poznanieprawdy
6867

Media, sprawa pachamamy i dziwny sobowtór?

Będąc w pełnej łączności z nieobiektywnymi i zakłamanymi polskimi mediami zwanymi katolickimi musimy wszystkich ostrzec o pewnej osobie błąkającej się po Watykanie ubranej na biało i podającej się za papieża . Bliżej nie określona osoba bierze udział w jakiś dziwnych kultach jakieś bogini majów zwanej pacha-mara czy jakoś inaczej . Ta osoba od czasu do czasu przebiera się za Ojca Świętego i mówi takie niestworzone rzeczy ... że trudno się to tłumaczy bez odpowiedniej korekty ...wydaje nawet jakieś dziwne encykliki w tym „amoris letina” która zupełnie zaprzecza Pismu Świętemu... i trzeba było wciąż nawijać że; nic nie zmienia, nic nie zmienia,.... a teraz celibat - co będziemy pisać... że Pan Jezus też miał żonę, chyba to nie przejdzie. Tam błąkają się też jacyś dziwni biskupi - pewnie oni są winni, a nie ten sobowtór - bo wygląda ładnie i młodo i jest taaaaki pokorny.
Chyba wyślemy petycje do tego sobowtóra aby był bardziej podobny do papieża , bo przez niego mamy cięższą pracę przy zakłamaniu rzeczywistości ....
A Katolicy na każdej Mszy niech dziękują za tą osobę aby nadal "umacniała wiarę Kościoła" co prawda w jakąś dziwną drewnianą istotę pala-chandrę czy jakoś inaczej, ale zawsze wiarę , wiarę w coś ...ludziom jest coraz bardziej obojętne w co wierzą bo uwierzą we wszystko, byle byto nie było zanadto wymagające i pasowało do mody współczesnego świata -
(trochę nam się już udziela).


Księża przeciwko idolatrii Synodu Amazońskiego. Polscy kapłani przerywają milczenie.
"Jakieś nazwiska tych „polskich kapłanów ” po cichutku”może być ich dużo, lecz petycję z nazwiska podpisał jeden. Młody. Nie boi się wiec, bo emerytury jeszcze nie ma i do niej ma daleko. A reszta???"

Półprawdy , czyli nie-prawdy
www.radiomaryja.pl/kosciol/franciszek/
ekai.pl/…/posty-franciszek

Palabrerío sin sentido en los jardines del Vaticano: un crédulo Francisco participa (Vídeo)
F. uczestniczył 4 października w haniebnym pogańskim rytuale w ogrodach Watykanu. Aby oszukać wiernych, nazwano to „Konsekracją Synodu nad Amazonką do San Francisco”.

Bezsensowna rozmowa rozpoczęła się od tańca wokół koca, postawionego na trawie i symbolizującego „Matkę Ziemię”. Na środku koca umieszczono dwa posągi nagiego mężczyzny i nagiej kobiety.

Szamanka z piórami we włosach uniosła ręce, by wykonać jakieś wezwanie, podczas gdy szesnastu koncelebransów uklękło i oparło się o koc.

F. siedział w pobliżu, otoczony przez kardynałów, biskupów i normalnych ludzi. Zamknął oczy, jakby „modlił się”.

W końcu szamanka potrząsnęła grzechotką, podeszła do F. i drażniła go, rzucając zaklęcia na jego ręce.


#newsKdwfzivdln

laicosunidosencristo.wordpress.com
Jak przepowiedział abp Fulton Sheen, nieprawdziwy papież prowadzi kościół w celu zniszczenia Kościoła założonego przez Jezusa Chrystusa, to on zbezcześcił Dom Boży-a z naruszeniem Pierwszego Przykazania otworzyło drzwi do bałwochwalstwa.
Arcybiskup Viganò ostrzegł, że katolicy, którzy będą przestrzegać tego satanistycznego planu, zmienią swoją religię.
Intronizacja Pachamamy w byłe święto Chrystusa Króla
Święty Tomasz Cayetano (1469-1534), który pomógł papieżowi Leonowi X napisać encyklikę „Exsurge Domine”, aby przeciwdziałać reformie luterańskiej, wskazał, że aksjomat „Ubi Petrus, ibi Ecclesia” (Gdzie Piotr tam jest, Kościół) «jest ważne tylko wtedy, gdy papież działa i zachowuje się jak papież, ponieważ „Piotr podlega obowiązkom Urzędu”, w przeciwnym razie „ani Kościół nie jest w nim, ani on nie jest w Kościele” ».
F. nie pełni funkcji katolickiego papieża, ale fałszywego papieża, który utwierdza się w buntownikach w apostazji i prowadzi ich w wojnie z Prawdziwym Bogiem i naukami Kościoła katolickiego.
Św. Cyprian ostrzegł, że dołączenie do fałszywego papieża oznacza opuszczenie Kościoła katolickiego. „Przylgnięcie do fałszywego biskupa Rzymu oznacza wyjście z komunii z Kościołem”.
...
Kolumbijski dziennikarz Henry Gomez wraz z Mauricio Ozaetą, badaczem proroctw biblijnych i maryjnych, mówi że, że Pachamama nie jest pochodzenia amazończykiem, ale należy do imperium Inków. Imperium Inków jako takie nigdy nie przeniknęło do amazońskiego lasu deszczowego. Słowo Pachamama należy do języka keczua, który jest językiem Inków, a zatem nie jest częścią lingwistyki plemion amazońskich. Plemiona amazońskie nie czciły ziemi jako bóstwa.
Ta informacja pokazuje nam, że szaman Ednamar de Oliveira Viana, który pochodzi z Maués Brazil, jest oszustwem, które narzuca amazońskim Indianom cześć pogańskich idoli kultury Inków. Ten nieuczciwy szaman jest promowany i wspierany przez „białego człowieka”z Watykanu .

Nestor Vildoza
„Zgadza się! „Byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem te słowa razem: Pachamama i Amazonia. Nie mają nic do roboty !!!! Jak dobrzy nieświadomi Niemcy dołączyli te dwa słowa do swojego cyrku !!!!”
Cruz Herminda Leon Angarita
„Przypominały mi się pierwszy roku liceum w zakresie kultur prekolumbijskich. Nauczyli nas, że w Amazonii rozmawiają o historii yurupari, nigdy nie rozmawiali o pachamamie.”

F. jako Rotarianin(mason kierowany przez masonerie) z Argentyny czci matkę ziemie już od dawna - Klub Rotary młodszy brat masonerii i kult "matki ziemi"

Media piszą; Kto jest winny oczywiście nikt, tylko jakiś Synod, któremu ktoś przewodniczył i nadał taki kierunek... kierunek zupełnej apostazji, i jest to osoba podająca się za papieża , lecz papież może być tylko jeden - zgodnie z Ewangelią - Papieżem jest i nie przestał być Benedykt XVI

zdj - laicosunidosencristo.wordpress.com
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
W dniu 31 października 1982 r. ks. Jerzy Popiełuszko powiedział:

"Aby pozostać człowiekiem wolnym duchowo, trzeba żyć w prawdzie.
Życie w prawdzie to dawanie świadectwa na zewnątrz, to przyznawanie się do niej i upominanie się o nią w każdej sytuacji.
Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką, czy inną decyzją, taką czy inną ustawą.
Na tym polega
w zasadzie nasza niewola, że …
More
+
W dniu 31 października 1982 r. ks. Jerzy Popiełuszko powiedział:


"Aby pozostać człowiekiem wolnym duchowo, trzeba żyć w prawdzie.

Życie w prawdzie to dawanie świadectwa na zewnątrz, to przyznawanie się do niej i upominanie się o nią w każdej sytuacji.

Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką, czy inną decyzją, taką czy inną ustawą.

Na tym polega
w zasadzie nasza niewola, że poddajemy się panowaniu kłamstwa, że go nie demaskujemy i nie protestujemy przeciw niemu na co dzień. Nie prostujemy go, milczymy lub udajemy, że w nie wierzymy. Żyjemy wtedy w zakłamaniu. (...)

Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy (...) stalibyśmy się narodem wolnym duchowo już teraz. A wolność zewnętrzna czy polityczna musiałaby przyjść prędzej czy później jako konsekwencja tej wolności ducha i wierności prawdzie. (...)

Jeżeli prawda będzie dla nas taką wartością, dla której warto cierpieć, warto ponosić ryzyko, to wtedy przezwyciężymy lęk, który jest bezpośrednią przyczyna naszego zniewolenia.

Chrystus wielokrotnie przypominał swoim uczniom: Nie bójcie się. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a nic więcej uczynić nie mogą. (por. Łk 12,4)".
rycerz NIEPOKALANEJ
MASON NIE MOŻE BYĆ PAPIERZEM?
przeciwherezjom
Chyba w teorii może. Ale się to nigdy chyba nie zdarzyło... Aktualny antypapież nie jest oczywiście papieżem, więc nie ma masona - papieża.
rycerz NIEPOKALANEJ
Na portalu Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires znajdujemy fotokopię pisma podpisanego przez kard. Bergoglio (z jego pieczątką), w którym czytamy: “Me es particarmente grato dirigirme al Sr. Presidente con el fin de avisar recibo de la atenta nota, que conjuntamente con el. Sr. Secretario Honorario, me enviaron, , con fecha 23 del corriente por la que se sirven confirmarme corno Socio Honorario de …More
Na portalu Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires znajdujemy fotokopię pisma podpisanego przez kard. Bergoglio (z jego pieczątką), w którym czytamy: “Me es particarmente grato dirigirme al Sr. Presidente con el fin de avisar recibo de la atenta nota, que conjuntamente con el. Sr. Secretario Honorario, me enviaron, , con fecha 23 del corriente por la que se sirven confirmarme corno Socio Honorario de esa prestigiosa Institucion”.

W liście tym kard. Bergoglio potwierdza zatem swoje honorowe członkostwo w tej „prestiżowej instytucji”.
Fotokopię listu można znaleźć pod następującym adresem:


rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg