BeatkaS
Jest tylko katolicką zakonnicą a Papież nie ma czasu na takie osoby, on przecież zajmuje się przyrodą, zmianami klimatycznymi, ociepleniem, ozimnieniem, homoniewiadomo, no i przede wszystkim świrusologią stosowaną obecnie w całym świecie!
V.R.S.
W piekle? Wygląda na to że siostra zmierza do nieba.
Armia_Reszty
Zmierza do Nieba
marcys.td
No właśnie..cóż to za nonsensowny tytuł?
V.R.S.
@marcys.td
Zapewne to kolejny zgubny skutek bezmyślnego korzystania z automatycznego translatora.
marcys.td
@V.R.S.
Już chciałem przytaknąć - ponieważ to sprawa oczywista.... ale zerknąłem na inne języki news i o dziwo - tylko na fr.news mamy tytuł artykułu: "Le martyre de Soeur Gloria" czyli "Męczeństwo Siostry Glorii".
Dziwny ten translator ))))))))
Beatus 1
Siostra Gloria i tak mogła nie widzieć matki przed śmiercią, bo jest zakonnicą i oddała życie Panu Bogu. To godne ubolewania, że siostra została porwana, jednak dzielnie niesie swój krzyż. Prawdziwe są słowa Pana Naszego Jezusa Chrystusa, że będziemy w nienawiści u wszystkich z powodu Jego imienia. Nic się nie zmieniło, a myślę, że zbliża się czas prześladowań. Przestańmy się łudzić, że …More
Siostra Gloria i tak mogła nie widzieć matki przed śmiercią, bo jest zakonnicą i oddała życie Panu Bogu. To godne ubolewania, że siostra została porwana, jednak dzielnie niesie swój krzyż. Prawdziwe są słowa Pana Naszego Jezusa Chrystusa, że będziemy w nienawiści u wszystkich z powodu Jego imienia. Nic się nie zmieniło, a myślę, że zbliża się czas prześladowań. Przestańmy się łudzić, że ktokolwiek stanie w naszej obronie.