Edward7
12.7K

WEF uruchamia projekt cyfrowej waluty, aby „nagrodzić” działania na rzecz klimatu

Cyfrowe waluty banku centralnego - pocisk do cyfrowych obozów koncentracyjnych... Raport ONZ... temperatura planety nie wzrosła w ciągu ostatnich 15 lat

„Jeśli możesz przenieść każdego człowieka do cyfrowego obozu koncentracyjnego, opróżnić jego konto bankowe, kiedy tylko chcesz i powiedzieć im, na co mogą, a na co nie mogą wydawać pieniędzy, masz całkowitą kontrolę”.

Według oficjalnego komunikatu prasowego Biały Dom opublikował w piątek „kompleksowe ramy” atakujące zdecentralizowane kryptowaluty, promując jednocześnie kontrolowaną przez rząd USA programowalną walutę cyfrową (CBDC) przez bank centralny . Agencje, które zostały wybrane do kierowania trwającą grupą zadaniową do zbadania i ewentualnego opracowania CBDC, obejmują Rezerwę Federalną, Narodową Radę Gospodarczą, Radę Bezpieczeństwa Narodowego, Biuro Polityki Naukowej i Technologicznej oraz Departament Skarbu.
CBDC to waluty cyfrowe emitowane bezpośrednio przez bank centralny państwa i są prawnym środkiem płatniczym. CBDC są kontrolowane przez rządy, a zatem reprezentują biegunowe przeciwieństwo idei – decentralizacja, oprogramowanie open source, transakcje peer-to-peer bez zezwolenia – które uczyniły Bitcoin i inne kryptowaluty tak rewolucyjną technologią.

Jak można się domyślać, CBDC będą powiązane z tożsamościami użytkowników i identyfikatorami cyfrowymi, co pozwoli na pełny nadzór państwowy i eliminację jakiejkolwiek szansy na prywatność finansową.
Według narzędzia do śledzenia waluty cyfrowej banku centralnego Atlantic Council 112 krajów, reprezentujących ponad 95 procent światowego PKB, bada CBDC. 11 krajów wprowadziło już walutę cyfrową, w tym Nigeria i wiele krajów karaibskich. 14 krajów testuje programy pilotażowe, w tym Korea Południowa, Tajlandia, Arabia Saudyjska, Szwecja i Chiny, które mają rozszerzyć wykorzystanie cyfrowego juana do 2023 roku.

Anthony Pompliano, amerykański przedsiębiorca Bitcoin, inwestor i ewangelista, napisał w marcu , że „cyfrowe waluty banku centralnego będą jednym z największych naruszeń praw człowieka w historii”. „Cyfrowe waluty banku centralnego usuwają prywatność i zdecentralizowany charakter fizycznych pieniędzy” – wyjaśnił Pompliano. „Tworzy środowisko, w którym banki centralne mają pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami życia finansowego obywateli”. „Ci bankierzy centralni będą mogli zobaczyć, co jest na twoim koncie bankowym, z kim dokonujesz transakcji, co kupujesz i cokolwiek innego, co ich interesuje w twoim życiu finansowym” – napisał. „Ta pełna przejrzystość z państwem usuwa każdy element prywatności, jednocześnie dając instytucjom możliwość cenzurowania każdej transakcji, niezależnie od tego, czy mają uzasadniony powód, czy nie”.

Komentarze Pompliano odzwierciedlają te wypowiedziane przez prezesa Banku Rezerwy Federalnej w Minneapolis, Neela Kashkari, który podczas panelu zorganizowanego na Uniwersytecie Columbia powiedział , że nie ma pojęcia, jaki problem rozwiązały waluty cyfrowe, scentralizowane dla obywateli USA. „Co może zrobić CBDC, czego Venmo nie może?” – zapytał Kaszkari. „Cóż, rozumiem, dlaczego Chiny to zrobią”. „Jeśli chcą kontrolować każdą twoją transakcję, nakładaj ujemne stopy procentowe lub bezpośrednio opodatkowuj konta klientów” – powiedział. „Mogą to zrobić za pomocą cyfrowej waluty Banku Centralnego, nie mogą tego zrobić za pomocą Venmo”.

Robert Kiyosaki, autor książki o finansach osobistych „Rich Dad Bied Dad”, mocno skrytykował pomysł wprowadzenia CBDC. Kiyosaki odniósł się do Rozkazu Wykonawczego 14067 podpisanego przez Biden Biały Dom na początku marca, który określał stanowisko administracji w sprawie stworzenia CBDC, jako „najbardziej zdradzieckiego aktu w historii Ameryki” w tweecie opublikowanym 17 lipca. Ponadto Kiyosaki posunął się do stwierdzenia, że stworzenie CBDC było „komunizmem w najczystszej postaci”.

menatealternativa.com/…e-momo-para-ocultar-el-order-neofeudal-globalista/

Wyobraź sobie te scenariusze:
Wypowiedziałaś się przeciwko maskowaniu dzieci na zebraniu rady szkolnej twojego syna. Zakup odrzucony.
Przekroczyłeś tygodniowy przebieg swojego pojazdu i przekroczyłeś limit emisji dwutlenku węgla. Zakup odrzucony.
Zamieściłeś prywatne wiadomości na Facebooku kwestionujące uczciwość ostatnich wyborów. Zakup odrzucony.
Nie wziąłeś ostatniej iniekcji terapii genowej mRNA firmy Pfizer. Zakup odrzucony.
Złamałeś protokół blokady i wyjechałeś poza swoją strefę kwarantanny. Zakup odrzucony.


Wszystko to byłoby możliwe, ponieważ CBDC są programowalne.
Na przykład chiński juan cyfrowy może zostać zaplanowany do aktywacji w określonym dniu, wygaśnie w określonym dniu, będzie ważny tylko w przypadku niektórych zakupów i złowrogo zaplanowany, aby był dostępny tylko dla obywateli spełniających określone warunki. Banki centralne mogą zatem wpływać i kontrolować zachowanie odbiorców tej scentralizowanej waluty cyfrowej, a także wykluczać z uczestnictwa w systemie finansowym tych, którzy chcą karać.

Te CBDC byłyby powiązane z cyfrowymi identyfikatorami, które z kolei byłyby powiązane z paszportami, szczepionkami, śladami węglowymi i systemem kredytu społecznego podobnym do tego, który jest wdrażany w Chinach. W rzeczywistości cały przymus związany z wdrożeniem paszportów szczepionkowych i cyfrowych dowodów tożsamości wydaje się być zaplanowanym krokiem do wprowadzenia walut cyfrowych banku centralnego i globalnych systemów kredytów społecznych.

Ta odgórna kontrola wpisuje się w ruch zielonej energii, którego celem jest wytwarzanie niedoborów energii w monitorowanej cyfrowo inteligentnej sieci, która łączy zużycie energii elektrycznej, gazu i energii z cyfrowymi identyfikatorami obywateli. Catherine Austin Fitts, była asystentka sekretarza Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast USA, powiedziała w niedawnym wywiadzie : „Cała ta czysta energia ma na celu wytworzenie całkowicie elektrycznego systemu, który pozwoli im zbudować całkowicie cyfrowy system transakcyjny, który da im kontrolę cyfrową”.

„Energia będzie kontrolowana od góry do dołu, a następnie umieścisz czujniki i chipy we wszystkim, co porusza się w Stanach Zjednoczonych” – wyjaśnił. „Jeśli możesz przenieść każdego człowieka do cyfrowego obozu koncentracyjnego, opróżnić jego konto bankowe, kiedy tylko chcesz i powiedzieć im, na co mogą, a na co nie mogą wydawać pieniędzy, masz całkowitą kontrolę”. Jeśli twój rząd zatwierdzi CBDC, każdy lekarz, którego odwiedzasz, każdy posiłek, który zjesz, każda podróż, którą wybierzesz, każdy dokonany zakup i każdy posiadany dolar będą śledzone w czasie rzeczywistym przez rząd przez resztę twojego życia .

Cyfrowe waluty banków centralnych to kolejna granica w walce o wolność i jest to walka, którą należy rozpocząć już teraz, ponieważ naciski na centralnie kontrolowane waluty cyfrowe stają się duże.Bez globalnej świadomości banki centralne będą uzbroić pieniądze przeciwko ludzkości i dokonają największego naruszenia praw człowieka, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a obywatele będą pokonani, gdy to zrobią.

By KanekoaTheGreat 19 września 2022 r. Las monedas digitales de los bancos centrales son el tren bala hacia los campos de concentración digitales

WEF uruchamia projekt cyfrowej waluty, aby „nagrodzić” działania na rzecz klimatu

Keean Bexte
Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) dokonało w tym tygodniu dużego ruchu w przestrzeni cyfrowej waluty, uruchamiając Koalicję "Crypto Sustainability". Koalicja obejmuje 30 różnych grup i instytucji połączonych w celu zbadania, jak wykorzystać technologie Web3, takie jak kryptowaluty i blockchain, aby "pomóc" światu stać się neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla. „Ważnym i unikalnym aspektem Web3 jest to, że wykorzystuje technologię do wspierania i nagradzania bezpośredniego zaangażowania i działania społeczności” – powiedział Brynly Llyr, dyrektor ds. zasobów cyfrowych WEF. Koalicja zbada, jak dodać „kredyty węglowe” do łańcucha bloków. Partnerzy to Accenture, Crypto Council for Innovation, Rainforest Partnership, Sustainable Bitcoin Standard, Zero Labs i inni.

WEF, przez promowania pandemii COVID-19 w celu osiągnięcia „wielkiego resetu”, przechodzą do globalnej gospodarki wykorzystują organizacje prywatne i publiczne do walki ze zmianami klimatu.
Podczas tegorocznego forum prelegent WEF i norweski dyrektor finansowy Kjerstin Braathen powiedział, że ludzie powinni spodziewać się „bólu” i „niedoborów energii”, ponieważ świat realizuje program WEF dotyczący zmian klimatycznych. „Musimy zaakceptować, że w tym procesie będzie trochę bólu” – powiedział Braathen. „Tempo, którego potrzebujemy [do zakończenia zmian klimatycznych], otworzy się na błędy. Otworzy się na niedobory energii. Stworzy to presję inflacyjną i być może musimy zacząć o tym mówić – że ból jest tego wart”.

Wejście w przestrzeń waluty cyfrowej nie jest jedynym, który dotyczy ruchu WEF. Inne wątpliwe pomysły WEF obejmują wezwanie do zaprzestania posiadania prywatnych samochodów i zasugerowanie, że słońce zostanie zamazane, aby ochłodzić planetę. „Naukowcy z MIT twierdzą, że „bańki kosmiczne” mogą pomóc odwrócić zmiany klimatyczne poprzez odbijanie ciepła słonecznego z dala od Ziemi” – wyjaśnia wideo WEF. „"Naukowcy" twierdzą, że wycięcie zaledwie 1,8% promieni słonecznych całkowicie odwróciłoby globalne ocieplenie”. WEF Launches Digital Currency Project to "reward" Climate Action - Activist Post

Raport ONZ, który "wyciekł"- temperatura planety nie wzrosła w ciągu ostatnich 15 lat

Projekt raportu Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) został pozyskany przez Agence France-Presse (AFP), globalną agencję informacyjną z siedzibą w Paryżu. Według Daily Mail (1) naukowcy pracujący nad najbardziej autorytatywnym badaniem zmian klimatu zostali wezwani do zatuszowania faktu, że temperatura na świecie nie wzrosła w ciągu ostatnich 15 lat.

Politycy wyrazili zaniepokojenie ostatecznym projektem, obawiając się, że jego ustalenia zachęcą naukowców i aktywistów, którzy zdemaskowali oszustwo tzw. "spowodowanych przez człowieka" zmian klimatycznych, wykorzystywanych jako uzasadnienie do forsowania maltuzjańskiej agendy globalnej depopulacji. Raport jest wynikiem sześcioletniej pracy Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu ONZ (IPCC), który jest uważany za światowy autorytet w dziedzinie zakresu zmian klimatycznych i ich przyczyn, na których rządy, w tym brytyjski, opierają swoją zieloną politykę.

1. Tamara Choen, en Daily Mail: Najlepszym światowym klimatologom kazano "ukryć" fakt, że temperatura na Ziemi nie wzrosła przez ostatnie 15 lat. 20 de septiembre de 2022. Un informe filtrado de la ONU revela que la temperatura del planeta no ha aumentado en los últimos 15 años

Projekt petycji w sprawie globalnego ocieplenia: Ponad 31 000 naukowców wypowiada się przeciwko oszustwu globalnego ocieplenia
Ponad 31 000 naukowców zjednoczyło się przeciwko programowi polityki globalnego ocieplenia. Konsensus naukowy, obejmujący ponad 9000 naukowców z tytułem doktora, popiera potrzebę stosowania dwutlenku węgla i rzuca światło na agendę globalnego ocieplenia, która obejmuje przemysłowe racjonowanie energii, centralne planowanie gospodarcze i systemy globalnego opodatkowania. Naukowcy ci wypowiadają się teraz przeciwko oszustwu globalnego ocieplenia i temu, jak globalne porozumienia w sprawie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych są w rzeczywistości destrukcyjne dla całego życia roślinnego i zwierzęcego na naszej planecie.

Petycja, która zawiera ważne, recenzowane badania, jest popierana przez wielu naukowców o szerokim zakresie wiedzy. Petycja ostrzega Stany Zjednoczone przed podpisywaniem międzynarodowych traktatów, które tylko obciążają finansowo obywateli tego kraju, kradną suwerenność narodową i ograniczają produkcję energii. Alarmy związane z globalnym ociepleniem, innymi słowy, to pseudo wojna mająca na celu zmiecenie jakiegoś kraju.

Global Warming Petition Project: Más de 31.000 científicos se manifiestan en contra del engaño del calentamiento global
Edward7
Nauka przeciwko "religii klimatycznej". Kłamstwa CO2
Obecne stężenie CO2 w atmosferze w częściach na milion (oś pionowa wykresu) jest dziś znikome, podobnie jak 300 milionów lat temu. (Oś pozioma wyznacza miliony lat życia planety) . Niebieski wykres potwierdza, że poziom CO2 był zwykle znacznie wyższy niż obecnie i jest podobny do stanu sprzed 300 milionów lat.
Grzech „ekologiczny” i fałszywa …More
Nauka przeciwko "religii klimatycznej". Kłamstwa CO2

Obecne stężenie CO2 w atmosferze w częściach na milion (oś pionowa wykresu) jest dziś znikome, podobnie jak 300 milionów lat temu. (Oś pozioma wyznacza miliony lat życia planety) . Niebieski wykres potwierdza, że poziom CO2 był zwykle znacznie wyższy niż obecnie i jest podobny do stanu sprzed 300 milionów lat.

Grzech „ekologiczny” i fałszywa doktryna
„My wszyscy kochamy Matkę Ziemię, ponieważ to ona dała nam życie i chroni nas...” ” Przesłanie klimatologów i ekspertów jest jasne i natarczywe. Musimy działać zdecydowanie, aby położyć kres wszelkim emisjom gazów cieplarnianych najpóźniej w połowie wieku i zrobić jeszcze więcej. Stężenia dwutlenku węgla muszą znacznie spadać, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego wspólnego domu”. - powiedział F.... Dla F. grzechem jest emisja Co2 (grzech klimatyczny) Każdy człowiek emituje co2, co jest związane z oddychaniem , czyli dla niego grzechem jest życie , czyli pozostaje eutanazja, dla dobra ziemi i jego mamy, mamy „pachamamy” - która go stworzyła nie Bóg , który jest mu niepotrzebny, w nowej szatańskiej doktrynie , z kanałów piekła, którą promuje...

Agenda klimatyczna, przez redukcje CO2, ma na celu niszczenie wszelkiego życia - 7 miliardów ludzi …
Wielki zbrodniczy spisek o zerowej emisji dwutlenku węgla, religia ekologiczna
Klimat i ratowanie planety, to nowy Covid
Wiara w "Covid", to element religii klimatycznej
Religia klimatyczna ma swój początek w starożytnym Egipcie... i wymaga jedzenie robaków, ścieków i …