciężarówek wojskowych, wolno jadących ulicami miasta Bergamo (północna Lombardia). Speakerka, załamującym się głosem opowiada, że wojsko przewozi zwłoki zmarłych do krematoriów innych miast, ponieważ wydajność struktury lokalnej jest niewystarczająca.

Wszyscy potakują i nikt nie pyta: Ile zwłok znajduje się w ciężarówkach?

Po jednej trumnie na ciężarówkę?

Czy też w każdej ciężarówce znajduje się ich kilka?

Czy nie można było załadować wszystkich trumien do jednego samochodu?

Czy w Bergamo nie ma cmentarza, gdzie można było pochować zmarłych?

twitter.com/…/124041923141557…

Oczywiście, to posępne przedstawienie propagandowe zrealizowane zostało po to, by szerzyć terror, jako że nigdy wcześniej, tj. w kontekście innych, licznych masakr, jakie miały miejsce w historii Włoch, nie użyto tego rodzaju scenografii militarno-apokaliptycznej: ani w przypadku zabitych z Vajont, ani tych z Ustica, ani tych, którzy ponieśli śmierć w wyniku rzezi politycznych, jakich dokonano w Bolonii czy w Brescii.

en.wikipedia.org/wiki/Vajont_Dam

en.wikipedia.org/wiki/Bologna_massacre

en.wikipedia.org/wiki/Piazza_della_Lo…

(O tragedii nad wyspą Ustica pod linkiem:

ram.neon24.pl/post/146588,tragedia…)

Posunięto się także do jeszcze innej, nieprzyzwoitej falsyfikacji dziennikarskiej:

Długi szereg trumień ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo.


Rzekome Bergamo, rok 2020

Lampedusa, rok 2013

Skutek propagandowy został jednakże osiągnięty. Włoscy emeryci spędzający swą starość w towarzystwie telewizji – dziś (kiedy nie wolno im wyjść z domu) zmuszeni do jej oglądania w szczególny sposób – są przerażeni, tym bardziej, że mass media głoszą, iż lekarze staną wkrótce przed koniecznością wyboru kogo leczyć, a kogo zostawić własnemu losowi.

Co więcej, włoskie kanały telewizyjne prawie że wyłącznie transmitują horrory i filmy katastroficzne, budując w ten sposób coś w rodzaju tunelu, do którego, przy pomocy strachu przed śmiercią, wciąga się starców – jak to określa Blondet – za sprawą laicyzacji pozbawionych jakiejkolwiek nadziei nadnaturalnej. Do ich dyspozycji pozostaje wyłącznie niepokój i udręka.

Wydaje się, że w tenże sposób pragnie się dodatkowo zwiększyć obawy gnębiące społeczeństwo włoskie. Prowadzi to do konstatacji, że zaplanowny został gigantyczny plan destabilizacji, który umożliwi następnie uruchomienie środków totalitarnych.

W tymże kontekście, włoski dziennikarz, który wcześniej pracował także jako korespondent wojenny, opowiada, że znajdując się w roku 1989, w Libanie – gdzie toczyła się wówczas wojna – zauważył, że telewizja – niekontrolowana już więcej przez rząd generała Michaela Aoun'a – bezustannie nadawała filmy na temat wojny,co więcej zawierające sceny niesłychanie makabryczne.

Blondet pyta, kto i dlaczego transmitował wtedy te filmy, dodając, że przypuszcza, iż funkcjonują firmy produkujące filmy – o niesamowicie drastycznej treści wojennej – przeznaczone właśnie dla stref ogarniętych konfliktami militarnymi.

Przejdźmy teraz do kwestii nieprawdopodobnie wysokiego wskaźnika zachorowań w prowincji Bergamo oraz szczególnie ciężkiego przebiegu choroby na tym obszarze.

Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii.


Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale 2 kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020, szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.

W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.

Nieco wcześniej, tj. od początku listopada, w stosunku do over 65 – ale także dzieci i dorosłych zaliczanych do tzw. grup ryzyka – przeprowadzona została jeszcze bardziej zmasowana kampania szczepienia, tym razem antygrypowego.

O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej – z których około 129 000 wykorzystano dla osób over 65 (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000.

Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca

i2.wp.com/…/fragili.png

Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%

Otóż to, badanie przeprowadzone wśród amerykańskich weteranów wojskowych podeszłych wiekiem, odnoszące się do sezonu grypowego 2017/2018, wykazało, że szczepienie przeciwko grypie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 36%, co jest skutkiem nieoczekiwanego wystąpienia zjawiska interferencji wirusowej.

"U osób zaszczepionych pojawia się zwiększone ryzyko wystąpienia zakażenia innymi wirusami atakującymi układ oddechowy, ponieważ nie nabywają one tzw. odporności niespecyficznej, towarzyszącej naturalnej infekcji".

«Waccinated individuals may be at increased risk for other respiratory viruses because they do not receive the non-specific immunity associated with natural infection.”


Flu Vaccine Increases Coronavirus Risk 36% Says Military Study

www.disabledveterans.org/…/flu-vaccine-inc…

Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599

Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich tak, by dowiedzieć się ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie.

Oczywiście, nikt tego rodzaju analiz nie przeprowadzi, by nie dać broni do rąk diabolicznych osobników sprzciwiających się aplikowaniu swym dzieciom tuzinów szczepionek (prowokujących jak nie nagłą śmierć zaszczepionych niemowląt to autyzm) – do czego są oni zmuszani przez nikczemne programy rządowe, podyktowane przez lobby farmaceutyczne.

(ram.neon24.pl/post/138629,rzad-usa…

ram.neon24.pl/post/142630,o-szczep…

ram.neon24.pl/post/138633,szwecja-…

ram.neon24.pl/post/143068,szczepio…)

***

DANE NA DZIEŃ 13 MARCA 2020 (opracowane przez włoską agencję rządową o nazwie Istituto Superiore della Sanità) pod linkiem:

www.epicentro.iss.it/…/Report-COVID-20…

VIDEO: Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne oprócz koronawirusa choroby

CORONAVIRUS: “SOLO LO 0,8 PER CENTO DEI MORTI NON HA GIA’ PATOLOGIE” – VIDEO

voxnews.info/…/coronavirus-sol…

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
ram.neon24.pl
Edward7
Dlaczego właśnie Włochy? www.salon24.pl/…/1029822,dlaczeg…
W tym roku i w tych prowincjach 18 stycznia były przeprowadzone szczepienia w liczbie 38 tysięcy przeciwko Meningocco C (zapalenie opon mózgowo-rdzennych). W poprzednim roku w tych prowincjach zostały przeprowadzone profilaktyczne szczepienia przeciw Influenza wirus. Szczepienia te były przeprowadzone w grupie wiekowej ponad 65 lat w …More
Dlaczego właśnie Włochy? www.salon24.pl/…/1029822,dlaczeg…
W tym roku i w tych prowincjach 18 stycznia były przeprowadzone szczepienia w liczbie 38 tysięcy przeciwko Meningocco C (zapalenie opon mózgowo-rdzennych). W poprzednim roku w tych prowincjach zostały przeprowadzone profilaktyczne szczepienia przeciw Influenza wirus. Szczepienia te były przeprowadzone w grupie wiekowej ponad 65 lat w liczbie 129 tysięcy, a więc w tzw. ryzyko grupie.

Wysoka śmiertelność we Włoszech - jest spowodowana między innymi szczepieniami -przez które zabijają starszych.
www.rp.pl/Plus-Minus/311089906-Prof-…
Amerykańskie statystyki jasno pokazują, że umieralność na grypę zaczęła wzrastać w połowie lat 80., co zbiegło się z rozpowszechnieniem szczepień przeciw tej chorobie. A najwięcej umiera po nich właśnie osób starszych.
Edward7
Do czego służy ta cała pandemia ;
ID 2020
Ten system cyfrowej identyfikacji będzie śledził wszystkich i wszystko przy użyciu technologii "blockchain", i nie tylko zapewni Ci historię medyczną za pomocą tatuaży biometrycznych lub wszczepionych mikroczipów, o których wspominali w tych raportach, będzie również używany do sprawdzania zatrudnienia i sprawdzania przeszłości i będzie większość …
More
Do czego służy ta cała pandemia ;
ID 2020
Ten system cyfrowej identyfikacji będzie śledził wszystkich i wszystko przy użyciu technologii "blockchain", i nie tylko zapewni Ci historię medyczną za pomocą tatuaży biometrycznych lub wszczepionych mikroczipów, o których wspominali w tych raportach, będzie również używany do sprawdzania zatrudnienia i sprawdzania przeszłości i będzie większość prawdopodobnie będą powiązane z twoją oceną zdolności kredytowej, a nawet kontami bankowymi.

„Jeśli chcesz prowadzić działalność, kupować lub sprzedawać rzeczy, a nawet być zatrudnionym, prawdopodobnie będziesz musiał zostać zintegrowany z systemem. Dlatego uważam, że obecny kryzys zdrowotny to nie przypadek. Jest zgodny ze wszystkimi ich celami. Jak widzimy, tutaj na stronie internetowej ONZ. W celu 1630 porządku obrad na 2030 r .: „Do 2030 r. Zapewnić wszystkim tożsamość prawną, w tym rejestrację urodzeń”.

..

Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!

Dr. Wodarg- Skutkiem wykreowanej paniki umrze znacznie więcej ludzi, ponieważ ci ludzie dostaną się do szpitali, które są systemowym zagrożeniem dla słabych organizmów, tylko w Niemczech, jak wynika ze statystyk i badań, umiera 15 tysięcy ludzi tylko dla tego, że zarazili się wirusami w szpitalu. To znaczy, że gdyby nie trafili oni do szpitala, żyliby jeszcze.
www.salon24.pl/…/1027872,strach-…
Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy(wirusy) … jak co roku … Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu … i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne … które jak zawsze – powodują większość zgonów … zawsze i na całym świecie …

"Skąd Pani wie, że wirus tak szybo się rozprzestrzenia. Jedyne co wiemy to, że pomiary dla zdiagnozowania obecności wirusa się błyskawicznie rozszerzają … Skąd może Pani wiedzieć, że … w Chinach, czy Włoszech nie było wcześniej tego wirusa? Tego przecież wcześniej nikt nie szukał …

Oznacza to, że szczepionka, nad którą się obecnie pracuje mRNA-1273, a która będzie działać na mutację korona wirusa Covid-19, nie wywoła reakcji wytwarzania odporności organizmu na nową mutację korona wirusa. Mówiąc to samo trochę inaczej, osoby szczepione uzyskają odporność na wirusa, który już był. Proces ten osłabia organizm, który to pod wpływem działania nowego wirusa może stracić swoją witalność obronną przed nową mutacją. Właśnie z tego powodu liczba zachorowań u ludzi zaszczepionych jest większa i czasami nawet ogranicza się do środowiska zaszczepionego.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
Na nowo-twory zmarło już 100 tys. osób w Polsce. Chorych będzie coraz więcej

UWAGA!!!!!!!!!!!
1 (1.000.000) MILION OSÓB W POLSCE ZAKAŻONYCH NOWO-TWORAMI...
CO NA TO MINISTERSTWO ?
JAK URATUJECIE TYCH

MĘŻCZYZN W SILE WIEKU,
KOBIETY W WIEKU REPRODUKCYJNYM

I DZIECI MAJĄCE SIĘ NAMI OPIEKOWAĆ NA STAROŚĆ ?More
+
+

Na nowo-twory zmarło już 100 tys. osób w Polsce. Chorych będzie coraz więcej


UWAGA!!!!!!!!!!!

1 (1.000.000) MILION OSÓB W POLSCE ZAKAŻONYCH NOWO-TWORAMI...

CO NA TO MINISTERSTWO ?

JAK URATUJECIE TYCH


MĘŻCZYZN W SILE WIEKU,

KOBIETY W WIEKU REPRODUKCYJNYM


I DZIECI MAJĄCE SIĘ NAMI OPIEKOWAĆ NA STAROŚĆ ?
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+
TO ZDJĘCIE TO SZOPKA DLA GOJÓW, ABY BŁAGALI O SZCZEPIONKĘ I NWO :)
INNE SZOPKI, TO:
9.11
SMOLEŃSK
OFIARY BYŁY... ALE TYLKO GŁUPIEC PATRZY NA PALEC.. POKAZUJĄCY KSIĘŻYC.

..More
+
+
+

TO ZDJĘCIE TO SZOPKA DLA GOJÓW, ABY BŁAGALI O SZCZEPIONKĘ I NWO :)

INNE SZOPKI, TO:

9.11

SMOLEŃSK

OFIARY BYŁY... ALE TYLKO GŁUPIEC PATRZY NA PALEC.. POKAZUJĄCY KSIĘŻYC.

..
Edward7
KTO PRZYJMUJE KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ - CZYLI CIAŁO I KREW ŻYWEGO BOGA NA RĘKĘ MA KREW NA RĘKACH !
"Katów, którzy rozdzierają Moje Ciało, nie jest ani dziesięciu, ani dwudziestu. Jest bardzo wiele dłoni, które zadają ból Mojemu Ciału przyjmując Komunię św. na rękę - świętokradzkie dzieło szatana" - Książka Cataliny Rivas "Męka Pańska" posiada Imprimatur Arcybiskupa miejsca. W książce w rozdz. "Jezus …More
KTO PRZYJMUJE KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ - CZYLI CIAŁO I KREW ŻYWEGO BOGA NA RĘKĘ MA KREW NA RĘKACH !

"Katów, którzy rozdzierają Moje Ciało, nie jest ani dziesięciu, ani dwudziestu. Jest bardzo wiele dłoni, które zadają ból Mojemu Ciału przyjmując Komunię św. na rękę - świętokradzkie dzieło szatana" - Książka Cataliny Rivas "Męka Pańska" posiada Imprimatur Arcybiskupa miejsca. W książce w rozdz. "Jezus skazany na śmieć"
wacula25wp.pl
szary człek TO JEST CHOROBA KTÓRA NIE ZNA WIARY KOLORU SKÓRY itd.A TO trzeba się ratować i innych leczyć!!
szary człek
Jezus, Żywy Jezus w Eucharystii ukryty włada nad całą materią.. Ją masz wiarę jak watpisz w moc Boga Żywego..? Chyba że jesteś protestantem wtedy faktycznie to dla Ciebie tylko opłatek bez nadzwyczajnej mocy.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+

UWAGA !
LEKARSTWO NA WSZYSTKO:
www.youtube.com/watchMore
+
+
+


UWAGA !

LEKARSTWO NA WSZYSTKO:

www.youtube.com/watch
Piotr2000
Domy pogrzebowe maja dobry interes....
wacula25wp.pl
Mamy 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych" o już kolejny tak duży wzrost zakażeń SARS-CoV-2 w ciągu ostatnich dni. Jak podaje MZ, obecnie łączna liczba chorych wynosi 411 TO KONIEC ŻARTÓW naszych pseudo-dowcipniśów na portalu
Pinochet
Najważniejsze, że Jarek żyje. Chociaż...
wacula25wp.pl
😊 😊 😊 😊 😂 😂 😂 😷
Pinochet
Podobno stres szybciej zabija. Próbuję jakoś ratować sytuację
Edward7
Każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony… Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Dr. Wodarg
„Świat cierpi teraz na masową iluzję opartą na przekonaniu, że test RNA ujawnia śmiertelnie nowego wirusa, …More
Każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony… Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Dr. Wodarg

„Świat cierpi teraz na masową iluzję opartą na przekonaniu, że test RNA ujawnia śmiertelnie nowego wirusa, wirusa pochodzącego od dzikich nietoperzy w Chinach , poparte zachodnim założeniem, że Chińczyk zje wszystko, co się rusza. -David Crowe , kanadyjski krytyk naukowo-medyczny, prezes grupy Rethinking AIDS
„RNA może pochodzić z innego źródła, na przykład własnych komórek pacjenta, bakterii, grzybów itp. Może istnieć związek między podwyższonym poziomem RNA a chorobą, ale to nie jest dowód że ten RNA pochodzi od wirusa”...”Ta dziwna nowa choroba, Covid-19, nie ma własnych objawów. Gorączka i kaszel, wcześniej przypisywane licznym wirusom i bakteriom, są bardzo powszechne, podobnie jak nieprawidłowe zdjęcia płuc, są także u zdrowych ludzi”. Jego badanie epidemii SARS-1 (2003) wykazało, że „nikt nie udowodnił istnienia koronawirusa, a tym bardziej patogenu.
Czy istnieje „koronawirus”,co może powodować choroby płuc

Cowid19 (cow-krowa-bydło, id - numer identyfikacyjny, czyli identyfikacja bydła)

Ludzie chorują na „testy koronowirusa”

"To wszystko jest totalną przesadą"Skąd Pani wie, że wirus tak szybo się rozprzestrzenia. Jedyne co wiemy to, że pomiary dla zdiagnozowania obecności wirusa się błyskawicznie rozszerzają … Skąd może Pani wiedzieć, że … w Chinach, czy Włoszech nie było wcześniej tego wirusa? Tego przecież wcześniej nikt nie szukał …
predex
wacusiu musisz zrozumieć ,że te ich tzw testy to lipa , pisalem o tym juz kilka lat temu na tym portaliku, ale nie czytałeś, wywiad z dr Lanke, poczytaj, poza tym wszyscy mamy wirusy, i to różne, mozna tymi testami dowolnie manbipulować , dr lanke mowi ,że nie powtarzaja nigdy , bo by się okazalo , że co najmniej połowa z testami + ma za kilka dni testy ujemne, tzw cud ozdrowienia, wszytko to lipa …More
wacusiu musisz zrozumieć ,że te ich tzw testy to lipa , pisalem o tym juz kilka lat temu na tym portaliku, ale nie czytałeś, wywiad z dr Lanke, poczytaj, poza tym wszyscy mamy wirusy, i to różne, mozna tymi testami dowolnie manbipulować , dr lanke mowi ,że nie powtarzaja nigdy , bo by się okazalo , że co najmniej połowa z testami + ma za kilka dni testy ujemne, tzw cud ozdrowienia, wszytko to lipa do kwadratu, mozna dowolnie manipulować testami.

Poza tym testy i obecność weirusa to nie dowód na chorobe ,wszyscy mamy jakieś wirusy ale objawy chorobowe niektórzy.

Dlatego oni uzywają pojęcia coronawirus, nie ma takiej choroby, jest grypa, ale to nie wywoluje strachu, a tu tylko o to chodzi.

Jak za miesiąc zmusza cie do szczepienia, i wprowadza podatek katastralny , tro zrozumiesz o co tu chodzi.

Ta ekipka podobnie jak poprzednia to wrogowei Polski, mal racje X Piotr , nieczego sie po nich dobrego nie spodziewajcie, oni nas obdra ze skoruy pod pretekstem naszego dobra, klamia jak z nut.
Pinochet
@predex A Matołuszek Krzywousty, w kłamaniu nie ma równych sobie. No, może Konusoświrus mu tylko dorównuje.
wacula25wp.pl
Leżąc w szpitalu, kobieta dwa razy wyszła z niego i poszła na msze do pobliskiego kościoła. Pierwszy raz była na niej 9 lutego w niedzielę. Po tym nabożeństwie jej stan się pogorszył. Dostała gorączki i zaczęła kasłać. Mimo to wyszła ze szpitala drugi raz i 16 lutego wzięła udział w kolejnej mszy.
Po tej mszy okazał się, że jest chora na COVID2019. Testy potwierdziły tę diagnozę. Natychmiast …More
Leżąc w szpitalu, kobieta dwa razy wyszła z niego i poszła na msze do pobliskiego kościoła. Pierwszy raz była na niej 9 lutego w niedzielę. Po tym nabożeństwie jej stan się pogorszył. Dostała gorączki i zaczęła kasłać. Mimo to wyszła ze szpitala drugi raz i 16 lutego wzięła udział w kolejnej mszy.

Po tej mszy okazał się, że jest chora na COVID2019. Testy potwierdziły tę diagnozę. Natychmiast zarządzono badanie osób, które brały udział w nabożeństwach. Epidemiolodzy ustalili, że biorąc udział w obu mszach, kobieta mogła zarazić nawet 1100 osób. Ostatecznie okazało się, że wirus przeniósł się na kilkaset osób, które były w tym czasie w kościele i na członków ich rodzin.

Większość przypadków choroby, wykrytych w Korei, to zakażenia koronawirusem właśnie w okolicach miasta Daegu.I PO CO TO CI?
szary człek
wacula razem z kipolem już nie raz udowodniliście, że jesteście na sznurku korporacji. Bo przecież celem jest przerażenie ludzi i przygotowanie ich psychicznie żeby pobiegli po szczepionke zeby wasi właściciele sypneli judaszowe srebrniki
wlowoj
kto sieje panikę jest ruskim agentem
predex
Madra babka ,podoba mi sie kobiety walczą o wolność w Polsce , faceci są tchorzami; popieraM
W dobrej wierze
Ja stosuję metodę ograniczonego zaufania,a jednak zaufania. Nieprawda jest,że ktoś ukrywa prawdziwe przyczyny śmierci.Na głównym kanale Polsat news wszystkie informacje są sprostowane..Także,że lekarz popełnił samobójstwo czy,że kobieta została zarażona sepsą. I informacje są takie,że tyle osób chorych na koronowirusa zmarło,ale oficjalne na wykresie międzynarodowym podano tylko trzy przypadki …More
Ja stosuję metodę ograniczonego zaufania,a jednak zaufania. Nieprawda jest,że ktoś ukrywa prawdziwe przyczyny śmierci.Na głównym kanale Polsat news wszystkie informacje są sprostowane..Także,że lekarz popełnił samobójstwo czy,że kobieta została zarażona sepsą. I informacje są takie,że tyle osób chorych na koronowirusa zmarło,ale oficjalne na wykresie międzynarodowym podano tylko trzy przypadki śmierci z powodu koronowirusa,więc trzy osoby zarażone mają zapisana inna przyczynę śmierci. Szybciej uwierzę,że Chiny ukrywają prawdziwa ilość zgonów,ale jest ich więcej i napisana przyczyną śmierci zapalenie płuc spowodowane nieznanym wirusem i krematoria płoną na pełnych obrotach. Radzilabym nie lekceważyć sytuacji,że jest tylko propaganda fałszywa jak wcześniej.
predex
We Włoszech nikt nie zmarł na tego wirusa!
Umierają na zawał, grypę, zapalenie płuc itp.
[umieszczam
dla informacji. Nie wiem, czy to tak… MD]
DYREKTOR SZPITALA W GENUA i prezydent włoskiego stowarzyszenia do spraw infekcji zajmuje stanowisko wobec koronawirusa:
19 marca 2020 ryszardpiotrnisza.blogspot.com/…/z-sieci-pozyczo…
.DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO …More
We Włoszech nikt nie zmarł na tego wirusa!
Umierają na zawał, grypę, zapalenie płuc itp.

[umieszczam
dla informacji. Nie wiem, czy to tak… MD]
DYREKTOR SZPITALA W GENUA i prezydent włoskiego stowarzyszenia do spraw infekcji zajmuje stanowisko wobec koronawirusa:

19 marca 2020 ryszardpiotrnisza.blogspot.com/…/z-sieci-pozyczo…

.DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa:
WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!
predex
Nasi tak samo nas oszukuja , ten minister nauczyl sie tych kłamstw na pewno od św Teresy z Kalkuty cha cha cha, tak samo jak aborcji , szkola św Teresy--- ona jak widzi tych oszołomów to sie w grobie przewraca.
To niczym sie nie rożni od Wałęsy z Matką Boską w klapie, tez udawał świętego.
niezalezna.pl/317598-nowe-fak…
Dziewczyna umarła na sepse poporodowa , niktórzy mowia ,że po cięciu cesarskim …More
Nasi tak samo nas oszukuja , ten minister nauczyl sie tych kłamstw na pewno od św Teresy z Kalkuty cha cha cha, tak samo jak aborcji , szkola św Teresy--- ona jak widzi tych oszołomów to sie w grobie przewraca.

To niczym sie nie rożni od Wałęsy z Matką Boską w klapie, tez udawał świętego.
niezalezna.pl/317598-nowe-fak…

Dziewczyna umarła na sepse poporodowa , niktórzy mowia ,że po cięciu cesarskim a nasze oszołomy podaja ,że na geypę.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
Rafał_Ovile
16 minuty temu
Tak to fałszowanie wygląda, że śmierć na różne choroby (grypa, serce, płuca, cukrzyca, itp.) jest przypisywana do zgonów na coronawirusa dla wzrostu statystyk i podtrzymania psychozy korona-świrusa.
A dalej realizacja nowego porządku przez nierządy demonkratyczne...

👍Lubię toMore
Rafał_Ovile

16 minuty temu

Tak to fałszowanie wygląda, że śmierć na różne choroby (grypa, serce, płuca, cukrzyca, itp.) jest przypisywana do zgonów na coronawirusa dla wzrostu statystyk i podtrzymania psychozy korona-świrusa.

A dalej realizacja nowego porządku przez nierządy demonkratyczne...


👍Lubię to