Volodymyr Zelenský natočil podivné video, které má dokazovat, že je stále v Kyjevě! Video je ovšem …

VIDEO: a chyby studiové scény naaranžované makety kyjevské kanceláře to dokazují! Namísto uvedení data a ukázky kyjevského tisku se odkazuje jen …
Janko333
Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.
A tak z Putina je vyrobený nový Hitler,
aby sa vyvolal maximálny odpor voči ruskej vláde. Keby bol Putin taký zlí ako o ňom hovoria, tak by si odporcovia s Putinom rozumeli.
inak by
išli proti sebe …More
Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.
A tak z Putina je vyrobený nový Hitler,
aby sa vyvolal maximálny odpor voči ruskej vláde. Keby bol Putin taký zlí ako o ňom hovoria, tak by si odporcovia s Putinom rozumeli.
inak by
išli proti sebe a odhalili by sa diabolské intrigy. Vlády sveta a médiá už dávno nehovoria právdu. Zaujalo ma svedectvo istej Márie z Charkova z 1.marca 2022 s názvom „Výkrik duše“, ktoré ponúka iný pohľad zvnútra Ukrajiny.

Vojna sa nezačala o 6:00 moskovského času 24. februára 2022 a nebol to Putin, kto vojnu začal. Vojna sa začala 14. apríla 2014, keď Turčynov vo vymyslenej funkcii úradujúceho prezidenta Ukrajiny oznámil začiatok protiteroristickej operácie na východe Ukrajiny.

Ale my v Charkove, Kyjeve, Ľvove sme si túto vojnu nevšimli. Nevšimli sme si (alebo všimli, ale neodsúdili) výkriky „moskaljaky na giljaky“, „moskaliv na noži“ (moskovských na konáre, moskovčanov na nože) na Majdane (Pozn.: známe ukrajinské propagandistické heslá). Nevšimli sme si bitie Berkutu počas takzvanej „Revolúcie dôstojnosti“ („Revoljucii gidnosti“ ). Nijako sme nereagovali na upálenie ľudí zaživa v dome odborov v Odese 2. mája 2014.
Nevšimli sme si letecké útoky na Doneck a Luhansk. Ochotne sme verili, že ide o „klimatizačné jednotky, ktoré explodovali“. Nevšimli sme si ani použitie kazetových bômb, ostreľovanie obytných štvrtí, alebo rabovanie ukrajinských vojakov. Môj sused, ktorý slúžil v jednom z nacionalistických práporov, vykladal z áut majetok ukradnutý na Donbase. Nechceli sme pripustiť, že naša vlastná armáda ostreľuje svôj vlastný národ.
Veľmi rýchlo sme uverili, že sme vo vojne s Ruskom. Bolo to tak ľahšie.
Zbaviť sa zodpovednosti a viny za genocídu, ktorú na Donbase spáchala nami zvolená vláda.
Ako každú vojnu, aj túto treba odsúdiť a nájsť vinníka. Politici sveta a slovenská mediokracia už vinníka našli – ukazujú prstom na ruského prezidenta Putina. Pravda je taká, že vinu nesie západ, predovšetkým USA.
Nemecký týždenník Der Spiegel odhalil nedávno dokumenty nemeckej diplomacie, usvedčujúce západných politikov z toho, že vierolomne porušujú sľub o nerozširovaní NATO smerom k ruským hraniciam, ktorý dali Gorbačovovi v roku 1991.
Od roku 1991, teda viac ako tridsať rokov, Západ sústavne provokuje Rusko a potom sa pokrytecky diví, že sa Rusko búri. Myslí si vari niektorý z naivných západných politikov, že Rusi to nechajú bez odpovede?!
To je tak, ako keď niekto hucká psa a potom sa diví, že ho ten pes pohryzie.
Zlaté pravidlo morálky hovorí: „Nerob inému to, čo sám nemáš rád!“ Lenže mnohí politici sa tohto pravidla nedržia. Zvlášť nie tí americkí.
Američania už akosi zabudli na karibskú krízu v roku 1962.

bombardovanie Juhoslávie nazval svet humanitárnym. Ak Američania a ich spojenci zabíjali v Juhoslávii nevinné deti, bolo to OK, ak to robí Putin, je to diabol.

Keď americkí, francúzski, britskí a nemeckí politici sľubovali v roku 1991 Gorbačovovi, že nebudú rozširovať NATO smerom na východ, sovietsky líder si naivne myslel, že títo politici majú aspoň štipku charakteru. Lenže Američania a ich spojenci v NATO využijú, zdá sa, každú príležitosť na to, aby iným robili to, čo oni sami nemajú radi.
V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavných provokácií Západu?
V roku 1999 Američania, ktorí horekovali nad situáciou kosovských Albáncov, rozpútali vojnu proti Zväzovej republike Juhoslávia, zvrchovanému suverénnemu štátu. Keď Albánci v roku 2008 vyhlásili nezávislé Kosovo, USA okamžite tento nový štát uznali a nepýtali sa Srbov, či s tým súhlasia. Keď Rusko uznalo dve nezávislé republiky s ruským obyvateľstvom na Ukrajine, Američania hovoria o porušení medzinárodnéh
ho práva. Albánci v Srbsku mali právo vytvoriť si nezávislý štát, Rusi na Ukrajine nie – pokrytectvo nesie meno USA!

V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavnych provokácií západu?

Vojna na Ukrajine sa nezačala 24.februára 2022

youtu.be/tM_TKYERybw
Marieta Ria
Skvelá analýza situácie... konflikt treba chápať v kontexte udalostí viď video o Odeskom masakre 2014
Roses Have Thorns (Part 6) The Odessa Massacre 2014
Libor Halik shares this
458
Chléb bude muset být na příděl kvůli válce
forthetruth333
stefan palica má dva konce,,,ani tebe nemusi nik veriť čo keby si nekomentoval príspevky iných? ako vieš že práve ty máš pravdu??
stefan.
Ja pravdu nemam ale pravdu ma v tomto pripade fyzika,
objekt blizsie ku objektivu sa javi vacsi nez objekt dalej od objektivu. Preto nema pravdu ten co tvrdi ze kreslo je mensie.More
Ja pravdu nemam ale pravdu ma v tomto pripade fyzika,

objekt blizsie ku objektivu sa javi vacsi nez objekt dalej od objektivu. Preto nema pravdu ten co tvrdi ze kreslo je mensie.
forthetruth333
V čase Veľkého piatku si mnohé duše začnú uvedomovať, že Moje Varovanie ľudstvu je už na svete,
Marieta Ria
stefan. tu si trošku protirečíte... to kreslo, kde je fotka zblízka je menšie a to vzdialenejšie je väčšie, nie naopak, ako tvrdíte
stefan.
Marieta Ria vo fyzike sa neda protirecit, daj tu fotku ze sa mylim
dominikguzman
@Štefan. Purin je v japončine puding 🤣 to si zabil
stefan.
Purin: nebol to moj umysel. Ale jeho osobnost vykazuje znamky psychickeho narusenia. Ak si stojim a som presvedceny o svojej silnej osobnosti tak sa neskryvam niekde v bezpaci ale idem a povzbudim vojakov v tejto vojne a poctim ich navstevou na fronte. Tiez ma zarazilo ked mal rozhovor s Macronom ked mu hovoril svoje nazory iba pozeral do stola a nebol schopny sa Macronovi pozriet do oci poriadne …More
Purin: nebol to moj umysel. Ale jeho osobnost vykazuje znamky psychickeho narusenia. Ak si stojim a som presvedceny o svojej silnej osobnosti tak sa neskryvam niekde v bezpaci ale idem a povzbudim vojakov v tejto vojne a poctim ich navstevou na fronte. Tiez ma zarazilo ked mal rozhovor s Macronom ked mu hovoril svoje nazory iba pozeral do stola a nebol schopny sa Macronovi pozriet do oci poriadne to krasne ukazuje ze ani sam neveri tomu co hovori.
stefan.
Kedze toto si mozem overit aj sam ci je to pravda tak po odskusani mozem povedat ze je to len obycajna snaha ruskeho pisala o diskreditaciu. Skoro kazdy ma telefon odporucam si to vyskusat osobne. Je smutne ze “Coburg” to tu zaplavuje klamstvom a ani nahodou si nepripusta ze Purin je vlk v ovcej kozi a treba sa za neho modlit lebo zvedie mnoho dusi svojim bludom.
Coburg
stefan.
Coburg ty si to tu dal, preco musis zaplavovat tuto krestensku stranku ruskou propagandou. Mas pocit ze Putin kona na zaklade vnuknutia od Boha?
Coburg
Mňa to neteší, ale prečítaj si Fatimu a o. Martina Malachiho. Tiež si viem predstaviť iné, krajšie témy. To ale nie je proruská propaganda, ani Putin nie je anjel. Ale ani Pannu Máriu netešilo predpovedať II. svetovú vojnu a celú tú haravaru minulého storočia. Nežijeme na Marse všetko sa deje v reáli - teda v tomto svete a súvisí to s jeho duchovným stavom. Prečo to sem dávam, lebo som …More
Mňa to neteší, ale prečítaj si Fatimu a o. Martina Malachiho. Tiež si viem predstaviť iné, krajšie témy. To ale nie je proruská propaganda, ani Putin nie je anjel. Ale ani Pannu Máriu netešilo predpovedať II. svetovú vojnu a celú tú haravaru minulého storočia. Nežijeme na Marse všetko sa deje v reáli - teda v tomto svete a súvisí to s jeho duchovným stavom. Prečo to sem dávam, lebo som presvedčený, že práve veriaci by nemali podľahnúť klamstvu, teda otcovi lži, ktorým je od nepamäti diabol. A dnes, ako vidím, sa nechávame nesmierne ľahko oklamať, Samozrejme, kto chce, nemusí to sledovať, nech si sem vešia niečo iné. Okrem toho to sem dávam aj z toho dôvodu, že si to potrebujem preklikať, a inde by mi to proste hneď vygumovali. Veď už žijeme diktatúru. Keď sa nebudeme mať ako dozvedieť veci, bude to ešte horšie.
U.S.C.A.E.
obaja majú jedno spoločné okrem mena a to že starší vladimír nechal širokú dostupnosť potratov a mladší ju hodlal zaviesť už to hovorí čo sú obaja zač ako tí vnímajú ľudí no maximálne ako štatistiku zaujímavé že až teraz sa to ten starší voloďa podujal riešiť však tie labáky tam boli roky lenže teraz tak celkom nevyšla ihlová fáza veľkého resetu tak to troška postrčíme a aj tých rusov si …More
obaja majú jedno spoločné okrem mena a to že starší vladimír nechal širokú dostupnosť potratov a mladší ju hodlal zaviesť už to hovorí čo sú obaja zač ako tí vnímajú ľudí no maximálne ako štatistiku zaujímavé že až teraz sa to ten starší voloďa podujal riešiť však tie labáky tam boli roky lenže teraz tak celkom nevyšla ihlová fáza veľkého resetu tak to troška postrčíme a aj tých rusov si všíma akurát až teraz zvláštne to zhody náhod

ináč obaja majú väzby na WEF
Janko333
Zobuďte sa! Toto je vojna proti Slovanom. Tí čo šíria falošné správy proti Rusom, sú tí istí čo natláčajú očkovanie. Satan ešte neskončil, len premenil kabát, nedochádza vám to? Rusko je v Božom pláne preto satan útočí na Rusov. Keď zničia Rusko nebude problém zničiť ostatné slovanské národy. Ak niekto chce poraziť Rusko, musí od neho odtrhnúť Ukrajinu a poštvať ostatné slovanské národy …More
Zobuďte sa! Toto je vojna proti Slovanom. Tí čo šíria falošné správy proti Rusom, sú tí istí čo natláčajú očkovanie. Satan ešte neskončil, len premenil kabát, nedochádza vám to? Rusko je v Božom pláne preto satan útočí na Rusov. Keď zničia Rusko nebude problém zničiť ostatné slovanské národy. Ak niekto chce poraziť Rusko, musí od neho odtrhnúť Ukrajinu a poštvať ostatné slovanské národy. Ukrajinci sa nechali oklamať. Teraz sú len použití na vzájomné ničenie. Keď diabol dostane Rusko, dostane Euráziu a potom má celý svet. Potom sa nový svetový poriadok rozvinie naplno. Ak sa nenecháme poštvať proti Rusku nepremôže nás nepriateľ, Napriek Svätoplukovmu varovaniu Veľkú Moravu nepriateľia porazili. Vojnami oslabená krajina sa v roku 906 rozpadla." A toto chce nepriateľ aj teraz, poštvať proti sebe slovanské národy.
Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Pravda o Ukrajině O demokracii na Ukrajině
Prezident Vladimír Putin a Apokalypsa - Prezident Vladimír Putin a Apokalypsa

Skutočná pravda o Ukrajine a Rusku - kňaz Robert Balek žijúci v Rusku. Neverte oficiálnym médiám - tie už dávno nehovoria pravdu.
Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.
A tak z Putina je vyrobený nový Hitler,
aby sa vyvolal maximálny odpor voči ruskej vláde. Keby bol Putin taký zlí ako o ňom hovoria, išli by služobníci diabla proti Putinovi? To by išli proti sebe. To nedáva logiku. Vlády sveta a médiá už dávno nehovoria právdu. Zaujalo ma svedectvo istej Márie z Charkova z 1.marca 2022 s názvom „Výkrik duše“, ktoré ponúka iný pohľad zvnútra Ukrajiny.

Vojna sa nezačala o 6:00 moskovského času 24. februára 2022 a nebol to Putin, kto vojnu začal. Vojna sa začala 14. apríla 2014, keď Turčynov vo vymyslenej funkcii úradujúceho prezidenta Ukrajiny oznámil začiatok protiteroristickej operácie na východe Ukrajiny.

Ale my v Charkove, Kyjeve, Ľvove sme si túto vojnu nevšimli. Nevšimli sme si (alebo všimli, ale neodsúdili) výkriky „moskaljaky na giljaky“, „moskaliv na noži“ (moskovských na konáre, moskovčanov na nože) na Majdane (Pozn.: známe ukrajinské propagandistické heslá). Nevšimli sme si bitie Berkutu počas takzvanej „Revolúcie dôstojnosti“ („Revoljucii gidnosti“ ). Nijako sme nereagovali na upálenie ľudí zaživa v dome odborov v Odese 2. mája 2014.
Nevšimli sme si letecké útoky na Doneck a Luhansk. Ochotne sme verili, že ide o „klimatizačné jednotky, ktoré explodovali“. Nevšimli sme si ani použitie kazetových bômb, ostreľovanie obytných štvrtí, alebo rabovanie ukrajinských vojakov. Môj sused, ktorý slúžil v jednom z nacionalistických práporov, vykladal z áut majetok ukradnutý na Donbase. Nechceli sme pripustiť, že naša vlastná armáda ostreľuje svôj vlastný národ.
Veľmi rýchlo sme uverili, že sme vo vojne s Ruskom. Bolo to tak ľahšie.
Zbaviť sa zodpovednosti a viny za genocídu, ktorú na Donbase spáchala nami zvolená vláda.
Ako každú vojnu, aj túto treba odsúdiť a nájsť vinníka. Politici sveta a slovenská mediokracia už vinníka našli – ukazujú prstom na ruského prezidenta Putina. Pravda je taká, že vinu nesie západ, predovšetkým USA.
Nemecký týždenník Der Spiegel odhalil nedávno dokumenty nemeckej diplomacie, usvedčujúce západných politikov z toho, že vierolomne porušujú sľub o nerozširovaní NATO smerom k ruským hraniciam, ktorý dali Gorbačovovi v roku 1991.
Od roku 1991, teda viac ako tridsať rokov, Západ sústavne provokuje Rusko a potom sa pokrytecky diví, že sa Rusko búri. Myslí si vari niektorý z naivných západných politikov, že Rusi to nechajú bez odpovede?!
To je tak, ako keď niekto hucká psa a potom sa diví, že ho ten pes pohryzie.
Zlaté pravidlo morálky hovorí: „Nerob inému to, čo sám nemáš rád!“ Lenže mnohí politici sa tohto pravidla nedržia. Zvlášť nie tí americkí.
Američania už akosi zabudli na karibskú krízu v roku 1962.

bombardovanie Juhoslávie nazval svet humanitárnym. Ak Američania a ich spojenci zabíjali v Juhoslávii nevinné deti, bolo to OK, ak to robí Putin, je to diabol.

Keď americkí, francúzski, britskí a nemeckí politici sľubovali v roku 1991 Gorbačovovi, že nebudú rozširovať NATO smerom na východ, sovietsky líder si naivne myslel, že títo politici majú aspoň štipku charakteru. Lenže Američania a ich spojenci v NATO využijú, zdá sa, každú príležitosť na to, aby iným robili to, čo oni sami nemajú radi.
V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavných provokácií Západu?
V roku 1999 Američania, ktorí horekovali nad situáciou kosovských Albáncov, rozpútali vojnu proti Zväzovej republike Juhoslávia, zvrchovanému suverénnemu štátu. Keď Albánci v roku 2008 vyhlásili nezávislé Kosovo, USA okamžite tento nový štát uznali a nepýtali sa Srbov, či s tým súhlasia. Keď Rusko uznalo dve nezávislé republiky s ruským obyvateľstvom na Ukrajine, Američania hovoria o porušení medzinárodnéh
ho práva. Albánci v Srbsku mali právo vytvoriť si nezávislý štát, Rusi na Ukrajine nie – pokrytectvo nesie meno USA!

V roku 1962 boli Američania vystrašení na smrť z prítomnosti sovietskych jadrových hlavíc v blízkosti amerického územia. A Rusi dnes nemajú byť vystrašení z existencie základní NATO v blízkosti ich hraníc?
Nie sú tí Američania blázni? Veď Rusov je 146 miliónov a v štátoch NATO žije zhruba 946 miliónov obyvateľov. Rusko vynaložilo v roku 2020 na zbrojenie 62 miliárd dolárov, USA 778 miliárd dolárov, teda viac ako 12,5-násobok ruských výdavkov na zbrojenie. Rusi sa teda nemajú báť sústavnych provokácií západu?

Vojna na Ukrajine sa nezačala 24.februára 2022

youtu.be/tM_TKYERybw

Vladimir Putin a klamstva proti Rusku :: Vladimir-Putin - I believe in Jesus Christ

Práve mi potvrdili, že hlavný veliteľ ukrajinskej armády Zelenskij utiekol z Ukrajiny a schoval …

nechce sa mi veriť, ale žeby RTVS pustila kúsok odlišného názoru?

Poslechněte si video Petry Rédové a mnohé pochopíte. Co se děje u nás v ČR kvůli Ukrajině je hnus

(Rozhovor s rodinou z dedinky Sartana, ktorá sa nachádza 5 km od Mariupolu)

Ukrajinu pripravovali na vojnu, jednoducho ju „západní“ partneri napchali zbraňami. Eduard Basuri…

Vladimir Putin a klamstva proti Rusku :: Vladimir-Putin - I believe in Jesus Christ

Možnosť návratu k suverenite existuje vždy, otázka je, čo to bude stáť a kedy to... - Jozef Prokeš
dominikguzman
@U.S.C.A.E. Presne tak, máš recht.
Martina Bohumila Lutherová
Janko333,,,,,,Zobuďte sa! Toto je vojna proti Slovanom. Tí čo šíria falošné správy proti Rusom, sú tí istí čo natláčajú očkovanie. Satan ešte neskončil, len premenil kabát, nedochádza vám to? Rusko je v Božom pláne preto satan na útočí na Rusov. Keď zničia Rusko nebude problém zničiť ostatné slovanské národy.,,,,,
Janko spravedlivě jsi to napsal. Jak málo je těcho co to chápou. Děkuji …More
Janko333,,,,,,Zobuďte sa! Toto je vojna proti Slovanom. Tí čo šíria falošné správy proti Rusom, sú tí istí čo natláčajú očkovanie. Satan ešte neskončil, len premenil kabát, nedochádza vám to? Rusko je v Božom pláne preto satan na útočí na Rusov. Keď zničia Rusko nebude problém zničiť ostatné slovanské národy.,,,,,
Janko spravedlivě jsi to napsal. Jak málo je těcho co to chápou. Děkuji Bohu
za tebe.
Martina Bohumila Lutherová
K tvému výčtu odkazů přidávám ještě svědectví,
že v r.2014 stáli v čele průvodu s demonstranty
zločinci papežské církve:😭 Zde vidíte včele průvodu řkc s kříži ,před nimi bandera-zasklený a za nimi demonstranti. 😭 🙏
stefan.
@Martina Bohumila Lutherová Len tolko k tvojej sprave co si mi poslala: po ovoci poznas ducha "ty jsi jen prasprostý multinick, který se svými nicky vyleézá postupně, jsi normální troll" Martina co prechovavas vo svojom srdci ? rovnaku 'lasku' ako ma putin(slovan) k ukrajincom(slovanom)? Slovan slovana vrazdi.
Martina Bohumila Lutherová
V kterých nickách jsi byl jako troll uschovaný
po dobu 11 ket se nedozvíme.....pravda je ti cizí
stefan -multinickMore
V kterých nickách jsi byl jako troll uschovaný
po dobu 11 ket se nedozvíme.....pravda je ti cizí

stefan -multinick
stefan.
@Martina Bohumila Lutherová je mi cudzie niekomu nadavat kdezto ty s tym problem nemas posielat mi sukromne spravy a nadavat/urazat ma v nich. Ako chceme aby zavladol mier vo svete ked len tu na nejakej webstranke sa preukazie nenavist.
Martina Bohumila Lutherová
Žádný půokoj v tobě není, jsi normální podovní multinci který
nejen,že lže ostatním, ale nadává prezidentovi FR Vladimíru Putinovi.
Jsi normální zasr.ný hajzlík>
stefan
Kedze toto si mozem overit aj sam ci je to pravda tak po odskusani mozem povedat ze je to len obycajna snaha ruskeho pisala o diskreditaciu. Skoro kazdy ma telefon odporucam si to vyskusat osobne. Je smutne ze “Coburg” to tu …More
Žádný půokoj v tobě není, jsi normální podovní multinci který
nejen,že lže ostatním, ale nadává prezidentovi FR Vladimíru Putinovi.
Jsi normální zasr.ný hajzlík>
stefan
Kedze toto si mozem overit aj sam ci je to pravda tak po odskusani mozem povedat ze je to len obycajna snaha ruskeho pisala o diskreditaciu. Skoro kazdy ma telefon odporucam si to vyskusat osobne. Je smutne ze “Coburg” to tu zaplavuje klamstvom a ani nahodou si nepripusta ze Purin je vlk v ovcej kozi a treba sa za neho modlit lebo zvedie mnoho dusi svojim bludom.
Martina Bohumila Lutherová
S hajzalma se mazlit nedá,. Přesto můj vzor Vladimír Putin,
se vždy dovedl ovládat a i 10x stejně vlídně odpovídal na podobné
či stejné otázky provokativních novinářů. Proto se pokořuji před
Bohem a znovu obnovuji svůj slib:
- zříkám se navždy satana
- zříkám se navždy veškeré jeho pýchy
- zříkám se jakékoliv spolupráce s ním
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Páter Pio to pekne povedal. Presne hlavne dnešná doba.
Ježiš Kristus hovorí Pátrovi Piovi o posledných časoch
Lebo ľudia veria psychopatom,chazarom,globalistom,vrahom tohto sveta a to je jedno či na západe,ale aj na východe. ( Aj Putin je vrah a globalista )More
Páter Pio to pekne povedal. Presne hlavne dnešná doba.
Ježiš Kristus hovorí Pátrovi Piovi o posledných časoch

Lebo ľudia veria psychopatom,chazarom,globalistom,vrahom tohto sveta a to je jedno či na západe,ale aj na východe. ( Aj Putin je vrah a globalista )
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
@stefan.
Nevšímaj si ju to je pošahaná sektarka nič iné nevie robiť a má vymyty mozog inými ľuďmi,ale aj putinom. Vie iba útočiť a škodiť Svätej Cirkvi. Rúha sa iba Svätému Bohu. Je mimo Svätej Cirkvi a neuznáva mnohé veci len seba a herezy a bludy,ktorým verí tá ženská.More
@stefan.

Nevšímaj si ju to je pošahaná sektarka nič iné nevie robiť a má vymyty mozog inými ľuďmi,ale aj putinom. Vie iba útočiť a škodiť Svätej Cirkvi. Rúha sa iba Svätému Bohu. Je mimo Svätej Cirkvi a neuznáva mnohé veci len seba a herezy a bludy,ktorým verí tá ženská.
ALENA GARGULAKOVA shares this
1116
johanika
Vláda odsúhlasila pôsobenie vojsk NATO u nás, najviac bude z USA a Nemecka
Vláda odsúhlasila pôsobenie vojsk NATO u nás, najviac bude z USA a Nemecka - Veci Verejné
Bože, čos’ ráčil slovenskému ľudu...
Vláda, ďakujeme za rýchlu smrť!
More
Vláda odsúhlasila pôsobenie vojsk NATO u nás, najviac bude z USA a Nemecka
Vláda odsúhlasila pôsobenie vojsk NATO u nás, najviac bude z USA a Nemecka - Veci Verejné

Bože, čos’ ráčil slovenskému ľudu...

Vláda, ďakujeme za rýchlu smrť!
Matúš Mäsiar shares this
10