pl.news
45.4K

Akademia Śmierci Franciszka nominuje kolejną działaczkę proaborcyjną

Sheila Tlou, pielęgniarka, była minister zdrowia Botswany i świeżo upieczony członek Papieskiej Akademii Przeciwko Życiu, maczała palce w dokumencie WHO, nawołującym wszystkie kraje do dopuszczenia …More
Sheila Tlou, pielęgniarka, była minister zdrowia Botswany i świeżo upieczony członek Papieskiej Akademii Przeciwko Życiu, maczała palce w dokumencie WHO, nawołującym wszystkie kraje do dopuszczenia możliwości aborcji dzieci.
Zdaniem CatholicArena.com (23 października) Tlou w 2019 była częścią zewnętrznej grupy rewizyjnej WHO, która opublikowała wytyczne dla, jak to określono, "seksualnych i rozrodczych praw". Autorzy dokumentu nalegają, aby "bezpieczne [chore!] aborcje były dostępne powszechnie i przystępne cenowo dla wszystkich kobiet".
Tlou jest współprzewodniczącą Światowej Kampanii Nursing Now oraz Globalnej Koalicji Zapobiegania wirusowi HIV. Co więcej, w przeszłości stawała już w obronie antykoncepcji i aborcji.
W ostatnich latach na łamach Twitter.com nawoływała do "nieograniczonego dostępu do antykoncepcji", reklamując ją jako oczywistą odpowiedź na nielegalne i "niebezpieczne" aborcje.
Ciężko się dziwić, że zgniły Watykan przyjmuje ją w swoje szeregi.
Grafika: Screenshots …More
V.R.S.
@Rafał_Ovile
Pan Rafał pyta czy znalazłby się gorszy.
Trzeba uczciwie przyznać Koranu że jeszcze nie pocałował i nie opowiadał że kto spotyka judaizm talmudyczny spotyka Chrystusa. Żadnego "Lefebvra" też na razie o schizmę nie oskarżył na forum Kościoła. Tak że jeszcze trochę przed nim. Choć trzeba przyznać że w innych punktach (nawrócenie ekologiczne, duch Asyżu, Komunia na łapę, "Konsekracja …More
@Rafał_Ovile
Pan Rafał pyta czy znalazłby się gorszy.
Trzeba uczciwie przyznać Koranu że jeszcze nie pocałował i nie opowiadał że kto spotyka judaizm talmudyczny spotyka Chrystusa. Żadnego "Lefebvra" też na razie o schizmę nie oskarżył na forum Kościoła. Tak że jeszcze trochę przed nim. Choć trzeba przyznać że w innych punktach (nawrócenie ekologiczne, duch Asyżu, Komunia na łapę, "Konsekracja" per tutti, sabaty w Astanie, cytowanie Talmudu, etc.) kroczy dzielnie za tym, którego kanonizację ogłosił. Są też oczywiście pewne odchyły od teatru "żywego słowa" w stronę teatru "absurdu". Karol Wojtyła rozmywał swoje absurdy w słowotoku (klasycznym przykładem jest pachnąca herezją w niektórych miejscach i groteskowa ale długa Ut unum sint *), Jerzy Bergoglio rzuca je w formie bardziej skondensowanej, przez co bardziej widocznej.

PS *) Żeby pan Rafał nie zarzucił mi gołosłowności podaję wyciąg z tego dokumentu - Kwintesencja Kościoła Posoborowego
Rafał_Ovile
Trzymając się wątku pierwsze twierdzenie jest faktem. Natomiast kolejno moje pytanie dotyczyło ściśle porównania Kardynała Bergoglio do ok 40 antypapieży, a nie papieży. Przeciwnie podczas pontyfikatu Jana Pawła II nie było wątpliwości kanonicznych co do jego wyboru oraz nie żył równocześnie inny kanonicznie wybrany papież tak jak obecnie Benedykt XVI od czasu wyboru, 2013 roku. A herezje, …More
Trzymając się wątku pierwsze twierdzenie jest faktem. Natomiast kolejno moje pytanie dotyczyło ściśle porównania Kardynała Bergoglio do ok 40 antypapieży, a nie papieży. Przeciwnie podczas pontyfikatu Jana Pawła II nie było wątpliwości kanonicznych co do jego wyboru oraz nie żył równocześnie inny kanonicznie wybrany papież tak jak obecnie Benedykt XVI od czasu wyboru, 2013 roku. A herezje, zjawiska itd. to na inny wątek... Przedmiotowy materiał dokumentuje antypapieskie działanie przeciw nauczaniu ostatnich papieży, ale przede wszystkim łamanie prawa naturalnego poprzez pośrednie promowanie mordowania dzieci w łonach matek... Było (jest?) też przez niego przewrotne (w formie fałszywego szantażu moralnego) promowanie eksperymentalnej trucizny służącej mordowaniu ludzi w zorganizowanej formie ludobójstwa, co dodatkowo wyostrza obraz bezprecedensowego zła (destrukcji) w historii Kościoła...
Rafał_Ovile
Z Akademii Życia założonej (1994 r.) przez papieża Jana Pawła II wyrzucił obrońców życia na zbity pysk i zatrudnił zwolenników mordowania dzieci nienarodzonych. Czy pośród około 40 antypapieży w historii Kościoła znalazłby się gorszy?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Rafał_Ovile
PRZECIEŻ ON NIE JEST ŻADNYM PAPIEŻEM! TYLKO OSZUSTEM I MASONEM- SATANISTĄ!