Clicks2K
Edward7
24

Lucyferaza i „SATiN” wykorzystywane w produkcji szczepionek i śledzeniu zaszczepionych osób

„Największa sztuczka, jaką kiedykolwiek wykonał diabeł…”
Niezliczona liczba ludzi na całym świecie zauważyła, lub pomyślała że to zbieg okoliczności; lub że prostu znudzeni naukowcy bawiący się nazywaniem substancji wstrzykiwanych do naszych ciał, lub używanymi do testowania /eksperymentowania na nas - zawierają nazwy związane z szatanem. Nie sądzę, że to zabawne. W rzeczywistości jest to wręcz mrożące krew w żyłach i niepokojące, a każdy, kto wie cokolwiek o "Apokalipsie" i „znaku bestii”, powinien być w stanie najwyższej gotowości i wzmacniać swoją wiarę w Chrystusa oraz przygotowywać się na to, co ma nadejść.

W tym poście chcę pokazać, co rzekomo robią „globalni liderzy”, aby śledzić ludzi, którzy są zaszczepieni, w porównaniu z tymi, którzy nie są zaszczepieni, oraz niepokojące implikacje, które niosą wszystkie te „zbiegi okoliczności”. Po pierwsze, ostatnio dużo mówi się, że enzym, który świeci, zwany „lucyferazą” (lub SM-102), znajduje się w szczepionkach COVID (i być może w innych szczepionkach). Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne próbują temu zaprzeczyć, takie jak Pfizer, Moderna wspomniała o tym dość wyraźnie na swojej stronie internetowej pod listą patentów:

Źródło: redvoicemedia | DOWÓD: LUCYFERAZA znaleziona w patencie firmy CoVID Vaccine Company, Satanic Big Pharma Company?

Wraz z tą uroczą informacją, jest kolejna interesująca korelacja nazw, która wydaje się być rozpowszechniona, gdy przyjrzymy się pochodzeniu szczepionki COVID i testom, które się z nią wiążą. Weź pod uwagę następujące kwestie:

„Przyszłość SATIN”
„Naukowcy opracowali nowy test, który może zmierzyć poziom przeciwciał przeciwko COVID-19 za pomocą zaledwie ukłucia, i pobrania krwi, i dostarczyć wyniki w ciągu godziny”.
„Test o nazwie
SATiN (co oznacza test serologiczny oparty na podzielonej trójczęściowej nanolucyferazie), wykorzystuje enzym zwany lucyferazą (ten sam enzym, który powoduje świecenie świetlików).”

[ verywellhealth.com/bioluminescense-glowing-antibody-testspan-5120623 ] „Nowy test przeciwciał COVID-19 „świeci”, gdy obecne są przeciwciała”
[ nature.com/articles/s41467-021-22102-6?error=cookies_not_supp ] „Jednorodny test split-lucyferazy do szybkiego i czułego wykrywania przeciwciał anty-SARS CoV-2”
[ sciencealert.com/…ot-tattoo-is-being-suggested-to-id-vaccinated-kids ] „Niewidzialny „Tatuaż” w kropki kwantowe może zostać użyty do identyfikacji szczepionych dzieci"
[ nih.gov/17406398/ ] „Tworzenie samoświecących koniugatów kropek kwantowych”
[ nih.gov/18687009/ ] „Przenikanie przez skórę nanocząstek kropek kwantowych in vivo w modelu mysim: efekt UVR”

Po pierwsze, akronim SATiN nie ma nawet sensu. Skąd pochodzi małe „i”? Koniec „tin”? I po co pomijać trzy całe słowa, aby lepiej pasowały do ich narracji? Poważnie? Tylko po to, żeby lepiej "wydobywała" się z języka? W takim razie znajdź przynajmniej słowo, które sprawi, że to zadziała i pomiń niepotrzebne… Wszyscy zwariowani „SATaNiści” i tak będą wiedzieć, o czym mówisz. Po drugie, niektóre z tych artykułów nie są do końca jasne, w jaki sposób enzym lucyferaza wchodzi w grę. Czy chodzi o to, że lucyferaza jest już we krwi zaszczepionego osobnika i że ich technologia „testu serologicznego oparta na podzielonej nanolucyferazie trójdzielnej” wychwytuje to i jest w stanie określić, ile „przeciwciał” jest obecnych rzekomo z tej jednej kropli? Z krwi?

Czy zamiast tego oznacza to, że sam test wykorzystuje lucyferazę, która następnie świeci, aby określić, ile przeciwciał jest obecnych w zależności od ilości? Jeśli tak jest, czy mówi, że nawet jeśli ktoś jest nieszczepiony i akurat ma naturalne przeciwciała na COVID (pod pretekstem, że chodzi nawet o COVID – co jest coraz bardziej zapewniane, że NIE – przynajmniej nie w taki sposób, jak nam się wydaje…) to test SATiN też to wykryje? Czy może zadziała TYLKO na tych, którzy zostali zaszczepieni?

Ale są też plany „tatuowania kropek kwantowych” ludzi (szczególnie dzieci, z jakiegoś powodu…), którym przyznano się do używania składnika; lucyferazy - do identyfikacji tych, którzy zostali zaszczepieni. I to prowadzi mnie do następnego punktu:

Czy zaszczepieni ludzie świecą w czarnym świetle?
Mówi się też o osobach zaszczepionych, które świecą w świetle ultrafioletowym. Ale chociaż próbowałem znaleźć wiele różnych źródeł tego, wszystko, co mogłem znaleźć, to dwa najpopularniejsze filmy z dżentelmenem pokazującym świecącą kropkę na ramieniu, gdy używa czarnego światła nad miejscem wstrzyknięcia, a następnie pokazuje żyły w swoim ręka, a potem jest film z Brytyjką pokazującą jej świecące żyły córce . Zasadność tych dwóch filmów, chociaż kwestionowana, powinna zostać dokładniej zbadana i sprawdzić, czy można ją odtworzyć, a nie tylko zamiatać pod dywan. Nawet jeśli te dwa filmy są fałszywe, możliwość, że zaszczepione osoby mogą świecić w świetle ultrafioletowym, nie powinna być automatycznie odrzucana, a zamiast tego powinna być traktowana naukowo (co oznacza prawdziwą naukę… nie „sprawdzoną” naukę…).

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w kilku miastach występuje zjawisko, które wydaje się być czarnymi światłami. Podczas gdy stacja informacyjna FOX donosi, że Duke Energy, firma, która rzekomo zainstalowała te światła, twierdzi, że jest to tylko wada, musimy zachować czujność i ostrzegać, że firmy monopolistyczne, zwłaszcza jeśli są w zmowie z „ globalni liderzy”, nie zatrzymają się przed niczym, aby zainicjować swoje ogólnoświatowe cele śledzenia. Z pewnością nie zatrzymałoby się na okłamywaniu bezpośrednio opinii publicznej.

Video :| LorettaRadość222 | Nowe fioletowe latarnie uliczne – wadliwe czy przygotowanie do skanowania w poszukiwaniu lucyferazy u „zaszczepionego” , zakrzepu?

Teraz, tutaj pytanie, po co byłoby oświetlać czarnym światem, i ile osób zaszczepionych zostało już zaszczepiono z enzymem lucyferazy? Podczas gdy niektóre firmy farmaceutyczne twierdzą, że używają lucyferazy tylko do „testowania” i sugerują, że nie używają jej w swoim produkcie końcowym, czy naprawdę oczekuje się, że uwierzymy w zwodniczą firmę, która już próbowała oszukać opinię publiczną ukrywając że wykorzystuje aborcyjne linie komórkowe płodu? Melissa Strickler , była pracownica firmy Pfizer, ujawniła e-maile od czołowych menedżerów firmy Pfizer, w których dyskutują o tym, jak nie mówić opinii publicznej informacji o abortowanych płodach , a Melissa również twierdzi, że SM-102 (enzym lucyferazy) znajduje się również w szczepionce Pfizer, chociaż patenty dostępne publicznie tego nie pokazują.

Pojawiło się również wiele doniesień na temat organizmów pasożytniczych, a nawet sztucznych/syntetycznych nanocząstek wewnątrz szczepionek, a także badań, które zostały przeprowadzone na ten właśnie temat:
Nowe mikrografy ujawniają tlenek grafenu i pasożyty w szczepionce Pfizer-BioNTech COVID
Badania dowodzą, że żywe pasożyty i białka pasożytów są używane/testowane w szczepionkach | Czy pasożyty są przyczyną WSZYSTKICH chorób?

Teraz, poza ich oczywistymi hołdami dla „szatana” i „lucyfera”, musimy również zdawać sobie sprawę z ich innych programów, które uwielbiają używać liczby „666” w pewnym sensie w swoich staraniach:
- „SYSTEM kryptowalut - WO2020060606 patent ( Dziwię się, że nie nazwa się go „ S EARCHING LL T RANSHUMANS s N EUROSCIENTISTS” ...)
– Rachunek HR6666 za testowanie COVID-19, docieranie do wszystkich i kontaktowanie się ze wszystkimi (TRACE)
– Lucyferyna powstała przez rozpuszczenie jej w 66,6 roztworze buforowym
– „Bitwa o duszę narodu” Joe Bidena 2020 (kampania #30330 – 2020/666=3.0330)
– wiele kodów kreskowych wykorzystuje trzy szóstki do oznaczenia początku/środka/końca sekwencji numerycznej produktu
– Carl Sanders, który pracował w firmie Lucent Technologies, wynalazł chip RFID, który wykorzystuje 18-bitową nazwę podzieloną na 3 sekcje (6/6/6)
– pierwszy komputer Apple kosztował 666,66 dolarów – (nie wspominając o alegorii pierwszego grzechu ludzkości) itd...

Musimy też mieć świadomość, że te organizacje rzeczywiście wkładają swoją wiarę (i pieniądze) we wspieranie „systemu jednego świata”, bez względu na to, jak niewierzący są niektórzy ludzie.
Bill Gates i „Lucyfer Trust”.
Pokonanie „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego, zanim nas zniszczy
Cytaty historyczne dotyczące Organizacji Narodów Zjednoczonych, Lucyfera, Agendy 2030 i Nowego Porządku Świata
WHO – "Podnoszenie wełny"

A nawiasem mówiąc, kto jest „władcą tego świata”?
„Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz władca tego świata zostanie wyrzucony”. –
Jana 12:31
„Nie będę już wiele z tobą rozmawiać, bo nadchodzi władca tego świata i nie ma nic ze Mnie ”. – Jana 14:30
„Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.”. – Jana 15:18-19
"
I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów, w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza” – Efezjan 2:1-2
„Czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest wrogością wobec Boga? Kto więc chce być przyjacielem świata, staje się wrogiem Boga”. – Jakub 4:4
„Bo cokolwiek się narodziło z Boga, zwycięża świat”. – 1 Jana 5:4
„Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat znajduje się pod władzą niegodziwca”. – 1 Jana 5:19

Przemysł farmaceutyczny

Oszustwo FARMAKEIA
„18 rozdział Apokalipsy podaje opis upadku Babilonu, a w wersecie 23 podaje nam powód, dla którego wszystkie narody zostały zwiedzione. Dla wielu osób może to być szokujące. Przeczytajmy, co mówi Biblia. Odnosząc się do upadku Babilonu Objawienie 18:23 mówi: „ I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody -”.
„Czaramii” Babilonu zwiedziono wszystkie narody. Greckie słowo oznaczające „czary” w wersecie 23 to „pharmakeia” [far-mak-i'-ah]. Według greckiego słownika Thayera „pharmakeia” to „stosowanie lub podawanie leków; zatrucie; i czary, sztuki magiczne, często spotykane w połączeniu z bałwochwalstwem i przez nie pielęgnowane”. Jeśli umieścisz oryginalne greckie słowo „pharmakeia” w miejsce angielskiego słowa „sorceries” na końcu wersetu 23. powie: „Bo przez twoją farmakokeię zwiedzione zostały WSZYSTKIE narody”! „Pharmakeia” to miejsce, z którego pochodzi nasze angielskie słowo „apteka”! Apteka to dobrze zorganizowany i sprofesjonalizowany system podający trujące leki. Biblia wyjawia, że Babilon oszuka wszystkie narody, używając apteki, która ma związek z „sztukami magicznymi” i bałwochwalstwem”.


„Teraz spędzam czas, rozmawiając o magii szczepionek”.

„Melinda i ja przeznaczyliśmy z fundacji 10 miliardów dolarów w ciągu następnych 10 lat, aby uczynić tę dekadę Dekadą Szczepionek”.

– Bill Gates (2011) [ gatesnotes.com/Health/Bills-Annual-Letter-Vaccine-Cuda ]

Apokalipsa 18:23
„wszystkie narody zostały zwiedzione przez twoją magiczną miksturę”
„bo przez twoje czary zwiedzione zostały wszystkie narody”
„ponieważ wszystkie narody zostały oszukane i zwiedzione przez twoje czary [twoje magiczne zaklęcia i trujący urok]”
„Twoim magicznym zaklęciem i trującym urokiem wszystkie narody zostały zwiedzione (uwiedzione i zwiedzione)”
„Ponieważ twoi biznesmeni byli najpotężniejsi na ziemi, wszystkie narody zostały oszukane twoim magicznym zaklęciem.”
„i wszystkie narody zostały oszukane [zwiedzione; sprowadzony na manowce] przez twoją magię [czary]”.
„Jego kupcy byli ważnymi ludźmi na świecie, ponieważ wszystkie narody zostały zwiedzione przez jej czary”.
„Wszystko to stanie się, ponieważ twoi kupcy byli szlachtą ziemi, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez twoje czary” – (Starożytne czary lub czary często używały zaklęć i narkotyków.)
„Jej biznesmeni byli znani na całym świecie i oszukiwała wszystkie narody swoimi czarami”
„Jej kupcy okradli całą ziemię ślepo i za pomocą czarnej magii oszukali narody”
„ponieważ przez wasz kaszefan (czarnoksięstwo) zostali oszukani wszyscy Goje
„Twoi handlowcy byli wielkimi ludźmi świata. Wszystkie kraje zostały oszukane przez waszych szamanów”
„Bo twoi kupcy byli potentatami świata, ponieważ wszystkie narody zostały oszukane przez twoje magiczne zaklęcia!” – (Na temat terminu φαρμακεία (pharmakeia, „magiczne zaklęcia”) patrz L&N 53.100: „użycie magii, często obejmujące narkotyki i rzucanie zaklęć na ludzi –„do praktykowania magii, rzucania zaklęć, angażowania się w czary, . magia, czary”φαρμακεία: ἐν τῇ φαρμακείᾳ σου ἐπλανήθησαν πάντα τὰ ἔθνη 'ze swoimi magicznymi zaklęciami Państwo zwieść wszystkie narody (świata)') -


I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: „ I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: «Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli:”. Apokalipsa 18:4

expandingawarenessrelations.com/…-and-tracking-vaccinated-unvaccinated-individuals/
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ktoś tutaj napisał że przyjęcie czy nie szczepionki nic nie mówi o wierze katolika. Nieprawda! katolik, ale nie ten letni, pod żadnymi pozorami nie przyjmie takiej szczepionki, jak oferują nam od wielu miesięcy.
modernistae prohibere
"Doping dla sportowców" na ostatnią prostą
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z abor…More
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcją nie jest dla nich korzystna i chcieli, aby tej kwestii nie podnoszono publicznie.

Sprawę ujawniła niezależna agencja dziennikarska Project Veritas z USA. Z agencją skontaktowała się była pracownica Pfizera Melissa Strickland, która pełniła w firmie funkcję kontrolera jakości produkcji. Opowiedziała o sytuacji w Pfizerze i pokazała maile, jakie pisali do siebie wysoko postawieni funkcjonariusze farmaceutycznego giganta.

Proszę tylko spojrzeć na fragmenty ujawnionej korespondencji:

Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe
- pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Witaj, Vanesso, nasz zespół Informacji Medyczej otrzymał zapytanie: czy Pfizer wykorzystał linie komórkowe z abortowanych płodów w trakcie przeprowadzania testów tej szczepionki?
- alarmował pracownik firmy Advait Badkar.

Dziękuję bardzo. Kto o to pyta? - odpowiadała Gelman. I kontynuowała:

Próbujemy, jeśli to tylko możliwe, nie wspominać o liniach komórkowych z płodów. Więc, o ile się uda, skupmy się na pierwszej części - w ten sposób odpowiadaliśmy najczęściej na pytania zadawane do Zarządu oraz bezpośrednio do Marka Dolstena (prawdopodobnie pracownik działu komunikacji Pfizera - przyp. FŻiR). Fragment zaznaczony na żółto to część, której należy szczególnie unikać, chyba że okaże się to absolutnie niezbędne i krytyczne dla naszej misji.

Gelman podaje wzór odpowiedzi zaznaczając na żółto to zdanie, które można podać opinii publicznej tylko w ostateczności:

Linie komórkowe z płodów ludzkich nie są używane do produkcji naszej eksperymentalnej szczepionki, składa się ona z komponentów uzyskanych syntetycznie i enzymatycznie. Jedna lub więcej linii komórkowych, które pochodzą z ludzkiej tkanki płodowej była używana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień.

Witaj, Advait! W kopii maila wpisuję Vanessę Gelman z naszego Działu Komunikacji. Mamy na Twoje pytanie opracowaną odpowiedź, którą Vanessa Ci poda. Komórki HEK293T używane do testów IVE (rodzaj testów laboratoryjnych - przyp. FŻiR) były pozyskane od abortowanego płodu. Z drugiej strony Watykańska komisja doktrynalna (Kongregacja Nauki Wiary - przyp. FŻiR) potwierdza, że uważają to za akceptowalne, aby osoby wierzące i obrońcy życia zaszczepili się. Oświadczenie Pfizera w tej sprawie opisuje sytuację we właściwy sposób i powinno być używane do odpowiadania na zapytania kierowane do firmy z zewnątrz. Pozdrawiam, Phil.

- to fragment innego maila pomiędzy pracownikami firmy. Jak sam Pan widzi, stanowisko Watykanu w sprawie szczepień przyjęto jako istotną pomoc w ratowaniu wizerunku Pfizera...

Drogi Panie!

Współpraca aborterów z wielkim biznesem jest faktem. Zabicie dziecka to nie jest wyjście oferowane kobiecie, aby uwolnić ją z trudnej sytuacji. To bezduszne, zaplanowane z zimną krwią morderstwo, a ludzie, którzy w nim uczestniczą, robią to po prostu dla pieniędzy. Zarabia aborter, placówka, w której zabija się bezbronnego maluszka, "naukowcy", którzy przygotowują materiał biologiczny do dalszej obróbki, firmy produkujące preparaty przy pomocy linii komórkowych z aborcji. Wśród wielkich tego świata nie ma nikogo, kto ująłby się za zabijanymi dziećmi.

Dlatego od kilku tygodni organizujemy Publiczne Różańce o wycofanie z użycia szczepionek skażonych aborcją. Takie akcje odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Poznaniu, Lublinie i w innych miejscach. Na ulicach spotykamy ludzi, którzy nie mieli pojęcia, że wszystkie szczepionki na Covid korzystają z owoców aborcyjnej zbrodni. Widzimy, jak bardzo potrzebne jest wyjść do ludzi i mówić prawdę.

Czy może i Pan mógłby zorganizować taki Różaniec w swoim miejscu zamieszkania? To nie jest trudne, trzeba tylko znaleźć jedną godzinę w ciągu tygodnia. Zapewnimy Panu niezbędną pomoc i powiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli jest Pan gotów do takiego działania, aby bronić dzieci przed bezdusznymi aborterami, proszę odpisać na tę wiadomość krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i danymi do kontaktu. Skontaktuję się z Panem ja lub ktoś z moich współpracowników.

Jeśli nie może Pan podjąć się organizacji Różańca, ale uważa Pan, że to dobre i słuszne działanie, bardzo proszę Pana o wsparcie, jakiego może Pan udzielić - może to być np. pomoc finansowa (dane w stopce niniejszego maila). Bardzo ważne będzie też wsparcie modlitewne dla osób, które będą wychodzić na ulicę i działać - także w Pańskim imieniu.

Mocno wierzę, że aktywność ludzi dobrej woli to najlepszy sposób, aby zahamować zło, które karmi się biernością ludzi dobrych. Wielokrotnie widziałam, jak wiele można osiągnąć, gdy spotkają się ze sobą odważni, mądrzy ludzie, wrażliwi na krzywdę młodszych i słabszych. Gdy cieszą się, że zobaczyli się nawzajem i razem zaczynają robić coś dobrego.

Serdecznie Pana pozdrawiam!
Kaja Godek

PS - na stronie Fundacji www.ZycieRodzina.pl może Pan przeczytać o wycieku maili z Pfizera oraz znaleźć relacje z ostatnich Różańców. Jak zawsze zapraszam do zapoznania się z bieżącymi działaniami w obronie życia i rodziny.
Karmelmistic
Edward, muszę przyznać że przyjąłem phizera. Nie świecę w nocy a mój stosunek do Jezusa ani do Szatana się nie zmienił. Jezus jest moim panem a ten drugi znienawidzonym wrogiem. Znamię bestii będzie wprowadzone dobrowolnie nie podstępem. Inaczej cel nie zostałby osiągnięty. Gdyby Adam nie miał zakazu spożywania owocu a spożyłby to nie miałby grzechu.
V.R.S.
"Znamię bestii będzie wprowadzone dobrowolnie"
---
No przecież wyszczepionki są dobrowolne, przynajmniej w Rzeczpospolitej Przyjaciół.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Karmelmistic
Jak mogłeś jako katolik przyjąć ,,szczepionkę'', która została wyprodukowana na organach dzieci abortowanych? Czyż ten sam fakt nie jest wystarczającym argumentem, aby nie przyjmować tych pseudo szczepionek? Jakim Jezus Jest twoim Panem, skoro napisałeś przez małe ,,p''?
Czy nie wiesz jakie inne dodatki jeszcze zawierają te ,,szczepionki''? W jakim celu była ona przyjęta, skoro …More
Karmelmistic
Jak mogłeś jako katolik przyjąć ,,szczepionkę'', która została wyprodukowana na organach dzieci abortowanych? Czyż ten sam fakt nie jest wystarczającym argumentem, aby nie przyjmować tych pseudo szczepionek? Jakim Jezus Jest twoim Panem, skoro napisałeś przez małe ,,p''?
Czy nie wiesz jakie inne dodatki jeszcze zawierają te ,,szczepionki''? W jakim celu była ona przyjęta, skoro nie chroni przed zachorowaniem, a wręcz przeciwnie przyczynia się do wielu chorób?
Słabiutka ta twoja wiara skoro zawierzyłeś demonicznej ,,szczepionce'' , a nie Jezusowi.
Te lucyferyczne zastrzyki mają na celu przygotowanie ludzi do przyjęcia znaku bestii!!! Ludzie po przyjęciu tego diabelstwa tracą wiarę! Oczywiście, że znamię bestii ludzie będą przyjmować dobrowolnie i wielu to zrobi.
Jak zostanie powiedziane, że bez tego czipa nic nie będzie można kupić i ci którzy go nie przyjmą będą pozbawieni niemalże wszystkiego i wyrzuceni poza nawias, to sami będą dobrowolnie ustawiać się w kilometrowe kolejki do przyjęcia tego znamienia bestii. Każdy kto przyjmie ten znak idzie na wieczne potępienie nie ma już dla niego ratunku! 😭. To będzie sprawdzian naszej wiary, czy zawierzymy naszemu Panu Jezusowi, nawet wbrew nadziei, czy nie?
Karmelmistic
V.R. oczywiście że szczepionki są dobrowolne ale nikt nie mówi że to jest znamię antychrysta. To będzie musiało być oficjalnie przekazane a nie " z partyzanta ". Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisany. …More
V.R. oczywiście że szczepionki są dobrowolne ale nikt nie mówi że to jest znamię antychrysta. To będzie musiało być oficjalnie przekazane a nie " z partyzanta ". Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisany. To tak nie działa po prostu. Szatan i AC będą chciało triumfować i bluźnić więc będą się chwalić że ludzie wzięli znak dobrowolnie. Będzie za to inny nacisk. Jeżeli nie będziesz miał znaku to nic nie będziesz mógł kupić. Ale dobrowolnie będziesz mógł przyjąć znak bestii.
Karmelmistic
MEDA wybacz ale to nie ty będziesz sądzić moją wiarę więc zajmij się raczej swoją. Przyczepianie się do literek i oskarżenia świadczą że jesteś osobą małostkowa żeby nie powiedzieć małą, troszkę za duzo pychy, trochę za dużo sądzenia innych. Szczepionka phizera nie wykorzystuje komórek anodowanych dzieci. Nic nie wiesz o racjach które mną kierowały i nie musisz o nich wiedziec. Wybaczam ci ale …More
MEDA wybacz ale to nie ty będziesz sądzić moją wiarę więc zajmij się raczej swoją. Przyczepianie się do literek i oskarżenia świadczą że jesteś osobą małostkowa żeby nie powiedzieć małą, troszkę za duzo pychy, trochę za dużo sądzenia innych. Szczepionka phizera nie wykorzystuje komórek anodowanych dzieci. Nic nie wiesz o racjach które mną kierowały i nie musisz o nich wiedziec. Wybaczam ci ale wiedz o tym że przyjęcie szczepionki czy nie nie mówi nic o wierze katolika. Nie ma też żadnego związku z utrata wiary mogę to poświadczyć osobiscie. Oczywiście że wierzę tylko w Jezusa tylko on jest Panem, uzdrowieniem, światłem i życiem. Z niecierpliwością czekam na koniec tego wszystkiego. Maranatha!
2 more comments from Karmelmistic
Karmelmistic
Dajecie się rozgrywać przez szatana jak dzieci. Ci co wzięli szczepionkę jeszcze bardziej ale z nich większość to poganie lub niewierzący. Jednak wzięcie czy nie szczepionki nie ma związku z wiarą lub jej brakiem. Bluźnicie samemu Bogu! Jakże to wiara najpiękniejszy dar Boga dla człowieka, dar pozwalający mu na podniesienie się z poziomu prochu niegodnego do poziomu dziecka Bożego. Jakże to …More
Dajecie się rozgrywać przez szatana jak dzieci. Ci co wzięli szczepionkę jeszcze bardziej ale z nich większość to poganie lub niewierzący. Jednak wzięcie czy nie szczepionki nie ma związku z wiarą lub jej brakiem. Bluźnicie samemu Bogu! Jakże to wiara najpiękniejszy dar Boga dla człowieka, dar pozwalający mu na podniesienie się z poziomu prochu niegodnego do poziomu dziecka Bożego. Jakże to mógłby zatem ten dar duchowy mógłby być zniweczony przez jakąkolwiek substancje? Przecież to absurd.
Karmelmistic
Wiara może zostać znieweczona jedynie przez tych nieszczęśników którzy swoją własną wolą tak postanowią. Takie jest prawo Boga.
V.R.S.
"Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisane"
---
No jeśli na chlebie jest informacja że to wyrób nieprzetestowany w pełni jako wyrób spożywczy, bo "piekarnia" potrzebuje jeszcze paru lat badań, że jest …More
"Lud który pójdzie za antychrystem będzie musiał podjąć świadomą decyzję. To tak jak idziesz do sklepu kupujesz chleb. I nagle ci wyskakuje typek i mówi oko właśnie jesteś moim niewolnikiem bo w tym chlebie jest kontrakt na to napisane"
---
No jeśli na chlebie jest informacja że to wyrób nieprzetestowany w pełni jako wyrób spożywczy, bo "piekarnia" potrzebuje jeszcze paru lat badań, że jest jednocześnie nowatorskim narzędziem inżynierii genetycznej i że skuteczność wyjątkowych drożdży "piekarni" przetestowano na krwi dzieci, które zostały zabite (choć nie w związku z testami bo materiał testowy sobie "piekarnia" kupiła) no to zjedzenie takiego "chleba" z takiej "piekarni" jest świadomą decyzją.
I jak można kupić i spożywać "chleb" o którym wiemy, że przy jego powstaniu wykorzystano przemysł następujących "branż":
wyrwanie dziecka z łona matki przed narodzeniem,
uniemożliwienie Chrztu Św.,
szczególne okrucieństwo wobec dziecka,
kradzież części ciała,
mord,
manipulacja częściami ciała,
sprzedaż części ciała i produktów manipulacji jak wyżej,
profanacja ciała dziecka,
wielopoziomowe naruszenie praw dziecka?

"Będzie za to inny nacisk. Jeżeli nie będziesz miał znaku to nic nie będziesz mógł kupić"
---
Bez wyszczepionki już teraz we Francji nie wejdziesz do centrów handlowych by coś kupić.
Edward7
Pfizer - BNT 162b2 - HEK 293 z abortowanej linii komórkowej płodu Pfizer / BioNTech wykorzystuje glikoproteinę spike CoV-2, opracowaną w komórkach HEK 293 , do tworzenia wzoru syntetycznego mRNA w szczepionce Covid-19. Następnie syntetyczną szczepionkę mRNA przetestowano na komórkach HEK 293 w celu walidacji produktu. Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci…More
Pfizer - BNT 162b2 - HEK 293 z abortowanej linii komórkowej płodu Pfizer / BioNTech wykorzystuje glikoproteinę spike CoV-2, opracowaną w komórkach HEK 293 , do tworzenia wzoru syntetycznego mRNA w szczepionce Covid-19. Następnie syntetyczną szczepionkę mRNA przetestowano na komórkach HEK 293 w celu walidacji produktu. Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

... ludzka tkanka płodowa jest warunkiem sine qua non, niezbędnym elementem, szczepionki COVID-19 ... humanizowanych myszy w badaniach, rozwoju i testowaniu szczepionek i leków przeciw COVID-19. Najbardziej skandaliczny jak dotąd przykład został omówiony w artykule „Badacze UNC zrobili „kanapkę BLT” z abortowanych narządów dziecka w badaniu humanizowanych myszy 2019 ” . W tym badaniu klinicznym przeprowadzonym na Uniwersytecie Północnej Karoliny-Chapel Hill, Ralph S. Baric i jego zespół wstawiają makabryczny żart z poufnych informacji o zrobieniu kanapki z abortowaną wątrobą i grasicą dziecka, a następnie wszczepieniu jej humanizowanym myszom BLT-L, a następnie przeszczepienie płodowej tkanki płucnej na plecach. Te myszy zostały specjalnie zaprojektowane do testowania szczepionek i leków na choroby układu oddechowego, w tym koronawirusa.

Wykorzystanie tkanki płodowej - dzieci, do humanizowania myszy - które mają humanizowany układ odpornościowy wyhodowany ze szpiku kostnego ludzkiego płodu, wątroby i grasicy oraz , z tkanki płucnej przeszczepionej z ludzkiego płodu - dzieci ... myszy mają na plecach wszczepione kawałki abortowanej tkanki płucnej ... Po wykorzystaniu części ciała dzieci są wyrzucane, a nowe części z nowszych aborcji koniecznie muszą zostać zakupione, aby przeprowadzić więcej eksperymentów....
Wykorzystanie ludzkich tkanek płodowych, w badaniach, rozwoju i testow…

Płodowe linie komórkowe mogą zanieczyścić szczepionkę Szczepionki zawierające pozostałości DNA z poronionych ludzkich płodów powodują mutagenezę i raka Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach

... Szczepionki covid - ociekającą krwią, z niezliczonych aborcji -z zamordowanych dzieci ...
Karmelmistic
Źródło?
Karmelmistic
Akurat interesowałem się tym zanim przyjąłem szczepionkę. Szczepionki Astra Zeneca i J&J owszem są produkowane niegodziwie. Natomiast nic mi nie wiadomo nt Pfizer.
2 more comments from Karmelmistic
Karmelmistic
V.R.S a ty dalej swoje. Więc przyjęcie szczepionki to przyjęcie znamienia szatana? I stracę przez to wiarę? Proszę cię.
Karmelmistic
Więc już wszystko jest jasne. Dziękuję przyjaciele za informację że należę do hordy szatana ponieważ przyjąłem szczepionkę pfizer. Moja wolna wola nie ma tu nic do decydowania ponieważ po przyjęciu szczepionki moje DNA zostało zmienione z boskiego na szatański w związku z czym zostałem pozbawiony wiary. Wyraźnie widać to chociażby po moim wpisie gdzie napisałem "Jezus jest Panem" używając małej …More
Więc już wszystko jest jasne. Dziękuję przyjaciele za informację że należę do hordy szatana ponieważ przyjąłem szczepionkę pfizer. Moja wolna wola nie ma tu nic do decydowania ponieważ po przyjęciu szczepionki moje DNA zostało zmienione z boskiego na szatański w związku z czym zostałem pozbawiony wiary. Wyraźnie widać to chociażby po moim wpisie gdzie napisałem "Jezus jest Panem" używając małej litery p. Dzięki. I na koniec na poważnie żeby nie było : jestem przeciwnikiem aborcji i wykorzystywania ciał zamordowanych dzieci. Tak w przemyśle szczepionki wym jak estetycznym czy jakimkolwiek innym. I wcale nie nie jestem zwolennikiem szczepionek.
Edward7
Karmelmistic
Szczepionka może być przygotowaniem do znaku bestii... kod QR jeśli bez niego nie będzie można kupować i sprzedawać wydaje się być tym znakiem ...

wielu się szczepiło i nie widziało że wszystkie szczepionki covid są powiązane z aborcją ... dlaczego są mniej winni , jednak przez przyjęcie szczepionki niejako przyłożyli cegiełkę do totalitarnego systemu dyskryminacji i terroru który …More
Karmelmistic
Szczepionka może być przygotowaniem do znaku bestii... kod QR jeśli bez niego nie będzie można kupować i sprzedawać wydaje się być tym znakiem ...

wielu się szczepiło i nie widziało że wszystkie szczepionki covid są powiązane z aborcją ... dlaczego są mniej winni , jednak przez przyjęcie szczepionki niejako przyłożyli cegiełkę do totalitarnego systemu dyskryminacji i terroru który nadchodzi ... dlatego powinni raczej wszystkich zniechęcać do tego tej terapii genowej ... u większości na porządku oprócz nadciśnienia nie ma żadnych negatywnych objawów, jednak rozwija się np; zakrzepica , czy zapalenie mięśnia sercowego ,gdyż „ona” stopniowo się uwalnia, jeśli ktoś zostanie zaszczepiony i pielęgniarka trafi w żyłę to wtenczas niemal natychmiast są negatywne objawy po tej trutce.... jak oczyścić się z grafenu pisałem wcześniej (można znaleźć) ... na jednej szczepionce czy dwóch się nie skończy ... a końcowym etapem szczepień jest kod QR powiązany z cyfrową tożsamością i kontem bankowym .... i totalne prześladowanie tych którzy nie mają QR - które może być np; wytatuowane na czole czy ręce i skanowane na ulicy ...
(dowody o pochodzeniu z aborcji są w linkach i w artyułach ...)
Karmelmistic
"Jak oczyścić się z grafenu pisałem wcześniej (można znaleźć)" - no jak?
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają, jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcj…More
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają, jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcją nie jest dla nich korzystna i chcieli, aby tej kwestii nie podnoszono publicznie.

Sprawę ujawniła niezależna agencja dziennikarska Project Veritas z USA. Z agencją skontaktowała się była pracownica Pfizera Melissa Strickland, która pełniła w firmie funkcję kontrolera jakości produkcji. Opowiedziała o sytuacji w Pfizerze i pokazała maile, jakie pisali do siebie wysoko postawieni funkcjonariusze farmaceutycznego giganta.

Proszę tylko spojrzeć na fragmenty ujawnionej korespondencji:

Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe
- pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Witaj, Vanesso, nasz zespół Informacji Medyczej otrzymał zapytanie: czy Pfizer wykorzystał linie komórkowe z abortowanych płodów w trakcie przeprowadzania testów tej szczepionki?
- alarmował pracownik firmy Advait Badkar.

Dziękuję bardzo. Kto o to pyta? - odpowiadała Gelman. I kontynuowała:

Próbujemy, jeśli to tylko możliwe, nie wspominać o liniach komórkowych z płodów. Więc, o ile się uda, skupmy się na pierwszej części - w ten sposób odpowiadaliśmy najczęściej na pytania zadawane do Zarządu oraz bezpośrednio do Marka Dolstena (prawdopodobnie pracownik działu komunikacji Pfizera - przyp. FŻiR). Fragment zaznaczony na żółto to część, której należy szczególnie unikać, chyba że okaże się to absolutnie niezbędne i krytyczne dla naszej misji.

Gelman podaje wzór odpowiedzi zaznaczając na żółto to zdanie, które można podać opinii publicznej tylko w ostateczności:

Linie komórkowe z płodów ludzkich nie są używane do produkcji naszej eksperymentalnej szczepionki, składa się ona z komponentów uzyskanych syntetycznie i enzymatycznie. Jedna lub więcej linii komórkowych, które pochodzą z ludzkiej tkanki płodowej była używana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień.

Witaj, Advait! W kopii maila wpisuję Vanessę Gelman z naszego Działu Komunikacji. Mamy na Twoje pytanie opracowaną odpowiedź, którą Vanessa Ci poda. Komórki HEK293T używane do testów IVE (rodzaj testów laboratoryjnych - przyp. FŻiR) były pozyskane od abortowanego płodu. Z drugiej strony Watykańska komisja doktrynalna (Kongregacja Nauki Wiary - przyp. FŻiR) potwierdza, że uważają to za akceptowalne, aby osoby wierzące i obrońcy życia zaszczepili się. Oświadczenie Pfizera w tej sprawie opisuje sytuację we właściwy sposób i powinno być używane do odpowiadania na zapytania kierowane do firmy z zewnątrz. Pozdrawiam, Phil.

- to fragment innego maila pomiędzy pracownikami firmy. Jak sam Pan widzi, stanowisko Watykanu w sprawie szczepień przyjęto jako istotną pomoc w ratowaniu wizerunku Pfizera...

Drogi Panie!

Współpraca aborterów z wielkim biznesem jest faktem. Zabicie dziecka to nie jest wyjście oferowane kobiecie, aby uwolnić ją z trudnej sytuacji. To bezduszne, zaplanowane z zimną krwią morderstwo, a ludzie, którzy w nim uczestniczą, robią to po prostu dla pieniędzy. Zarabia aborter, placówka, w której zabija się bezbronnego maluszka, "naukowcy", którzy przygotowują materiał biologiczny do dalszej obróbki, firmy produkujące preparaty przy pomocy linii komórkowych z aborcji. Wśród wielkich tego świata nie ma nikogo, kto ująłby się za zabijanymi dziećmi.

Dlatego od kilku tygodni organizujemy Publiczne Różańce o wycofanie z użycia szczepionek skażonych aborcją. Takie akcje odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Poznaniu, Lublinie i w innych miejscach. Na ulicach spotykamy ludzi, którzy nie mieli pojęcia, że wszystkie szczepionki na Covid korzystają z owoców aborcyjnej zbrodni. Widzimy, jak bardzo potrzebne jest wyjść do ludzi i mówić prawdę.

Czy może i Pan mógłby zorganizować taki Różaniec w swoim miejscu zamieszkania? To nie jest trudne, trzeba tylko znaleźć jedną godzinę w ciągu tygodnia. Zapewnimy Panu niezbędną pomoc i powiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli jest Pan gotów do takiego działania, aby bronić dzieci przed bezdusznymi aborterami, proszę odpisać na tę wiadomość krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i danymi do kontaktu. Skontaktuję się z Panem ja lub ktoś z moich współpracowników.

Jeśli nie może Pan podjąć się organizacji Różańca, ale uważa Pan, że to dobre i słuszne działanie, bardzo proszę Pana o wsparcie, jakiego może Pan udzielić - może to być np. pomoc finansowa (dane w stopce niniejszego maila). Bardzo ważne będzie też wsparcie modlitewne dla osób, które będą wychodzić na ulicę i działać - także w Pańskim imieniu.

Mocno wierzę, że aktywność ludzi dobrej woli to najlepszy sposób, aby zahamować zło, które karmi się biernością ludzi dobrych. Wielokrotnie widziałam, jak wiele można osiągnąć, gdy spotkają się ze sobą odważni, mądrzy ludzie, wrażliwi na krzywdę młodszych i słabszych. Gdy cieszą się, że zobaczyli się nawzajem i razem zaczynają robić coś dobrego.

Serdecznie Pana pozdrawiam!
Kaja Godek

PS - na stronie Fundacji www.ZycieRodzina.pl może Pan przeczytać o wycieku maili z Pfizera oraz znaleźć relacje z ostatnich Różańców. Jak zawsze zapraszam do zapoznania się z bieżącymi działaniami w obronie życia i rodziny.