Edward7
1712.3K

Dlaczego w szczepionkach covid są "metaliczne" składniki

Najnowszym dziwnym zjawiskiem jest to, że; "magnesy przylegają do zaszczepionego na COVID w miejscu wstrzyknięcia, zwykle na ramieniu".
Wiele osób zgłasza, z filmem dowodowym, że kiedy przykładają mały magnes do miejsca wstrzyknięcia (zwykle ramienia), dokładnie tam, gdzie wstrzyknięto im szczepionkę przeciw COVID (która jest urządzeniem zmieniającym geny, a nie prawdziwą szczepionką), magnes się wtedy przyczepia! Jednak kiedy umieszczają dokładnie ten sam magnes w innej części ciała, nie przykleja się i po prostu spada. Dzięki TimTruth.com (który wykonał świetną robotę, badając dziwne żywe włókna znalezione w maskach COVID) za skompilowanie tego filmu i innego filmu, który pokazuje różnych ludzi na całym świecie, którzy zarejestrowali to dziwne zjawisko zachodzące na ich własnych ciałach. Dziękuję również Jimowi Stone'owi, który według mojej wiedzy był pierwszym lub jednym z pierwszych, który "przełamał" tę historię.

video - voterig.com/magnet2.mp4

Czy to zjawisko "magnetyzmu wszczepionego" przez nie-szczepionki COVID jest dowodem na istnienie magnetycznych nanocząstek?
Najwyraźniej w miksturze nie-szczepionki przeciw COVID jest coś magnetycznego, co powoduje, że te magnesy się przyklejają. Niektóre z tych magnesów to duże magnesy, które można umieścić na lodówce, aby trzymać dokumenty. Jim Stone wiąże to zjawisko z faktem, że niektóre kliniki medyczne zalecają pacjentom odczekanie 6 do 10 tygodni po zastrzyku COVID przed wykonaniem rezonansu magnetycznego. Skrót MRI oznacza "Medical Resonance Imagery", a dla tych, którzy nie wiedzą, obejmuje użycie pola magnetycznego i generowanych komputerowo fal radiowych do tworzenia szczegółowych obrazów narządów i tkanek w twoim ciele. Musisz położyć się w komorze podczas zabiegu.
Jim pisze:

„Potwierdziłem teraz, że szczepienie prawdopodobnie zawiera (nanotechnologie) nanoboty, ponieważ powinieneś odczekać 6–10 TYGODNI po wykonaniu zdjęcia, zanim wykonasz rezonans magnetyczny, najprawdopodobniej dlatego, że nanoboty muszą się rozproszyć lub MRI rozerwie twoje ramię…


W moim wcześniejszym artykule na temat hydrożelu produkowanego przez DARPA i Profusa zacytowałem artykuł wojskowy, który mówił o tym, jak hydrożel będzie składał się z dwóch części - „łańcuchów polimerowych” i „elementu elektronicznego”. Wydawałoby się, że nanotechnologia stosowana w tych nie-szczepionkach przeciwko COVID zawiera pierwiastek metaliczny, jednak jak ujawnia ten artykuł, nanocząstki składają się z syntetycznych tworzyw sztucznych, cząstek ceramicznych, cząstek metalicznych, związków zol-żel (substancje żelopodobne wykonane częściowo z cząstki stałych) i wiele więcej - nawet gazy, które są skraplane i koagulowane.
Więcej pytań niż odpowiedzi
To kolejna historia, w której jest więcej pytań niż odpowiedzi. Jeśli "nie-szczepionka" przeciw COVID rzeczywiście zawiera dużo metalicznych nanocząsteczek, dlaczego może to zająć im 6–10 tygodni, zanim się rozproszą? Jakie są konsekwencje zdrowotne posiadania metalu w krwiobiegu z wystarczającym ładunkiem, aby utrzymać magnes w miejscu? Jakie dalsze zaburzenia fizjologiczne wywoła ta nie-szczepionka przeciwko COVID u tych, którzy ją przyjmą? Czy to pierwszy upiorny krok w kierunku transhumanistycznej syntetycznej osoby, Człowieka 2.0?

Z oficjalnie zarejestrowanymi zgonami z tego powodu ponad 11000 (według statystyk amerykańskich i europejskich), a rzeczywista liczba jest oczywiście znacznie wyższa, nie-szczepionka przeciw COVID jest zabójcą. Każdy inny lek lub lek o tak śmiercionośnym działaniu zostałby już dawno wycofany z rynku.
Jedno jest pewne: ta całkowicie nienaturalna mikstura nie-szczepionka przeciwko COVID jest zupełnie inną bestią niż zwykłe, powszechne toksyczne szczepionki, którymi ludzkość jest karmiona od ponad wieku.

Makia Freeman thefreedomarticles.com 208/.un6.html

Więcej filmów z magnesami przylegającymi do miejsca szczepień; VIDEO
religionlavozlibre.blogspot.com/2021/05/mas-videos-de-imanes-que-se-pegan-al.html
odysee.com/@TimTruth:b/Magneticcovidvaxarm-1:6
jac05
Antywirusowo-paszportowa przepustka łudząco przypomina hasło Arbeit Macht Frei. Gdy wwożono więźniów do obozu, myśleli że jadą na roboty. Popracują, dostaną jeść, zarobią i wrócą do domów. Teraz ludzie dostają substancje chemiczne plus paszport i wierzą że ochronią ich zdrowie i życie ale one mają za zadanie ochronić planetę, jej zasoby, faunę i florę, co wiąże się z wymordowaniem 93% ludzkości …More
Antywirusowo-paszportowa przepustka łudząco przypomina hasło Arbeit Macht Frei. Gdy wwożono więźniów do obozu, myśleli że jadą na roboty. Popracują, dostaną jeść, zarobią i wrócą do domów. Teraz ludzie dostają substancje chemiczne plus paszport i wierzą że ochronią ich zdrowie i życie ale one mają za zadanie ochronić planetę, jej zasoby, faunę i florę, co wiąże się z wymordowaniem 93% ludzkości do 2050r.. Panie Jezu przyjdź !
Edward7
Postępy w dziedzinie hydrożeli wrażliwych na magnetyczność w inżynierii tkankowej

"Niedawne badania wykazały, że hydrożel magnetyczny może działać jako doskonały system uwalniania leku i celowania".

"Manjua i in. ( 2019 ) opracowali magnetycznie reagujące hydrożele z poli (alkoholu winylowego) (PVA), które mogą być motywowane przez pole magnetyczne ON / OFF oraz nieinwazyjnie regulowaną …More
Postępy w dziedzinie hydrożeli wrażliwych na magnetyczność w inżynierii tkankowej

"Niedawne badania wykazały, że hydrożel magnetyczny może działać jako doskonały system uwalniania leku i celowania".

"Manjua i in. ( 2019 ) opracowali magnetycznie reagujące hydrożele z poli (alkoholu winylowego) (PVA), które mogą być motywowane przez pole magnetyczne ON / OFF oraz nieinwazyjnie regulowaną sorpcję i ruchliwość białek, wskazując na obiecujące zastosowanie w inżynierii tkankowej, dostarczaniu leków lub systemie biosensorycznym . Co więcej, kompozytowy hydrożel magnetyczny przygotowany przez połączenie samonaprawiającego się hydrożelu chitozan / alginian i magnetycznych mikrosfer żelatynowych może być stosowany jako odpowiednia platforma do inżynierii tkankowej i dostarczania leków (Chen X. et al., 2019a )".
...

(czyli być może zawartość szczepienia (trucizna) , będzie uwolniona (włączona) po czasie pod wpływem mocnego pola magnetycznego , tak aby śmierć po szczepieniu nastąpiła w różnym czasie u różnych osób w zależności ekspozycji na pole magnetyczne...)
...

Fragment tego badania;

Wykazano, że hydrożele są jednymi z najbardziej przydatnych biomateriałów w inżynierii tkankowej (Kabu i in., 2015 ; Madl i in., 2017 , 2019 ; Deng i in., 2019 ), co przypisuje się głównie ich wewnętrznym mikrostrukturom sieci 3D, umiarkowanej biokompatybilności oraz dobra zawartość wody, analogiczna do naturalnej tkanki (Cui ZK i in., 2019 ; Zhu i in., 2019 ).
Tymczasem systemy dostarczania leków na bazie hydrożelu dla wielu środków terapeutycznych, o dużej zawartości wody, niskim napięciu międzyfazowym z płynami biologicznymi i miękkiej konsystencji, okazały się bardziej stabilne, ekonomiczne i wydajne w porównaniu z konwencjonalnymi systemami dostarczania (Li i Mooney, 2016 ; Moore i Hartgerink, 2017 ; Cheng i in., 2019 ; Fan i in., 2019 ; Zheng i in., 2019 ).

Ostatnio hydrożel reagujący magnetycznie, jako jeden z rodzajów inteligentnych hydrożeli, został wprowadzony do zastosowań biomedycznych w poprawie aktywności biologicznej komórek, tkanek lub narządów. Wynika to głównie z jego reakcji magnetycznej na zewnętrzne pole magnetyczne i uzyskania struktur funkcjonalnych do zdalnej regulacji właściwości fizycznych, biochemicznych i mechanicznych środowiska otaczającego komórki, tkanki lub narządy (Abdeen i in., 2016 ; Antman-Passig i Shefi , 2016 ; Rodkate i Rutnakornpituk, 2016 ; Bannerman et al., 2017 ; Omidinia-Anarkoli et al., 2017 ; Xie et al., 2017 ; Silva et al., 2018 ; Tay et al., 2018; Wang i in., 2018 ; Bowser i Moore, 2019 ; Ceylan i in., 2019 ; Luo i in., 2019 ).

Niedawne badania wykazały, że hydrożel magnetyczny może działać jako doskonały system uwalniania leku i celowania. Na przykład Gao i wsp. ( 2019 ) stworzyli magnetyczny hydrożel oparty na ferromagnetycznym tlenku żelaza z domeną wirową i zasugerowali, że ten wyjątkowy magnetyczny hydrożel może znacząco tłumić miejscowe nawroty raka piersi.
Manjua i in. ( 2019 ) opracowali magnetycznie reagujące hydrożele z poli (alkoholu winylowego) (PVA), które mogą być motywowane przez pole magnetyczne ON / OFF oraz nieinwazyjnie regulowaną sorpcję i ruchliwość białek, wskazując na obiecujące zastosowanie w inżynierii tkankowej, dostarczaniu leków lub systemie biosensorycznym .
Co więcej, kompozytowy hydrożel magnetyczny przygotowany przez połączenie samonaprawiającego się hydrożelu chitozan / alginian i magnetycznych mikrosfer żelatynowych może być stosowany jako odpowiednia platforma do inżynierii tkankowej i dostarczania leków (Chen X. et al., 2019a ). W porównaniu z hydrożelami magnetycznymi duży potencjał w zastosowaniach biomedycznych mają różne rodzaje inteligentnych biomateriałów (np. Rusztowania, biofilmy, inne inteligentne hydrożele), które są aktywowane przez zewnętrzne bodźce, takie jak światło, pH, temperatura, stres czy ładunek ( Chen H. i in., 2019 ; Cui L. i in., 2019 ; Wu C. i in., 2019 ; Zhao i in., 2019 ; Yang i in., 2020 ).
Jednak długi czas reakcji i mniej precyzyjnie kontrolowane architektury tych inteligentnych biomateriałów reagujących na bodźce to dwa główne ograniczenia.
Hydrożele magnetyczne są zwykle wykonane z hydrożelu matrycowego i składnika magnetycznego, który został wbudowany w matrycę. Ostatnio superparamagnetyczne i biokompatybilne nanocząstki magnetyczne na bazie tlenku żelaza (MNP) są najczęściej włączane do matryc polimerowych w celu przygotowania magnetycznie reagujących hydrożeli do ich zastosowania w inżynierii tkankowej, takich jak γ-Fe 2 O 3 , Fe 3 O 4 i ferryt kobaltu. nanocząstki (CoFe 2 O 4 ) (Zhang i Song, 2016 ; Rose i in., 2017 ; Ceylan i in., 2019 ).
Magnetyt (Fe 3 O 4 ) jest związkiem dwóch rodzajów centrów żelaza z 1/3 Fe 2+ i 2/3 Fe 3+ . Interwałowy transfer ładunków między Fe 2+ i Fe 3+ indukuje absorpcję w całym zakresie widmowym ultrafioletu widzialnego i w podczerwieni, co powoduje czarny kolor (Barrow i in., 2017 ). Maghemit (γ-Fe 2 O 3 ), o brązowo-pomarańczowym wzorze, jest utleniającym produktem magnetytu (Fe 3 O 4 ) w temperaturze poniżej 200 ° C (Tang i in., 2003 ).
Jeśli chodzi o CoFe 2 O 4 , poprzednie badania wykazały, że stężenie 20% było toksyczne, podczas gdy przy 10% toksyczność była nieistotna. Co więcej, 10% (w / w) CoFe 2 O 4 może zmaksymalizować odpowiedź magnetyczną ze względu na liczne ilości nanocząstek, tworząc biokompatybilne biomateriały (Goncalves i in., 2015 ; Brito-Pereira i in., 2018 ). Na przykład Hermenegildo i wsp. ( 2019 ) zaprojektowali nowatorski hydrożel CoFe 2 O 4 / metakrylowanej gumy gellanowej / poli (fluorku winylidenu), który stworzył obiecujące mikrośrodowisko do stymulacji tkanek.
W tym przeglądzie literatury dążymy do podsumowania metod przygotowania i obecnego rozwoju wrażliwych magnetycznie inteligentnych hydrożeli w inżynierii tkankowej, zwłaszcza w inżynierii kości, chrząstki i tkanki nerwowej, które mają ogromne znaczenie, ale nie zostały jeszcze wszechstronnie przeanalizowane.

Przetwarzanie hydrożeli magnetycznych
Hydrożele magnetyczne są wykonane z materiałów kompozytowych wykazujących biokompatybilność, biodegradację i reakcję magnetyczną. Właściwości hydrożeli magnetycznych zależą od kilku kwestii, w tym od cząstek magnetycznych i składnika stosowanych hydrożeli, cząstek magnetycznych i stężenia hydrożeli oraz wielkości i jednorodności cząstek magnetycznych w hydrożelach.
Istnieją głównie trzy metody przygotowania hydrożeli magnetycznych: ( i ) metoda mieszania; ( ii ) metoda wytrącania in situ ; ( iii ) metoda szczepienia. Schemat trzech głównych syntez hydrożeli magnetycznych przedstawiono na rysunku 1 .

Metoda mieszania
W podejściu mieszania cząstki magnetyczne i hydrożele są wytwarzane oddzielnie. Cząstki magnetyczne są zwykle syntetyzowane w procesie współstrącania. Powstałe cząstki magnetyczne są następnie przechowywane w wodnej lub oleistej cieczy, aby zapobiec agregacji i utlenianiu. Na koniec roztwór cząstek magnetycznych miesza się z roztworem hydrożelu do sieciowania, a cząstki magnetyczne są kapsułkowane w hydrożelach.
Tóth i in. ( 2015 ) zmodyfikowali powierzchnię MNP (magnetytu) biokompatybilnym siarczanem chondroityny-A (CSA) w celu uzyskania MNP pokrytych CSA. Następnie MNP powleczone CSA zdyspergowano w hydrożelu hialuronianowym (HyA) w celu przygotowania magnetycznego hydrożelu na bazie HyA. Stwierdzono, że hydrożel magnetyczny na bazie HyA może być stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów metodą iniekcji dostawowej.
Shi i in. ( 2019 ) wytworzył modyfikowany bisfosfonian (BP) kwas hialuronowy (HA) / magnetyczny hydrożel Fe 3 O 4 . Ten nowatorski hydrożel magnetyczny wykazał wyjątkową kompatybilność i powolną degradację in vivo i spełniał oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa w praktyce klinicznej.
Metoda mieszania ma kilka zalet przy wytwarzaniu hydrożeli magnetycznych. Po pierwsze, cząstki magnetyczne (np. MNP, mikrometryczne tlenki żelaza) o jednorodnej wielkości w hydrożelach można otrzymać poprzez modyfikację szybkości mieszania, stężenia substancji i okresu produkcji. Po drugie, proces przygotowania jest łatwy do przeprowadzenia, ponieważ przygotowanie i sieciowanie cząstek magnetycznych prowadzi się oddzielnie.
Jednak istnieją również pewne ograniczenia, którymi można by się zająć w przyszłości, w tym asymetryczny rozkład cząstek magnetycznych w hydrożelach i dyfuzja cząstek magnetycznych, gdy hydrożele magnetyczne były zanurzone w roztworze.
...

Metoda szczepienia
W metodologii szczepienia na wiązanie kowalencyjne powstają między cząstkami magnetycznymi a siecią hydrożelową. W szczegółach, kilka grup funkcyjnych jest szczepionych na powierzchni cząstek magnetycznych, które działają jako mikro- lub nanosieciowe w celu wytworzenia wiązań kowalencyjnych z monomerami hydrożelowymi. Hu i in. ( 2019 ) zaprojektowali magnetyczny hydrożel wykonany z nietoksycznego hydrożelu poliakryloamidowego (PAAm) i Fe 3 O 4 pokrytego metakrylanem 3- (trimetoksysililo) propylu metodą szczepienia.
Ten nowatorski hydrożel magnetyczny wykazywał stosunkowo wysokie właściwości mechaniczne, w tym wytrzymałość na rozciąganie i odporność na pękanie. Ponadto wprowadzono polidimetylosiloksan (PDMS) w celu zmodyfikowania powierzchni hydrożelu magnetycznego, a uzyskany produkt wykazał doskonałe działanie pod wodą. Hydrożel magnetyczny pokryty PDMS zachowywał stabilność nawet przy obciążeniu zmęczeniowym, co uwypukliło znaczący potencjał w zastosowaniach sztucznych mięśni.
Messing i in. ( 2011 ) jako pierwsi wytworzyli nanocząstki magnetyczne funkcjonalizowane grupami metakrylowymi CoFe 2 O 4 . Następnie wytworzono magnetyczne hydrożele, dodając tego rodzaju magnetyczne nanocząstki do sieci hydrożelu poliakryloamidowego.
Zaletą metody szczepienia jest to, że wiązania kowalencyjne są zdolne do kapsułkowania cząstek magnetycznych w hydrożelach, co sprzyja stabilności magnetycznego hydrożelu. Jednak długi czas produkcji, kosztowny protokół i skomplikowany proces produkcji ograniczają jego szersze zastosowania w dziedzinie biomedycznej.

Zastosowania w inżynierii tkanki kostnej
Naprawa dużych ubytków kości spowodowanych urazami, infekcjami, nowotworami lub innymi chorobami jest nadal drażliwym problemem klinicznym (Herberg i in., 2019 ). Wcześniejsze badania wykazały, że osteoindukcyjne czynniki wzrostu odegrały istotną rolę w regeneracji kości (Cui L. i in., 2019 ; Ruehle i in., 2019 ), jednak autologiczny przeszczep kostny pozostaje złotym standardem w leczeniu ubytków kostnych ( Bouyer i in., 2016 ).
Biorąc pod uwagę zachorowalność w miejscu pobrania i ograniczone źródło obszaru dawczego, rozwój biomateriałów inżynierii tkanki kostnej staje się coraz bardziej atrakcyjny dla badaczy. Większość prób zastosowano do oceny hydrożeli zawierających MNP w naprawie kości. Ponieważ hydroksyapatyt (HAP) jest jednym z najważniejszych składników naturalnych nieorganicznych substancji kostnych, wykazuje doskonałą biokompatybilność i przewodnictwo kostno-kostne oraz odgrywa kluczową rolę w biomineralizacji (Moncion i in., 2019 ; Zhou i in., 2019 ), Zaprojektowano magnetyczny hydrożel kompozytowy HAP.
Na przykład nanocząstki γ-Fe 2 O 3 (m-nHAP) pokryte nano-HAP zsyntetyzowano, a następnie dodano do roztworu poli (alkoholu winylowego) (PVA) w celu wytworzenia hydrożeli m-nHAP / PVA. PVA wykazał doskonałą biokompatybilność, wysokie właściwości mechaniczne i powolną biodegradację, które były kluczowe dla jego zastosowania (Iqbal i in., 2019 ; Venkataprasanna i in., 2019 ). Wielkość porów hydrożeli stopniowo rosła, a następnie zwiększała się zawartość m-nHAP, który był dostępny do wymiany składników odżywczych.
W międzyczasie adhezja i proliferacja ludzkich osteoblastów były dramatycznie wspierane wraz ze wzrostem stężenia m-nHAP (Hou i in., 2013 ). Jednak pole magnetyczne nie zostało wprowadzone w tym badaniu, co można uznać za potencjalny promotor w poprawie regeneracji tkanki kostnej przy użyciu tego magnetycznego hydrożelu.
Komórki, takie jak komórki macierzyste, komórki nerwowe i osteoblasty, są ważnym składnikiem inżynierii tkankowej (Cerqueira i wsp., 2018 ; He i wsp., 2018 ; Ahmad i wsp., 2019 ; Chen M. i wsp., 2019 ; Midgley i in., 2019 ); w związku z tym komórki znakowane MNP stają się coraz bardziej dostępne w hydrożelach stymulowanych biologicznie magnetycznie. Henstock i in. ( 2014 ) najpierw dodali TREK1-MNP lub Arg-Gly-Asp (RGD) -MNP do ludzkich mezenchymalnych komórek macierzystych (hMSC), aby wytworzyć komórki znakowane MNP, które następnie wysiano do hydrożeli kolagenowych lub poli (D, L-laktydu- koglikolid) (PLGA) otaczające morfogenetyczne białko kości-2 (BMP-2) - uwalniające hydrożele kolagenowe (jak pokazano na Figurze 2A ).
Miejsca wiązania RGD mechanoreceptorów na powierzchni komórki (tj. Integryn) odgrywają ważną rolę w przekazywaniu zewnętrznego bodźca do wewnątrzkomórkowego cytoszkieletu (Cartmell i wsp., 2002 ). Warto wspomnieć, że hydrożele zawierające hMSC znakowane TREK1 lub RGD-MNP wykazywały znacznie większą mineralizację niż kontrole; ponadto hydrożele zawierające sfunkcjonalizowane MNP i BMP-2 miały grubsze i liczniejsze domeny zmineralizowane w porównaniu z hydrożelami bez BMP-2 ( ryc. 2B – K ).
Aby zachować fenotyp komórek macierzystych i potencjał wielokrotnego różnicowania ex vivo , zastosowano metodę lewitacji komórek magnetycznych do znakowania MSC MNP, a następnie wytworzono sferoidy wielokomórkowe, które wszczepiono do kolagenu typu I w celu utworzenia hydrożelu magnetycznego. Analizy biologiczne wykazały, że sferoidalny system hydrożelowy 3D zachował funkcjonalność MSC, zachował ekspresję markerów komórek macierzystych, wytworzył czynniki hematopoetyczne i zmniejszył geny progresji cyklu komórkowego, co może być w stanie stworzyć atrakcyjną platformę dla osteogenezy i dostarczania leków ( Lewis i in., 2017 ).
Artykuł źródłowy jest bardzo długi. Przeczytaj resztę tutaj: ncbi.nlm.nih.gov

principia-scientific.com/…agnetic-sensitive-hydrogels-in-tissue-engineering/
Edyta Berchgolc shares this
5
Jedno jest pewne: ta całkowicie nienaturalna mikstura nie-szczepionka przeciwko COVID jest zupełnie inną bestią niż zwykłe, powszechne toksyczne szczepionki, którymi ludzkość jest karmiona od ponad wieku.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Czy to zjawisko "magnetyzmu wszczepionego" przez nie-szczepionki COVID jest dowodem na istnienie magnetycznych nanocząstek?
Najwyraźniej w miksturze nie-szczepionki przeciw COVID jest coś magnetycznego, co powoduje, że te magnesy się przyklejają. Niektóre z tych magnesów to duże magnesy, które można umieścić na lodówce, aby trzymać dokumenty. Jim Stone wiąże to zjawisko z faktem, że niektóre …More
,,Czy to zjawisko "magnetyzmu wszczepionego" przez nie-szczepionki COVID jest dowodem na istnienie magnetycznych nanocząstek?
Najwyraźniej w miksturze nie-szczepionki przeciw COVID jest coś magnetycznego, co powoduje, że te magnesy się przyklejają. Niektóre z tych magnesów to duże magnesy, które można umieścić na lodówce, aby trzymać dokumenty. Jim Stone wiąże to zjawisko z faktem, że niektóre kliniki medyczne zalecają pacjentom odczekanie 6 do 10 tygodni po zastrzyku COVID przed wykonaniem rezonansu magnetycznego. Skrót MRI oznacza "Medical Resonance Imagery", a dla tych, którzy nie wiedzą, obejmuje użycie pola magnetycznego i generowanych komputerowo fal radiowych do tworzenia szczegółowych obrazów narządów i tkanek w twoim ciele. Musisz położyć się w komorze podczas zabiegu.''