csk.news
194K

Oligarchovia Musia Byť Naozaj Nahnevaný: Očierňovacia Kampaň Proti Viganòvi

Talianske Oligarchové médiá začali sústredenú očierňovaciu kampaň proti Arcibiskupovi Carlovi Viganòovi, najvýznamnejšiemu disidentovi za Františkovho režimu.

Kampaň začal Otec Filippo di Giacomo, spolupracovník Repubblica.it (24. November). Viganòa v článku bez faktov obvinil z „finančných škandálov“, „zahanbujúcich priateľov“ a „anonymných spisov“.

Massimo Giannini (LaStampa.it) nazval hrdinského arcibiskupa „ničomníkom“. LaStampa.it a Repubblica.it sú obe vo vlastníctve rodiny Agnelli (Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler).

John Elkann – predseda spoločnosti Exor, Agnellinej investičnej spoločnosti – napísal predslov k Štvrtej Priemyselnej Revolúcii Klausa Schwaba (Svetové Ekonomické Fórum), ktorý do najmenších detailov popisuje „Veľký Reset“.

Bruno Vespa, viacnásobne usvedčený osočovateľ, povedal, že „Nech Boh odpustí“ Viganòovi za jeho [primeranú] kritiku kontroverzných „vakcín proti Covidu“.

Viganò pre LaCrunaDellAgo.net (3. December) povedal, že ho označujú za „verejného nepriateľa“, pretože je pre režimy typické delegitimizovať kritikov.

Disidenti sú najprv zosmiešňovaní, potom prezentovaní ako „patologickí“ a nakoniec uväznení v psychiatrických liečebniach.

Viganò nazýva očierňovaciu kampaň šarádou, v ktorej si veľkňazi Covidu trhajú rúcha a nariekajú nad každou námietkou voči ich klamstvám.

#newsEdawvspbkj
Laco Bajzo
Ani keby boli v neviestke traja takýto Vigánovia ,ktorí veľmi farizejsky ,len v niektorých veciach hovoria pravdu,stále by to boli členovia neviestky a na vláde globalistov a ich plánoch to nič nezmení,ani vám nijako nepomôže .Tak,ako Dohnalove výzvy Bergogliovi a ostatným zapredancom z kléru.
Freddy Gargamel
Že služobníci satanovi zúria, ma naplňuje spokojnosťou a ešte väčšou dôverou voči arcibiskupovi Viganovi 😊
Unam Sanctam SK
Odmieta učenie KC, že heretik nemôže byť pápežom. Vigano nie je katolík, ale falošný tradicionalista.
Freddy Gargamel
To je asi vec názoru, keďže mnoho ľudí tu na Glorii má iný názor. Vigano možno, ako vôbec väčšina katolíkov, neochvejne dôveruje INŠTITÚCII, sú pevne presvedčení, že Boh nedovolí, aby bol zvolený pápež heretik, a ak predsa áno, tak BOH SÁM zabezpečí zároveň nápravu, a oni do toho nemajú právo vstupovať. Ja mám na to vlastný názor, ktorý som tu už neraz prezentoval - ak je na čele cirkvi …More
To je asi vec názoru, keďže mnoho ľudí tu na Glorii má iný názor. Vigano možno, ako vôbec väčšina katolíkov, neochvejne dôveruje INŠTITÚCII, sú pevne presvedčení, že Boh nedovolí, aby bol zvolený pápež heretik, a ak predsa áno, tak BOH SÁM zabezpečí zároveň nápravu, a oni do toho nemajú právo vstupovať. Ja mám na to vlastný názor, ktorý som tu už neraz prezentoval - ak je na čele cirkvi človek, ktorý až tak zjavne odporuje Písmu i tradíciám ako Bergoglio, treba zjednať nápravu čo najskôr, pretože ničí cirkev, uvádza kresťanov do bludu, obsadzuje najvyššie miesta cirkvi sebe podobnými a predstavuje pohoršenie aj pre neveriacich. Mimochodom, "konkláve" je pomerne nová záležitosť, pôvodne vyzerala voľba pápeža inak. Nad tým by som tiež pouvažoval. CIRKEV NIE JE OSOBNÝM MAJETKOM PÁPEŽA, patrí len BOHU. Nikto nedá sadnúť si slepcovi za volant, aj keď vlastní vodičský preukaz a právne je teda všetko v poriadku 😉
Ale to je môj názor, nechcem ho nikomu vnucovať. Ja osobne považujem arcibiskupa Vigana za DAR BOŽÍ, jedno z mála jasných svetiel v tejto temnej dobe, za jedného z prorokov posledných časov. O jeho osobných dôvodoch, prečo zotrváva v spoločenstve s neblahým Bergogliom, netuším a môžem sa len domnievať. Možné je aj to, že proste z taktických dôvodov považuje za lepšie pôsobiť ZVNÚTRA, pretože takto môže lepšie pôsobiť na tú obrovskú masu veriacich katolíkov, ktorí tiež zotrvávajú v štruktúrach bergogliovskej cirkvi, než ak hovoril len ako člen maličkej odštiepenej časti. Či ho osobne naozaj považuje za pápeža, neviem. Mimochodom, všimol som si, že Vigano veľmi málo používa oslovenie "pápež František", skoro vždy ho oslovuje ako "Bergoglio". Už to o niečom svedčí.
Ivan Herda
Ľahká otázka , : Koho chváli nepriateľ?
dyk
Chmielewski :
youtu.be/-qCkJ7zZikQMore
Chmielewski :

youtu.be/-qCkJ7zZikQ
dyk
Modrá kniha hovorí, že kňazi tomu veria a podporujú, čo robia komunisti!!!
...
Bdejte a modlite sa
28. júla 1973
„Mám synov kňazov, ktorí zradili evanjelium, aby podporovali veľký diabolský blud, marxizmus…
Najmä kvôli nim príde trest komunizmu a ulúpi všetkým všetko. Prídu chvíle veľkého súženia.
A budú to títo moji úbohí synovia, ktorí spôsobia začiatok veľkého odpadu.
Vy všetci, mne …More
Modrá kniha hovorí, že kňazi tomu veria a podporujú, čo robia komunisti!!!

...

Bdejte a modlite sa
28. júla 1973

„Mám synov kňazov, ktorí zradili evanjelium, aby podporovali veľký diabolský blud, marxizmus…
Najmä kvôli nim príde trest komunizmu a ulúpi všetkým všetko. Prídu chvíle veľkého súženia.
A budú to títo moji úbohí synovia, ktorí spôsobia začiatok veľkého odpadu.
Vy všetci, mne verní kňazi, bdejte a modlite sa!“

...

Dá sa povedať, že kňazi sa majú pridať k tým kňazom , ktorí budú prenasledovaný, osočovaný a vysmievaný. Skôr či neskôr to dobehne všetkých kňazov, nespolupracujúcich i spolupracujúcich s touto fašistickokomunistickou lúzou.
A prečo?
Lebo každý kňaz sa môže obrátiť a slúžiť sv. Omšu a takto kaziť prácu pekla a preto peklo chce odstrániť nie len Eucharistiu a kňazov, ale zničiť celé Božie stvorenie vrátane všetkých ľudí, aby sa nevzývalo Meno Ježiš v tomto vesmíre. Tu neide len o človeka, ale o Boha.
warez
Unam sanctam si mysli, ze je mudrejsi nez Vigano, studovanejsi, skusenejsi. Dokonca ani taky arcibiskup Lefebvre Unamovi nesiaha ani po clenky... 😃😃😃
warez
Aj o Panu Jezisovi niektori sirili, ze sa pomiatol, dokonca to boli jeho pribuzni...
dominikguzman
Takže Vigana chcú zavrieť na psychiatriu, že mu načisto preskočilo.
Martina Bohumila Lutherová
Pan Vigáno je skrátka borec nedivím se že nesnesou
pohled většiny v.č. Pana Viganu na ně:
Viganò nazýva očierňovaciu kampaň šarádou, v ktorej si veľkňazi Covidu trhajú rúcha a nariekajú nad každou námietkou voči ich klamstvám. :-))
Unam Sanctam SK
Prečo ľudia naďalej počúvajú tohto zvádzača Vigana, ktorý považuje doktrinálne nuansy ohľadom krízy po II. vatikánskom koncile za zbytočné? Vigano vyznáva, že František je "nekatolíckym pápežom" Skvelé dôkazové texty pre sedevakantizmus ukazujú, že František nie je pápežom
Odmieta učenie KC, že heretik nemôže byť pápežom. Vigano nie je katolík, ale falošný tradicionalista.
apredsasatoci
To sú veľmi dobré správy!
Martina Bohumila Lutherová
Ano křesťa má být pronásledovaný. i já
osobvně děkuji tobě za všechno zlo co
na mě pácháš...je to obšťastňující.
apredsasatoci
Zbav sa svojej sebaľútosti a sebalasky!
A konečne sa vzmuž!
Martina Bohumila Lutherová
To máš těžké, má se ráda, a chci do nebe
a nedovedu jak vůl na vše přikyvovat. tak
mi to promiň.
apredsasatoci
V kresťanstve sa sebalaska považuje za ohavný hriech, ktorý vedie človeka skrze pýchu do zatratenia.
A ty sa ešte tým chvasces.
Naopak svet sebelasku ponúka ako druh psychohygieny.
Vybrala si si.
Ja ťa neodsudzujem!
Martina Bohumila Lutherová
Si hodná. Možná budeme sousedi
v nebeském příbytku, přála bych ti to.