pl.news
284.6K

Rodzi się opór przeciwko stanowisku "szczepionkowemu" PiusX

Katolicy, którzy kwestionują raczej pozytywną ocenę domu generalnego PiusX na temat "szczepionek" Covid-19 otrzymują znaczne wsparcie. Uaktualniona lista sygnatariuszy zawiera 93 nazwiska (po angielskuMore
Katolicy, którzy kwestionują raczej pozytywną ocenę domu generalnego PiusX na temat "szczepionek" Covid-19 otrzymują znaczne wsparcie.
Uaktualniona lista sygnatariuszy zawiera 93 nazwiska (po angielsku i niemiecku. Wszyscy oni darzą PiusX wielkim szacunkiem.
Inicjatywa rozpoczęła się w Austrii i jest wspierana w Niemczech, Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Danii, Australii, Nowej Zelandii, Korei, a zwłaszcza w USA, gdzie PiusX jest szczególnie silny.
Głównym argumentem inicjatywy jest obłudna propaganda szczepionkowa Covid oraz polityczna presja sił antychrześcijańskich, aby wymuszać "szczepienia".
Podpisani twierdzą, że PiusX, chociaż może bronić "szczepionek" za pomocą poprawnych moralnych sylogizmów, to jednak "współpracuje z siłami, które wykorzystują plagę COVID do swoich celów".
Grafika: © The Focal Project, CC BY-NC, #newsYuerxtjygd
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
pielgrzym55
Elkam to debil!
Antyszczep Polski
To prawda :)
Krystian N.
Skoro zarabia na szemranej propagandzie debilem nie jest, co najwyżej judaszem.
szary człek
elkam zamiast stać pod mostem woli klękać przed koncernami i pisem. 😂 Ale spokojnie judaszowe srebrniki mają to do siebie, że prędzej czy puźniej się zemszczą
Krystian N.
Dajcie spokój biednemu Elkamowi. Gość jest w pracy i tylko robi to za co mu płacą. Co on tak naprawdę myśli nie wie nikt.
NOWAERA
Elkam DLACZEGO WSZYSCY SĄ PRZECIEWKO TOBIE A TY JEDEN PRZECIWKO WSZYSTKIM?
baranek
Bo Elkam pretenduje do godności męczennika
Zelotes
"Szczepienia" zabijają !!! Dowód:
rumble.com/vmsmvx-przypadkovi-grbr.htmlMore
"Szczepienia" zabijają !!! Dowód:

rumble.com/vmsmvx-przypadkovi-grbr.html
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Elkam OPETANY TROLL NAPISAŁ :
@KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO - czytaj , tylko mi nie mów że to nie z twojej kapliczki !
Skaza. Zdumiewająca opinia Bractwa Kapłańskiego Piusa X na temat szczepionek splamionych aborcją
" Jeśli wierni potrzebowali przypomnienia, że żadna instytucja kościelna nie jest wolna w 100% od błędu w czasach, gdy powołane do tego instytucje, następcy Św. Piotra i …More
Elkam OPETANY TROLL NAPISAŁ :
@KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO - czytaj , tylko mi nie mów że to nie z twojej kapliczki !

Skaza. Zdumiewająca opinia Bractwa Kapłańskiego Piusa X na temat szczepionek splamionych aborcją

" Jeśli wierni potrzebowali przypomnienia, że żadna instytucja kościelna nie jest wolna w 100% od błędu w czasach, gdy powołane do tego instytucje, następcy Św. Piotra i Apostołów, uchylają się od obowiązku pouczania i uświęcania, FSSPX opiniuje, że takie „szczepionki” mogą być legalnie przyjęte przy ciężkim zagrożeniu życia, gdy nie ma innego wyboru."
================================================
.......PISAŁEM TO JUŻ WCZORAJ NA NIEMIECKIM PORTALU -WIEC PISZE TO I TERAZ TAKIM PUSTAKOM JA TY !
W KAŻDYM STADZIE ZNAJDZIE SIĘ CZARNA OWCA I MYŚLI , ŻE MOŻE MÓWIĆ W IMIENIU WSZYSTKICH . PRAWDA JEST TAKA , ŻE PRAWDZIWI KAPŁANI BRACTWA ŚW. PIUSA X-go STANOWCZO STANOWCZO NIE TYLKO ODRZUCAJĄ ,ALE POTĘPIAJĄ ZAMACH NA WOLNOŚĆ ZARÓWNO NOSZENIA MASONECZEK , PRZYJMOWANIA SZCZEPIONEK ( ZAKRZEPÓW ) , CZY TEZ INNEJ FORMIE NACISKU ZE STRONY SATANISTÓW I MASONÓW . NIE ZNAJDZIESZ W ŻADNYM KAZANIU BRACTWA ŚW. PIUSA X-go POPARCIA DLA TEJ WSPÓŁPRACY ZDRAJCY Z LOŻAMI MASOŃSKIMI !!! W KAŻDĄ NIEDZIELĘ TYGODNIA ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA MSZE ŚW. BRACTWA ŚW,PIUSA X -go z WARSZAWY Z UL.GARNCARSKIEJ I WNIKLIWEGO SŁUCHANIA WSZYSTKICH KAZAŃ ! NIE ZAPOMINAJMY , ŻE WŚRÓD BRACTWA ŚW. PIUSA X-go DOSZŁO DO KOLEJNEGO PODZIAŁU ( PO ROZBICIU NA ; KAPŁAŃSTWO ŚW.PIOTRA ) TJ .BISKUP WILLIAMSON OSKARŻYŁ BP. FELLAYA O ZDRADĘ Z KOOPERACJĘ ZE ZDRAJCAMI I APOSTATAMI POSOBOROWEGO WATYKANU .
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Elkam OPĘTANY -napisał ;
"Podpisani twierdzą, że PiusX, chociaż może bronić "szczepionek" za pomocą poprawnych moralnych sylogizmów, to jednak "współpracuje z siłami, które wykorzystują plagę COVID do swoich celów".
======================================
.......ZNAJDŹ MI CHOCIAŻ JEDNO ZDANIE Z KAZAŃ KAPŁANÓW TRADYCJI -POTWIERDZAJĄCYCH TE OSZCZERSTWA !
TomUrb
Pogubiło się chłopisko...
A to on jeden?
Dziecko
Patrze na tego biednego Elkama I jemu podobnych to nawet mi go żal,i współczuję mu życiowych konsekwencji kłamstw i świadomego szkodzenia
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
To człek opętany i ustawiony przez masońska synagogę szatana ,aby pracował wytrwale w dziel tych lucyferian !
V.R.S.
Żal? Mi żal ludzi, którym miesza w głowach razem ze swymi kumplami od nachalnej propagandy.
Francio53
Gdy szczepionki nie zawierały trucizn w postaci aluminium i rtęci i były dedykowane dla szczególnie zjadliwych chorób spełniały w większości swoją rolę (chociaż nie u wszystkich, bo każdy jest różny i może inaczej reagować), W ostatnich latach jednak koncerny na zlecenie Billa G. zaczęły stosować program depopulacji i zanotowano znaczny wzrost NOP oraz zgonów z tym związanych. Propaganda zaczęła …More
Gdy szczepionki nie zawierały trucizn w postaci aluminium i rtęci i były dedykowane dla szczególnie zjadliwych chorób spełniały w większości swoją rolę (chociaż nie u wszystkich, bo każdy jest różny i może inaczej reagować), W ostatnich latach jednak koncerny na zlecenie Billa G. zaczęły stosować program depopulacji i zanotowano znaczny wzrost NOP oraz zgonów z tym związanych. Propaganda zaczęła te fakty ukrywać a lekarzy czy naukowców ujawniających te fakty ignorować, szkalować bądź prześladować. Ostatnio wypuszczono zmodyfikowanego świra, na którego szybko "opracowano" preparat chemiczny modyfikujący DNA, zawierający ponadto truciznę w postaci grafenu (inne też). Zaczęto stosować testy nie przeznaczone do diagnostyki wirusów a wykrywające obecność obcych białek (co jednak nie świadczy o zarażeniu lub chorobie o czym powiedział sam ich twórca). W celu rozpropagowania (straszenia) informacji o wysokiej zjadliwości wirusa zaczęto korumpować osoby związane z władzą, mediami i medycyną. Część ze społeczeństw w wyniku braku wiedzy czy chęci poznania prawdy poddała się temu reżimowi a zarazem zaczęła występować przeciw lekarzom, naukowcom i społeczeństwom sprzeciwiającym się takim "prawdom" i narzucanym lockdownom. W mediach trwa nagonka na prawdę. Statystyki są fałszowane. Gospodarki państw popadają w coraz większą recesję. Do tego dochodzi głos t.zw. "ekologów" (jest to właściwie działanie nakierowanie na samozniszczenie ponieważ na dłuższą metę niewiele państw przetrwa). Niestety, nikt z nas bez Pana Boga nie jest w stanie zmienić tych faktów. Orędzia Matki Bożej z Quito, La Salette i Fatimie wszystko wyjaśniają. Zmutowana po SWII wiara i odwrócenie się od Boga. Ludzkość a szczególnie katolicy muszą się obudzić z letargu.
wacula25wp.pl
Francio53 Mój drogi może najpierw spojrzysz w oczy tych w trumnie na pogrzebach i powiesz to rodzinom tych zmarłych że nie wierzysz w wirusa i pandemie .A coronowirós nie uznaje wiary i koloru rasy żadnej ani tego czy to rozumiesz lub nie . A potem idź spokojnie na obiad
Dziecko
Wacula eyznawca boga covida,a kysz ,a te argumenty 😅😅,covidisnie wszystkich ras i kolorów łączcie się,przyjdzie czas na postawienie odpowiedzialności wobec ludzi złej woli pchających na eksperymenty medyczne,zamiast szczurów
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Elkam OPETANIEC napisał :
Pan Bóg nierychliwy , ale sprawiedliwy !
Pętla zaciska się wokół karków antycowidowców, roznosicieli zarazy, wrogów Polski . Sądzę że ten poniżej ZBIOROWY NAPAD w moku na @Elkam - jest tego wyrazem .
====================================
KATOLICY JEDNOGŁOŚNIE ROZPOZNALI OPĘTANEGO CZŁOWIEKA PRZEZ DEMONY !
More
Elkam OPETANIEC napisał :

Pan Bóg nierychliwy , ale sprawiedliwy !
Pętla zaciska się wokół karków antycowidowców, roznosicieli zarazy, wrogów Polski . Sądzę że ten poniżej ZBIOROWY NAPAD w moku na @Elkam - jest tego wyrazem .
====================================
KATOLICY JEDNOGŁOŚNIE ROZPOZNALI OPĘTANEGO CZŁOWIEKA PRZEZ DEMONY !
Francio53
Z Elkamem czy Waculem nie warto dyskutować. Szmaty na pysku (niedotlenienie) swoje zrobiły.
Jarujestem
Elkam sama jesteś durniem.
Jarujestem
Judaszu z Gloria.tv za ile srebrników się sprzedajesz??
starski
heh, parch pisowski na jednym poziomie ze strajkiem kobiet...
starski
Myślę że wielu z nas głosowało na pis. Ja kupowałem Gazetę Polską, byłem na spotkaniu wyborczym z Jarosławem... Niestety - zostaliśmy oszukani.
Dziecko
Potwierdzam,to mówię ja,były beton pisowski, zostaliśmy sprzedania i oszukani,przyjdzie pora na wszystko
Dziecko
Buedny durny Eljsmie,te pieniążki wyjdą Ci bokiem, ns nieszczęściu ludzkim JESZCZE NIKT SIE NIE WZBOGSCIL
starski
o, znowu elkał pokasowało swoje wulgarne wpisy...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Duszę sprzedał -to już mu kasa na nic się zda !!!