CÓRKA MARYI
SERDECZNIE ZAPRASZAM: SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! 🤗
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
(...)''Franciszek odpowiedział, że niemiecki Kościół powinien otwarcie dyskutować i "dojść do zaleceń dotyczących zmiany w sposobie działania Kościoła."
jansprawiedliwy
nie ściemiaj....Jednak w czerwcu roku 2019 papież napisał do biskupów niemieckich dwudziestostronicowy list, w którym, jak na kościelne standardy, padły krytyczne słowa na temat Drogi Synodalnej, praktycznie przekreślające jej sensowność w obecnie forsowanym kształcie.

Franciszek napisał wprost o erozji i upadku wiary w Kościele niemieckim, wskazał, że reformy strukturalne nie są rozwiązaniem …More
nie ściemiaj....Jednak w czerwcu roku 2019 papież napisał do biskupów niemieckich dwudziestostronicowy list, w którym, jak na kościelne standardy, padły krytyczne słowa na temat Drogi Synodalnej, praktycznie przekreślające jej sensowność w obecnie forsowanym kształcie.

Franciszek napisał wprost o erozji i upadku wiary w Kościele niemieckim, wskazał, że reformy strukturalne nie są rozwiązaniem sytuacji, w jakiej znalazł się Kościół nad Renem.
Weronika....S
I co zrobił Franciszek, kogo ukarał za kpiny z nauki Kościoła Katolickiego w Niemczech? To co wyprawiają tam hierarchowie to służba wrogom wiary katolickiej. Takiej arogancji względem wskazań Ewangelii i przykazań jeszcze w Kościele nie było, jak to się dzieje w Niemczech. A Franciszek ,,gra walca,, prawą i lewą ręką. To co prawą, to tylko dla zatarcia prawdy o jego pontyfikacie, aby nie była …More
I co zrobił Franciszek, kogo ukarał za kpiny z nauki Kościoła Katolickiego w Niemczech? To co wyprawiają tam hierarchowie to służba wrogom wiary katolickiej. Takiej arogancji względem wskazań Ewangelii i przykazań jeszcze w Kościele nie było, jak to się dzieje w Niemczech. A Franciszek ,,gra walca,, prawą i lewą ręką. To co prawą, to tylko dla zatarcia prawdy o jego pontyfikacie, aby nie była zbyt wyrazista.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Synagoga szatana wspiera się wzajemnie !
darek104
SZWABSKA DROGA SYNODALNA NIEDŁUGO I KATOLICKĄ
Voytek
Demontaż KK idzie zgodnie z diabelskim planem. Czas katakumb coraz bliżej.
Posoborowe absurdy
Skoro i w Niemczech Franciszek wspiera "niemiecką drogę synodalną" to w Polsce też. W końcu obecny Episkopat Polski głosował na Franciszka w 2013 r. Gigantyczne złamanie Prawa Bożego w Polsce ! Kapłani. Pan Bóg to widzi !Biada Polsce i Kapłanom
przeciwherezjom
Ach, co za uścisk!!! Jak to jest z tą miłością??? - przecież kohorty diabłów nie umieją wzajemnie się miłować. Znają pojęcie wzajemnej nienawiści. Ale cóż, czego się nie robi przed kamerami i dla osiągnięcia wspólnego celu : jak najwięcej dusz rzucić na pożarcie lucyferowi i zniszczyć Kościół!
Doktor wiee
Szkodnik