Jan Zbigniew wojan
Czy nazywając ich "nazistami" i "gestapo" to przekleństwo ? Przecież to normalne wyrażanie swoich ocen o kimś kto zachowuje się jak tamci ! Obłuda i kłamstwa !
Konfederacja Korony Polskiej
darek104
Elkam ty pierzesz jarmułki czy masz jednorazowe?
Tymoteusz
Tytuł z Elkama strony na Glorii :
„Niemcy: Tysiące ludzi oszukuje w kolejce do szczepień”.

W związku z tym „strasznym” faktem Elkam powinien popełnić sepuku albo dokonać samospalenia i wówczas po raz pierwszy (i ostatni) byłby wiarygodny na Glorii :-)
Konfederacja Korony Polskiej
Popieram !
Anieobecny
Elżbieto em, TW. Elkam, Ty to masz tupet...
A on nie miał maski...
V.R.S.
U nas w Polsce strażnicy bezprawia wlekli w październiku ub. roku po schodach w ornacie ks. Woźnickiego i jego ministranta. Sąd odmówił wszczęcia postępowania przeciwko obu (zarzucano im naruszenie przepisów rozporządzeń o walorze papieru toaletowego dotyczących tzw. obostrzeń sanitarnych) z powodu braku przesłanek wykroczenia. Ciekawe czy ci co ich wlekli odpowiedzą za swoje haniebne czyny?
Elkam
A kto kazał cyrkowcom nogi podkulać ? Normalny człowiek idzie z godnością a nie kładzie się na ziemi jak rozwydrzony bachor. Co to? ...liczy w swym ptasim móżdzku taki pajac że go zostawią w spokoju ? ...czy bardziej że afery narobi ? WSTYD, WSTYD, WSTYD !
Tymoteusz
Zdziwiłbym się, gdyby Elkam napisał coś sensownego, (a nie mówiąc już) budującego...

Elkam, jak zwykle, „WSTYD, WSTYD, WSTYD !
V.R.S.
@Tymoteusz
Stara metoda: rozdzieranie szat + jojczenie: aj, aj, aj... Gdy robi to odpowiednio duża ilość osób i stoi za tym odpowiedni kapitał ponoć działa.
Elkam
@V.R.S. - pisze: "U nas w Polsce strażnicy bezprawia wlekli w październiku ub. roku po schodach w ornacie ks. Woźnickiego i jego ministranta."

-------------------------------------------------------------

Chrystusa prowadzonego przed Piłata , to ks Woźnicki machający nóżkami w powietrzu i kładący się na "glebę", z całą pewnością nie naśladował.
Elkam
Liczył że wystarczą wyzwiska , by Policja wzieła nogi za pas ? :)))