Clicks1.7K
pl.news
17

Biskupi zabraniają sakramentów

Biskupi na całym świecie nakładają surowe ograniczenia na udzielanie sakramentów.

Prohomoseksualni kardynałowie Cupich (Chicago) i Tobin (Newark) zarządzili, że katolicy mają zakaz wstępu do kościołów i kaplic, które muszą pozostać zamknięte.

Wszystkie sakramenty są zawieszone, z wyjątkiem "ekstremalnych sytuacji kryzysowych". Nie ma "żadnego wyjątku" od zakazu ślubów "niezależnie od wielkości grupy".

W Chicago nawet nagły chrzest "wymaga zgody biskupa".

Niemniej jednak katolicy nie zapomną naczelnej zasady prawa kanonicznego, często cytowanej przez liberałów: "dobro dusz [nie ciał] powinno być najwyższym prawem."

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsLylprimtym

woj_tek shares this
wacula25wp.pl
Jak Polska, Europa i świat walczą z patogenem?A szpital w Nowym Mieście nad Pilicą został ewakuowany, bo koronawirus zdziesiątkował personel. Zostaliśmy zostawieni bez pomocy .Tylko czemu pis z jarkiem + kot na czele chowa się przed zarazą? Macierewicz znowu pokazał, że jest oszołomem, i tylko naiwni łykają takie bajki dla ułomnych .Kościoły zamknąć przynajmniej ma miesiąc . Dla pewności. Niech …More
Jak Polska, Europa i świat walczą z patogenem?A szpital w Nowym Mieście nad Pilicą został ewakuowany, bo koronawirus zdziesiątkował personel. Zostaliśmy zostawieni bez pomocy .Tylko czemu pis z jarkiem + kot na czele chowa się przed zarazą? Macierewicz znowu pokazał, że jest oszołomem, i tylko naiwni łykają takie bajki dla ułomnych .Kościoły zamknąć przynajmniej ma miesiąc . Dla pewności. Niech księża połączą się z wiernymi w ubóstwie o którym tak wiele mówią w radiu ks.rydzyka
romanowski
Co Ty Wacio tu robisz? Twoje miejsce jest u boku Hołowni, albo w TP
TomaszBiał
Czekają na mesjasza który ma przyjść podczas paschy, minister zdrowia Izraela tydzień temu zapowiedział objawienie 2020roku.
Mark0S
Weronika-S.
...tak, najgroźniejszą, bo człowiek zapomina o duszy, Bogu drugim człowieku. Zastraszenie to diabelska metoda.
Weronika-S.
To nie biskupi to przebierańcy. W Polsce też ich nie brakuje.