Znakpustyni
24.6K
alinalotte
@Jerzy 1 - juz w Starym Testamencie ubolewal Bog ustami prorokow,napominajac Kaplanow modernistow:" Nie dopilnowaliscie sami Moich swietych rzeczy,wyznaczyliscie sobie zastepcow !" ;" Jezeli nie oddacie chwaly Mojemu Imieniu,przeklne wasze blogoslawienstwa,doprawdy juz je przeklalem... i sprawie,ze lajnem zostana pomazane wasze twarze i ..." - Malachi na temat niegodnego ofiarowania chleba i wina …More
@Jerzy 1 - juz w Starym Testamencie ubolewal Bog ustami prorokow,napominajac Kaplanow modernistow:" Nie dopilnowaliscie sami Moich swietych rzeczy,wyznaczyliscie sobie zastepcow !" ;" Jezeli nie oddacie chwaly Mojemu Imieniu,przeklne wasze blogoslawienstwa,doprawdy juz je przeklalem... i sprawie,ze lajnem zostana pomazane wasze twarze i ..." - Malachi na temat niegodnego ofiarowania chleba i wina :" Ofiarujecie zanieczyszczona ofiare i pytacie :" W czym zniewazylismy Cie ?" Zauwaz : Malachi ,prorok Izraelski,zyjacy na 400 lat przed narodzinami Chrystusa,swiadczyl o Jego Prawdziwej Obecnosci w Eucharystii.
jerzy1
Ojciec Święty Benedykt XVI mówi do dusz ludzkich: „Proszę wszystkich o odważne i zdecydowane okazywanie swej wiary w rzeczywistą obecnośd Pana w Eucharystii“. Nie bójmy się klękad! Bądźmy posłuszni Ojcu Świętemu! W kościele nigdy nie było zgody ze strony Papieży na podawanie Komunii Świętej przez kapłana w postawie stojącej czy na rękę i o zgrozo; od szafarzy świeckich!