Krásný pokojný den
Jsem rád, že Joske i Strážce oceňují tento krásný tanec, který byl secvičen. Sice tam nikde nevidím tu sněhovou kouli o které mluví :), ale pěkné....
Strážce
Pošuku, blbneš tu leda ty. Tobě připadá normální, když potrhlý kněz místo hlásání evangelia po kostele tlačí imaginární sněhovou kouli. Jsi s tím potrhlíkem na stejné rovině. 🥴
Krásný pokojný den
Tanec ke cti sněhové koule? Joske neblbni prosím.😁
Joske
Je to tanec ke cti sněhové koule, která spustila ničivou sněhovou lavinu. S křesťanstvím to nemá nic společného.
Krásný pokojný den
SUPER ! 😊
Roberto 55
Je to hanebne a cudzie katolickiemu duchu v Bozom dome.
Trepifajksl
Das ist hrůůůůza!
stefan.mordel
Toto sa skutočne nedá pozerať. Tento kňaz načisto potratil rozum a nevie, ako sa má v kostole chovať. Keď sa mu tak žiada tancovať, nech ide na disko..., ale tam by sa nemohol tak výrazne vysmievať z katolíckej liturgie... Tu v kostole, môže výraznejšie liturgiu zostudiť a samozrejme aj zničiť u druhých akýkoľvek zvyšok bázne pred Bohom, ktorá sa vyžaduje na posvätnom mieste. Neviem si dobre …More
Toto sa skutočne nedá pozerať. Tento kňaz načisto potratil rozum a nevie, ako sa má v kostole chovať. Keď sa mu tak žiada tancovať, nech ide na disko..., ale tam by sa nemohol tak výrazne vysmievať z katolíckej liturgie... Tu v kostole, môže výraznejšie liturgiu zostudiť a samozrejme aj zničiť u druhých akýkoľvek zvyšok bázne pred Bohom, ktorá sa vyžaduje na posvätnom mieste. Neviem si dobre predstaviť s akými pocitmi odchádzali títo mladí ľudia. ktorí tam s týmto bláznivým kňazom podskakovali. Čo dodať? Bože odpusť tomuto úbožiakovi a osvieť jeho rozum, aby sa spamätal a uvedomil si základnú požiadavku a predpoklad viery, čo hovorí Písmo: "Počiatok múdrosti je bázeň pred Bohom"!
Svätý Malachiáš(prorok)
Ďalšia vec je,že miništranky nemajú čo byť. Celkovo iba muži môžu byť kňazmi a miništranti atď. ( sviatosť kňazstva dostať ) a v žiadnom prípade nie ženy.
warez
Viktore Barance, ty by si poskakoval v tanci a natriasal v rytme, keby si bol realne pod krizom, ked za nas zomieral Pan Jezis?
Viktor Baranec
ako si môžeš všimnúť je to Vianočný tanec nie tanec veľkého piatku ... myslím že je to skôr spojené s oslavou Ježišovho narodenia a s jeho prvým príchodom na Zem ako s poskakovaním pri jeho umieraní ... a tak isto si myslím že liturgia nie je len o umučení Krista ale aj o jeho vzkriesení (čo už je značný dôvod na radosť)... ale to je len môj osobný názor nič v zlom
Krásný pokojný den
Tak, tak...😊
Joske
Je to velikonoční tanec. V české verzi je sice v nadpisu mylně uvedeno, že se jedná o vánoční, ale v textu je správně velikonoční. Vždy, když si nejsem jistý obsahem českého překladu, dívám se na německou verzi. Tam nadpis i text uvádí shodně, že jde o velikonoční tanec. Otázka warezova je tedy oprávněná. Osobně bych pod křížem Ježíšovým neposkakoval ke cti sněhové koule, která dokáže spustit …More
Je to velikonoční tanec. V české verzi je sice v nadpisu mylně uvedeno, že se jedná o vánoční, ale v textu je správně velikonoční. Vždy, když si nejsem jistý obsahem českého překladu, dívám se na německou verzi. Tam nadpis i text uvádí shodně, že jde o velikonoční tanec. Otázka warezova je tedy oprávněná. Osobně bych pod křížem Ježíšovým neposkakoval ke cti sněhové koule, která dokáže spustit ničivou lavinu.

Ostertanz: Lust nach Lächerlichkeit
Pfarrer Josef Scheiring von Inzing, Tirol, führte mit seinen Ministranten an Ostern in der Kirche eine „Jerusalema“ Tanzeinlage auf.
Ostertanz: Lust nach Lächerlichkeit – gloria.tv
Joske
Nadpis také hlásá: Touha Po Komičnosti. A vskutku, komické je překotné přitakání něčímu omylu.

Krásný pokojný den Tak, tak...
Krásný pokojný den
BRAVO! Křesťan má být tvor radostný a nadějný. A pokud se nemýlím, tak Joske zde zmiňoval nedávno nesmyslnost kostelů, takže ho to automaticky vylučuje z role auditora.

A znovu říkám BRAVO, křesťan má být tvor co umí rozdávat naději a radost a v době náhubkové je toho extra třeba. A pohyb patří k myšlení i víře..... Pohyb těla i duše. Takže OK!
😊
Joske
Jsem na straně pravdy, proto si obsah článku raději ověřuji. Jednalo se skutečně o velikonoce.
Ty, Krásný pokojný den, chceš být vůči mně za každou cenu v opozici, ze závisti a žárlivosti. Ovšem pak ti zbývá pouze lež. Svou mzdu jistě obdržíš.
Krásný pokojný den
Na straně pravdy Joske? To si myslelo plno spekulantů. Nejde o období ale o to, že křesťan je tvor radostný a nadějný a ne bačkora brblajicí u monitoru.Dej si.🍰
Viktor Baranec
Mne sa to osobne veľmi páči ... nevidím nič zvláštne na tom keď niekto chce vyjadriť svoju radosť tancom(slušným) a osláviť tým nášho Pána Ježiša Krista ... veď aj kráľ Dávid tancoval na oslavu Bohu :) tak prečo nie ?

2 Sam 6, 5
Dávid a celý Izrael tancovali z celej sily pred Pánom pri piesňach (za sprievodu) citár, hárf, bubienkov, zvončekov a cimbalov.
apredsasatoci
warez
Viktor Baranec zato ty si si nevšimol, čo je to sv. omša, inak by si takú vec nemohol napísať. Skús oprášiť katechizmus (ale katolícky, nie modernistický) a prečítaj si, čo je sv. omša. A potom sa nad sebou zamysli ( a aj nad svojim príspevkom)
Krásný pokojný den
Warezi, ponech druhému možnost volby a názoru. Kdy prosím probíhala svatá mše, můžeš mi upřesnit v jaké její části se toto odehrávalo? Děkuji.

Za další. Neznám modernistický katechismus...
A jde-li o mši svatou, tak ta má několik souběžných významů a vnitřní bohatou strukturu, která je nesmírně obohacující pro duši člověka. Je na každém jak se s tím popasuje. Církev je moudrá a patří Bohu.
Agent0
Jací věřící, takový kněz !!! ...no comment... chudáci...
warez
Retardovane
Nina Rajtíková
neuveriteľné🤭🤭🤭