poznanieprawdy
6895

Media, sprawa pachamamy i dziwny sobowtór?

Będąc w pełnej łączności z nieobiektywnymi i zakłamanymi polskimi mediami zwanymi katolickimi musimy wszystkich ostrzec o pewnej osobie błąkającej się po Watykanie ubranej na biało i podającej się …More
Będąc w pełnej łączności z nieobiektywnymi i zakłamanymi polskimi mediami zwanymi katolickimi musimy wszystkich ostrzec o pewnej osobie błąkającej się po Watykanie ubranej na biało i podającej się za papieża . Bliżej nie określona osoba bierze udział w jakiś dziwnych kultach jakieś bogini majów zwanej pacha-mara czy jakoś inaczej . Ta osoba od czasu do czasu przebiera się za Ojca Świętego i mówi takie niestworzone rzeczy ... że trudno się to tłumaczy bez odpowiedniej korekty ...wydaje nawet jakieś dziwne encykliki w tym „amoris letina” która zupełnie zaprzecza Pismu Świętemu... i trzeba było wciąż nawijać że; nic nie zmienia, nic nie zmienia,.... a teraz celibat - co będziemy pisać... że Pan Jezus też miał żonę, chyba to nie przejdzie. Tam błąkają się też jacyś dziwni biskupi - pewnie oni są winni, a nie ten sobowtór - bo wygląda ładnie i młodo i jest taaaaki pokorny.
Chyba wyślemy petycje do tego sobowtóra aby był bardziej podobny do papieża , bo przez niego mamy cięższą pracę przy …More
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
W dniu 31 października 1982 r. ks. Jerzy Popiełuszko powiedział:

"Aby pozostać człowiekiem wolnym duchowo, trzeba żyć w prawdzie.
Życie w prawdzie to dawanie świadectwa na zewnątrz, to przyznawanie się do niej i upominanie się o nią w każdej sytuacji.
Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką, czy inną decyzją, taką czy inną ustawą.
Na tym polega
w zasadzie nasza niewola, że …
More
+
W dniu 31 października 1982 r. ks. Jerzy Popiełuszko powiedział:


"Aby pozostać człowiekiem wolnym duchowo, trzeba żyć w prawdzie.

Życie w prawdzie to dawanie świadectwa na zewnątrz, to przyznawanie się do niej i upominanie się o nią w każdej sytuacji.

Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką, czy inną decyzją, taką czy inną ustawą.

Na tym polega
w zasadzie nasza niewola, że poddajemy się panowaniu kłamstwa, że go nie demaskujemy i nie protestujemy przeciw niemu na co dzień. Nie prostujemy go, milczymy lub udajemy, że w nie wierzymy. Żyjemy wtedy w zakłamaniu. (...)

Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy (...) stalibyśmy się narodem wolnym duchowo już teraz. A wolność zewnętrzna czy polityczna musiałaby przyjść prędzej czy później jako konsekwencja tej wolności ducha i wierności prawdzie. (...)

Jeżeli prawda będzie dla nas taką wartością, dla której warto cierpieć, warto ponosić ryzyko, to wtedy przezwyciężymy lęk, który jest bezpośrednią przyczyna naszego zniewolenia.

Chrystus wielokrotnie przypominał swoim uczniom: Nie bójcie się. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a nic więcej uczynić nie mogą. (por. Łk 12,4)".
rycerz NIEPOKALANEJ
MASON NIE MOŻE BYĆ PAPIERZEM?
przeciwherezjom
Chyba w teorii może. Ale się to nigdy chyba nie zdarzyło... Aktualny antypapież nie jest oczywiście papieżem, więc nie ma masona - papieża.
rycerz NIEPOKALANEJ
Na portalu Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires znajdujemy fotokopię pisma podpisanego przez kard. Bergoglio (z jego pieczątką), w którym czytamy: “Me es particarmente grato dirigirme al Sr. Presidente con el fin de avisar recibo de la atenta nota, que conjuntamente con el. Sr. Secretario Honorario, me enviaron, , con fecha 23 del corriente por la que se sirven confirmarme corno Socio Honorario de …More
Na portalu Klubu Rotariańskiego w Buenos Aires znajdujemy fotokopię pisma podpisanego przez kard. Bergoglio (z jego pieczątką), w którym czytamy: “Me es particarmente grato dirigirme al Sr. Presidente con el fin de avisar recibo de la atenta nota, que conjuntamente con el. Sr. Secretario Honorario, me enviaron, , con fecha 23 del corriente por la que se sirven confirmarme corno Socio Honorario de esa prestigiosa Institucion”.

W liście tym kard. Bergoglio potwierdza zatem swoje honorowe członkostwo w tej „prestiżowej instytucji”.
Fotokopię listu można znaleźć pod następującym adresem:


rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg