Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie

Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie. Po letech strávených v konspiračně realistickém prostoru se naučíte jednu věc: když vám globalisté řeknou, že se něco stane, …More
Corbett Report: Globalisté zveřejnili časový plán zdravotní tyranie.
Po letech strávených v konspiračně realistickém prostoru se naučíte jednu věc: když vám globalisté řeknou, že se něco stane, raději věřte, že v zákulisí tvrdě pracují na tom, aby se tato "předpověď" stala skutečností. Co plánují nyní? Více v článku.
Článek v PDF si můžete stáhnout ZDE
Originál článku publikován ZDE: 21. března 2022

Když například Philip Zelikow, podezřelý z 11. září, na stránkách Foreign Affairs “varuje” před “eminentní hrozbou” “katastrofického terorismu“, který “podobně jako Pearl Harbor” “rozdělí naši minulost a budoucnost na před a po”, věřte, že se jeho neokonzervativní kumpáni chystají veřejnosti představit 11. září.
Když nás Bill Gates “varuje”, že “nejsme připraveni” na to, co nazývá “další epidemií”, věřte, že využívá svého monopolu na globální “zdravotnictví” k tomu, aby připravil scénu na covidovou plandemii.
Když Vladimir Putin a Si Ťin-pching vydávají společné prohlášení, v němž …More
Zuzana Schlosserova shares this
429
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
"Dobré ráno, v UK máme 2 nové varianty vírusu.. Mali by sme sa báť?!"
Moderátorka tajne napovedá..
Pre nové vymyslené varianty napovedá. Však predsa keď niekto na "vakcíny" zomrie skutečné to nikto nebude vedieť a veľká cenzura medzitým.