Edward7
143K

Mikrochip zawierający informacje zawarte w paszporcie szczepionkowym można teraz umieścić w dłoni

„Wolałbym umrzeć, niż stracić wolność” - prezydent Brazylii

Michaela Snydera
Sprawy zaczynają się robić naprawdę dziwne. To, czym się z tobą podzielę, brzmi bardzo dziwnie, ale to wszystko prawda. Zanim się tym zajmę, zadam ci pytanie. Gdybyś mógł mieć paszport szczepionkowy na stałe osadzony w dłoni, czy zrobiłbyś to? Co zdumiewające, niektórzy ludzie w Szwecji chętnie to sobie robią. Wkładają do rąk mikroczipy, które zawierają informacje zawarte w paszporcie szczepionkowym, i zachwycają się tym, jakie to wygodne. Możesz obejrzeć film o tym, jak ktoś to robi, właśnie tutaj . Film nie jest w języku angielskim, ale będziesz w stanie zrozumieć, co się dzieje.

Kiedy po raz pierwszy to obejrzałem, byłem absolutnie załamany. Czy oni nie rozumieją, do czego to może prowadzić ? Społeczeństwo jest coraz bardziej podzielone na dwie klasy ludzi, a klasa ludzi, którzy dobrowolnie się dostosowują, otrzymuje wiele „przywilejów”, których druga grupa jest odizolowana. Wielu wierzy, że to „tylko faza” i że wszystko w końcu wróci do normy. Ale prawda jest taka, że to wcale nie jest „tylko faza”.

Przez długi czas władze ds. zdrowia obiecywały nam, że jeśli wszyscy zrobimy dokładnie to, o co proszą, pandemia się skończy. Niestety teraz otwarcie przyznają, że COVID będzie z nami na stałe

Główny doradca medyczny Białego Domu, Anthony Fauci, mówi, że jest mało prawdopodobne, aby koronawirus Covid-19 kiedykolwiek został wymazany i twierdzi, że świat będzie musiał z tym żyć.

Podczas niedzielnego wywiadu dla CBS „Face the Nation” Fauci powiedział, że nie wierzy, że Covid-19 kiedykolwiek całkowicie zniknie. Zauważył, że świat całkowicie wyeliminował tylko jedną infekcję: ospę.

„Będziemy musieli zacząć żyć z Covid. Wierzę, że tak jest, ponieważ nie sądzę, że zamierzamy to wykorzenić” – powiedział Fauci dla CBS.


Jeśli „będziemy musieli zacząć żyć z COVID”, oznacza to, że cała infrastruktura, którą teraz tworzą, będzie od teraz z nami. Oznacza to, że nie będzie końca paszportów szczepionek, mandatów ani zastrzyków. W rzeczywistości dyrektor generalny firmy Pfizer mówi, że „będziemy mieć coroczne ponowne szczepienie” ; „Myślę, że będziemy mieć coroczne ponowne szczepienie, a to powinno zapewnić nam naprawdę bezpieczeństwo”.

Będziesz otrzymywać zastrzyki rok po roku, aby nadal zdobywać „przywileje”, które ci przyznano. Jak chore to jest? Chcą, aby ich autorytarne działania stały się trwałą częścią naszego życia i tak będzie od teraz wyglądało nasze społeczeństwo, jeśli nie zajmiemy stanowiska. Dobrą wiadomością jest to, że niektóre sądy w Stanach Zjednoczonych zaczynają odrzucać obowiązki, które próbował wdrożyć Joe Biden. W poniedziałek sąd federalny zablokował obowiązek Bidena dla pracowników służby zdrowia w 10 stanach, a we wtorek inny sąd zablokował ten sam mandat w skali całego kraju(jednak to może być chwilowe - i za chwilę znów dokręca śrubę) Inne duże kraje uprzemysłowione rozważają obowiązkowe zastrzyki środki. Gdybym mieszkał w Niemczech, wyjechałbym. Oczywiście to samo można powiedzieć o Australii, Nowej Zelandii i kilku innych krajach, które poszły w głęboko autorytarnym kierunku.
Kiedy szczepionki staną się obowiązkowe dla całej populacji, paszporty szczepionek będą absolutnie niezbędne dla każdego, kto nadal chce żyć czymś, co choćby przypomina „normalne życie”. Niezależnie od tego, czy jest na Twoim telefonie, na karcie, którą pokazujesz, czy też w rzeczywistości wbitej w skórę, będziesz musiał zabrać ją ze sobą, gdziekolwiek się udasz, na wypadek, gdyby zatrzymały Cię organy ścigania. Nie trzeba dodawać, że wszystko to brzmi niesamowicie podobnie do tego, czego byliśmy świadkami w latach 30. XX wieku. Ludzie, którzy nam to robią, zdjęli swoje maski i pokazują nam, kim naprawdę są. To są takie mroczne czasy i mam przeczucie, że za chwilę zrobi się dużo ciemniej.
activistpost.com/…-information-can-now-be-embedded-in-your-hand.html

„Wolałbym umrzeć, niż stracić wolność”: prezydent Brazylii odrzuca paszporty szczepionek

Prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, porównał Paszporty Szczepionek do smyczy dla psów podczas gdy jego administracja toczyła wojnę, aby zapobiec wprowadzeniu środków dyskryminacyjnych jako mandatu na szczeblu federalnym w Brazylii. Były oficer wojskowy powiedział we wtorek mediom w Palácio do Planalto w Brasílii, że wolałby „raczej umrzeć”, niż stracić wolność .

„Pytaliśmy [regulatora zdrowia], dlaczego paszport zdrowia? Co to za smycz, którą chcą założyć Brazylijczykom? Gdzie jest nasza wolność? Wolałbym umrzeć niż stracić wolność” – powiedział Bolsonaro .

Po oświadczeniach brazylijski minister zdrowia Marcelo Queiroga potwierdził, że rząd wprowadził wymóg wydania zaświadczenia o zastrzyku Covid-19 dla podróżnych wjeżdżających do kraju, mówiąc dziennikarzom, że „ludzi nie można dyskryminować między zaszczepionymi i nieszczepionymi w celu nałożenia ograniczeń”. „Czasami lepiej jest stracić życie niż stracić wolność” – dodał Queiroga. Krajowy regulator zdrowia Anvisa zalecił zagranicznym podróżnym zaszczepienie się i przedstawienie dowodów szczepień na lotniskach, a brazylijski Sąd Najwyższy orzekł, że rząd musi sfinalizować swoje stanowisko w tym tygodniu.

Rząd Bolsonaro ogłosił swoją decyzję o niezatwierdzeniu przepustek na szczepionkę Covid, ale nadal stworzył nowe warunki dla niezaszczepionych podróżnych, którzy będą poddawani kwarantannie w miejscu docelowym od soboty w preferowanej przez nich lokalizacji przed testem PCR. Jeśli wyniki okażą się negatywne, nawet niezaszczepieni podróżnicy mogą „skorzystać z naszej wspaniałej Brazylii”, powiedział Queiroga. Jak dotąd brazylijskie władze imigracyjne muszą jedynie pokazać negatywny wynik testu PCR, aby wjechać do kraju bez wymogów kwarantanny.

Fakt, że federalne odrzucenie paszportów szczepionkowych ma być nową polityką, dodatkowo komplikuje stan Sao Paolo, decydujący się na przyjęcie przepustki. Gubernator João Doria otwarcie nalega, aby zagraniczni podróżnicy, którzy przylatują na lotniska stanu, byli zobowiązani do okazania dowodu szczepienia od 15 grudnia. „Brazylia nie może stać się turystycznym rajem dla denarów. Negacja tego kraju istnieje tylko w umysłach tego ministra [zdrowia] i prezydenta” – powiedział Doria w odpowiedzi na odrzucenie paszportów szczepionkowych przez administrację Bolsonaro.

„Jeśli do 15 grudnia rząd federalny nie przyjmie paszportu, São Paulo przyjmie go” – dodał.
To nie był pierwszy pojedynek Bolsonaro z Dorią, w zeszłym roku prezydent nazwał gubernatora „wariatem” za obronę idei obowiązkowej szczepionki. „Zmuszanie ludzi do przyjęcia szczepionki lub mówienia, że kto jej nie przyjmie, nie może dostać paszportu, mieć pracy publicznej – to jest dyktatura” – powiedział brazylijski prezydent w listopadzie 2020 roku. „Kto broni tego, jest dyktatorem lub fałszywym dyktatorem, który chce robić interesy nad życiem innych”.

Były gubernator Rio de Janeiro Bolsonaro ogłosił również w październiku, że nie otrzyma szczepionki, ponieważ twierdzi już, że nie był potrzebny „najwyższy poziom szczepień” do wyzdrowieniu z COVID-19 w lipcu 2020 r. „Postanowiłem nie brać już szczepionki. Widzę nowe badania… ”. „To byłoby to samo, co granie 10 $ w loterii, aby wygrać 2 $. To nie ma sensu”. „Dla mnie wolność jest ponad wszystko. Jeśli obywatel nie chce się szczepić, ma do tego prawo i na tym koniec” – dodał Bolsonaro.

We wrześniu 2021 r. Bolsonaro został sfotografowany podczas jedzenia pizzy, stojąc na chodniku w Nowym Jorku, gdzie do jedzenia w domu wymagana jest karta szczepień. Był w mieście na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ. W jeszcze innym mocnym przemówieniu przeciwko mandatom szczepień członkini Parlamentu Europejskiego Christine Anderson powiedziała: „ Nie zostanę zredukowana do zwykłej świnki morskiej zaszczepionej eksperymentalnym lekiem ”.

Paszporty szczepionek nie są tak skuteczne w zmniejszaniu wskaźników infekcji COVID-19, podsumowują eksperci z Hiszpanii. Badanie wykazało, że paszporty szczepionkowe wywoływały strach i uległość, zamiast ograniczać rozprzestrzenianie się COVID-19 . Tymczasem Melissa Ciummei, niezależna irlandzka inwestorka finansowa, uważa, że paszporty szczepionek przeciw COVID ostatecznie kontrolują twoje życie aż do momentu, w którym zaistnieje globalny system kredytów społecznych . Niedawno, w przełomowym wyroku, belgijski sąd uznał program paszportów szczepionek przeciw COVID za nielegalny i zagroził karą w wysokości 5000 euro dziennie dla rządu regionalnego, który nalegał i nałożył go. Wcześniej francuski Senat odrzucił propozycję socjalistycznego senatora, aby uczynić eksperymentalną szczepionkę COVID obowiązkową dla wszystkich obywateli mieszkających we Francji. Nieprzestrzeganie przepisów skutkowałoby grzywną w wysokości 135 euro (około 150 USD) i 1500 euro dla sprawców ponownych wykroczeń.
greatgameindia.com/…rather-die-than-lose-my-freedom-vaccine-passports/
Daria Ola Iks
Ten chip to znamię.... Wystarczy dodać tylko kilka zapewne dostępnych już funkcjonalności
Edward7
Podział rzekomo na "system zdrowotny" i przepustkę "QR" jest to system okultystyczny - czyli podział na dwa kręgi wtajemniczenia. Każdy kto stosuje ten podział popełnia grzech ciężki , a świadomie wykluczając innych z Kościoła przez to że nie przyjęli mikstury - terapii genetycznej, z płodami=dziećmi zabitymi w aborcji - popełnia grzech przeciw Duchowi Świętemu ponieważ Kościół Katolicki jest …More
Podział rzekomo na "system zdrowotny" i przepustkę "QR" jest to system okultystyczny - czyli podział na dwa kręgi wtajemniczenia. Każdy kto stosuje ten podział popełnia grzech ciężki , a świadomie wykluczając innych z Kościoła przez to że nie przyjęli mikstury - terapii genetycznej, z płodami=dziećmi zabitymi w aborcji - popełnia grzech przeciw Duchowi Świętemu ponieważ Kościół Katolicki jest Powszechny, a on przeczy tej prawdzie, wykluczając innych wyklucza sam siebie z Kościoła Chrystusa - przeciwstawia się uznanej prawdzie Katolickiej , szerzy okultystyczną herezję, wiarę w szatańską miksturę która czyni "nad-ludźmi" - czyli staje się przez to wyznawcą diabła.