Manipulacje genetyczne mogą spowodować zniknięcie każdego gatunku,

"Wymieranie gatunków, Bill Gates i wojsko USA". Istnieje technologia zwana napędem genowym. Rodzi to pytanie: jakie gatunki powinniśmy dzisiaj wyginąć? Dlaczego Bill Gates i wojsko USA są zaangażowani w rozwój tej technologii? Naukowiec specjalizujący się w manipulacjach genetycznych mógłby powiedzieć: „Mam plan. Manipulując genami, możemy zniszczyć inwazyjne gryzonie z wyspy, na której żyją ludzie”. W następnym ułamku sekundy pojawia się mnóstwo pytań.

Podstawowe pytanie brzmi: czy to oznacza, że manipulacje genetyczne mogą spowodować zniknięcie KAŻDEGO gatunku? Oto fragment Gene Drive Files , witryny zawierającej przywoływane informacje na ten temat: Napęd genowy to zastosowanie edycji genów, które umożliwia inżynierom genetycznym narzucenie jednej sztucznej cechy całej populacji poprzez zapewnienie, że wszystkie potomstwa danego organizmu będą nosicielami tej cechy. Na przykład ostatnie eksperymenty polegają na wyposażeniu myszy w "bezcórkowe" napędy genowe, które kaskadowo przejdą przez populacje myszy w taki sposób, że na świat przyjdą wyłącznie potomkowie płci męskiej, gwarantując wyginięcie populacji po kilku pokoleniach."

"Zwolennicy przedstawili genetykę ukierunkowaną jako rewolucyjne narzędzie do eliminacji szkodników i gatunków inwazyjnych. Jednakże, Gene Drive Files ujawniają, że te wysiłki "ochronne" są głównie wspierane przez fundusze wojskowe." Technologia napędu genowego może być wykorzystywana do eliminowania szkodników roślin, chwastów, upraw, szkodników, zwierząt i? ludzii? Zastanów się nad tym przy porannej kawie.

Kilka lat temu państwa członkowskie ONZ rozważały zalecenie wprowadzenia moratorium na stosowanie tej technologii. Bill Gates próbował jednak zapobiec wprowadzeniu moratorium. The Gene Drive Files donosi: "Dokumenty otrzymane na podstawie wniosku o udzielenie informacji ujawniają, że Fundacja Billa i Melindy Gatesów zapłaciła 1,6 miliona dolarów prywatnej firmie zajmującej się public relations w dziedzinie rolnictwa i biotechnologii za działania związane z Gene Drive. Obejmowało to kierowanie "[...] tajną koalicją zwolenników", która, jak się wydaje, miała na celu zniekształcenie jedynego procesu eksperckiego ONZ dotyczącego napędów genowych [...]".

"Po ogólnoświatowych wezwaniach w grudniu 2016 r. ze strony krajów Globalnego Południa i ponad 170 organizacji do wprowadzenia moratorium ONZ na stosowanie napędów genowych, e-maile do zwolenników napędów genowych otrzymane na podstawie wniosku Freedom of Information przez Prickly Research ujawniają, że prywatna firma zajmująca się sprawami publicznymi "Emerging Ag" otrzymała fundusze od Fundacji Billa i Melindy Gatesów na koordynację "walki ze zwolennikami moratorium na stosowanie napędów genowych".

Więcej informacji można znaleźć w Archiwum Gene Drive. Dotyczy to wojska: "Zestaw e-maili (The Gene Drive Files) od czołowych amerykańskich badaczy zajmujących się inżynierią genetyczną ujawnia, że amerykańskie wojsko przoduje w rozwoju inżynierii genetycznej". "E-maile uzyskane przez amerykańską firmę Prickly Research na podstawie wniosku o swobodę dostępu do informacji ujawniają, że Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony USA (DARPA) wydała około 100 milionów dolarów na badania nad inżynierią genetyczną, czyli o 35 milionów dolarów więcej niż wcześniej podawano, co czyni ją prawdopodobnie największym na świecie fundatorem badań nad inżynierią genetyczną. Maile ujawniają również, że DARPA finansuje lub koordynuje prace niemal wszystkich głównych graczy pracujących nad rozwojem napędu genowego, a także głównych posiadaczy patentów na technologię edycji genów CRISPR."

"DARPA finansuje również bezpośrednio naukowców zajmujących się genami w Australii (w tym australijską agencję rządową CSIRO) oraz w Wielkiej Brytanii. Akta ujawniają również niezwykle wysoki poziom zainteresowania i aktywności innych sekcji amerykańskiej społeczności wojskowej i wywiadowczej." Na razie odłóżmy na bok koncepcję celowego wymierania gatunków. Rozważ niezamierzone konsekwencje.

Jak wykazałem w poprzednich artykułach, najnowsze i najlepsze narzędzia do edycji genów (np. CRISPR), które są wykorzystywane do napędu genów, są dalekie od nieomylności w swojej dokładności, pomimo oficjalnych zapewnień.

Na przykład to badanie: Genome Biology, 14 lipca 2017 r., zatytułowane "CRISPR/Cas9-mediated genome editing induces exon skipping by alternative splicing or exon deletion". Ekson to "odcinek cząsteczki DNA lub RNA, który zawiera informacje kodujące sekwencję białka lub peptydu". Widać więc, że pomijanie lub usuwanie eksonów daje bardzo złe rezultaty.

Każda edycja genów przeprowadzona na jakimkolwiek gatunku otwiera drzwi do wszelkiego rodzaju błędów i niezamierzonych konsekwencji.

Jeśli chodzi o celowe niszczenie, mamy następującą informację: MIT Technology Review, 2/8/16: "Dysponujemy technologią pozwalającą zniszczyć wszystkie komary Zika". „Według naukowców kontrowersyjna technologia genetyczna zdolna do zabicia komara przenoszącego wirusa Zika będzie dostępna za kilka miesięcy”. „Ta technologia, zwana »napędem genowym«, została zademonstrowana dopiero w zeszłym roku w komórkach drożdży, muszkach owocowych i gatunku komara przenoszącego malarię. Wykorzystuje technologię cięcia genów CRISPR, aby wymusić zmianę genetyczną, która rozprzestrzenia się w populacji jako rozmnaża się”.

„Trzy amerykańskie laboratoria zajmujące się komarami, dwa w Kalifornii i jedno w Wirginii, twierdzą, że już pracują nad rozwojem napędów genowych dla Aedes aegypti, rodzaju komara obwinianego za rozprzestrzenianie się Zika. Wdrożona technologia może teoretycznie doprowadzić gatunek do wyginięcia . „…napęd genowy [edycja genów] może… zniszczyć populacje komarów. Najprostszym sposobem na to jest rozmnażanie ładunku genetycznego, który prowadzi do potomstwa składającego się wyłącznie z samców. z każdym nowym pokoleniem w końcu nie będzie już żadnych samic, mówi Adelman. Jego laboratorium odkryło gen Aedes aegypti, który determinuje płeć zeszłej wiosny. Następnym krokiem będzie powiązanie go z napędem genowym.

Bill Gates jest zwolennikiem tej technologii. Czy nie powinniśmy się bać? W końcu Bill jest humanitarnym numerem jeden na świecie, prawda??? Jon Rapport nomorefakenews

Nie tylko ludzkość stoi w obliczu depopulacji; zwierzęta i życie roślin również znajdują się na linii ognia kabalistycznych globalistów

W miarę jak gromadzi się coraz więcej dowodów na temat prawdziwej natury antyludzkiego zamachu stanu , który został rozpętany na całym świecie, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że depopulacja jest rzeczywiście jednym z głównych celów realizowanych przez przestępców stojących za tym . To, czy ich celem jest zmniejszenie światowej populacji o 10-15% (jak zasugerował Bill Gates w przemówieniu TED) [1], czy też zamierzają pójść znacznie dalej, jest kwestią osobistych opinii lub przypuszczeń. W każdym razie, prawie tak złowieszczy jak poprzedni cel jest bardzo wyraźny cel zmniejszenia bioróżnorodności na tej planecie poprzez zabijanie dużej liczby zwierząt hodowlanych i dzikich, a także życia roślinnego.

Autor: Tigran Kalaydjian
Wydaje się, że wraz z wydaniem „szczepionki” przeciwko Covid-19 w drugim roku, program wyludniania ludzi zyskał na znaczeniu. W styczniu tego roku prezes dużej amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej z siedzibą w Indianie ogłosił, że śmiertelność wśród osób w wieku od 18 do 64 lat wzrosła o 40%) [ 2 ]. Powiedział również, że katastrofa raz na 200 lat spowodowałaby zaledwie 10% wzrost śmiertelności i ujawnił, że jego firma również odnotowuje gwałtowny wzrost roszczeń z tytułu niezdolności do pracy. Biorąc pod uwagę, że Indiana ma jeden z najniższych wskaźników „szczepień” przeciwko Covid-19 w Stanach Zjednoczonych, można bezpiecznie założyć, że firmy ubezpieczeniowe działające w stanach o znacznie wyższych wskaźnikach odnotowują jeszcze wyższy wzrost liczby zgonów. Jeśli katastrofa trwająca 200 lat może wyjaśnić 10% wzrostu śmiertelności, to wzrost o 40% jest jak stwierdzenie, że stoimy w obliczu katastrofy największej od 800 lat, która przeniesie nas z powrotem do średniowiecza i „Wielkiej Plagi”.

Co ciekawe, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy oficjalna narracja nieco się zmieniła i teraz coraz bardziej skupia się na epidemiach dotykających zwierzęta gospodarskie i dzikie, które mogą potencjalnie rozprzestrzenić się na ludzi. Zgodnie z ich ustaloną praktyką ostrzegania ludzi przed tym, co planują dalej, rzecznik złej kliki – były dyrektor CDC Robert Redfield – stwierdził niedawno w wywiadzie: Wierzę, że wielka pandemia jest jeszcze w przyszłości i będzie to pandemia ptasiej grypy dla człowieka. Będzie miał znaczną śmiertelność rzędu 10-50%. To będzie problem” [ 3 ]. To stwierdzenie jest związane z oficjalnymi zapowiedziami epidemii ptasiej grypy w wielu stanach USA, a także w innych krajach. Na przykład w marcu doniesiono, że w stanie Iowa zostanie ubitych 5,3 miliona kurczaków z powodu epidemii „wysoce zaraźliwej i śmiertelnej ptasiej grypy”[ 4 ], podczas gdy inne media podały, że kurczaki były niszczone od stycznia. milion kurczaków i 1,3 miliona indyków w Stanach Zjednoczonych” [ 5 ].

Te uboje drobiu doprowadziły do ostrzeżeń o zbliżających się niedoborach jaj i innych produktów w wielu krajach, w tym w Niemczech, Australii i Wielkiej Brytanii [6 ]. Co więcej, doniesiono, że sektor trzody chlewnej w wielu krajach jest na skraju załamania z powodu rosnących cen pasz i niedoborów siły roboczej, a dyrektor brytyjskiego National Pig Association stwierdził niedawno, że „sytuacja jest już bardziej niż rozpaczliwa i tam nie ma światła na końcu tunelu” [7 ]. Tymczasem doniesienia na temat masowej śmiertelności ptaków w wielu krajach zwielokrotniają się, przy czym w zeszłym roku w co najmniej sześciu stanach USA pojawiła się „tajemnicza choroba” [8 ]... oraz incydenty setek ptaków nagle spadających z nieba odnotowane w Hiszpanii, Meksyku, Włoszech i Anglii [9 ]. Chociaż media głównego nurtu próbowały wyjaśnić te incydenty jako nic niezwykłego, nie może być przypadkiem, że tak wiele przypadków masowych śmierci ptaków ma miejsce w tym samym czasie w tak wielu krajach.

Ponadto w wielu stanach USA władze rozpoczęły testowanie dzikich zwierząt pod kątem Covid-19, jakby chciały podkreślić podejrzewane ryzyko nowych pandemii wynikających z „powrotu” dzikich zwierząt. Jesienią ubiegłego roku Komisja ds. Zasobów Dzikiej Przyrody Karoliny Północnej zbadała jelenia wirginijskiego pod kątem Covid-19 i poinformowała, że niektóre zwierzęta uzyskały wynik pozytywny, chociaż żadne nie wykazywało objawów choroby [10 ]. Niedawno CDC stwierdziło, że obecnie „niezbędne” jest, aby władze i agencje ds. zdrowia regularnie monitorowały rozprzestrzenianie się koronawirusa wśród dzikich zwierząt, powołując się na obawy związane z nowymi wariantami w dzikich zwierzętach USA [11 ]. Masowe zgony nie ograniczają się do największych zwierząt, takich jak ssaki; owady i pszczoły od lat cierpią z powodu ogromnego spadku liczebności . Na przykład badanie opublikowane w zeszłym roku wykazało, że oświetlenie uliczne LED dziesiątkuje populację owadów w Wielkiej Brytanii [12 ], a masowa śmiertelność pszczół jest szeroko dokumentowana od ponad dekady [13 ].

Jednak nie tylko wirusy, „tajemnicze choroby”, pestycydy i światła LED zabijają zwierzęta i owady. Coraz wyraźniej widać, że rośliny i zwierzęta są również narażone na silny stres radiacyjny. Uszkodzenia drzew w pobliżu wież komórkowych 5G stają się powszechne, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wiele badań wykazało, w jaki sposób ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne powoduje zmiany fizjologiczne i morfologiczne w roślinach [14 ]. W rzeczywistości jesteśmy teraz świadkami globalnego upadku wielu ekosystemów i nie jest to tylko niefortunny efekt uboczny zanieczyszczenia, nadmiernego stosowania pestycydów i nowych technologii oświetlenia ulicznego, ale część zaplanowanego planu zmniejszenia bioróżnorodności planety i uczynić świat bardziej kontrolowanym i jednorodnym miejscem. Kluczową bronią w tej kampanii są wojny klimatyczne, których niszczycielskie skutki widziano wielokrotnie w ostatnich latach, na przykład dziwaczne pożary w Kalifornii z 2017 r., w których jednocześnie doszło do kilku zdarzeń „spontanicznego spalania”; czy obecne powodzie dotykające wschodnie wybrzeże Australii, które zostały opisane jako najgorsza klęska żywiołowa w kraju [15 ].

Jakie cele osiąga masowa depopulacja życia zwierząt i roślin? Właściwie całkiem sporo. Źli chcą, abyśmy w przyszłości spożywali wyhodowane w laboratorium nieorganiczne produkty zastępcze – substytuty mięsa, warzyw, a nawet owoców – tak, aby ludzie nie mieli kontroli nad tym, co jedzą. W tym celu inscenizują ogromne niedobory mięsa, drobiu i produktów mlecznych oraz podnoszą ceny, obwiniając o zakłócenia łańcucha dostaw i wojnę na Ukrainie. W przyszłości będziemy świadkami wygnania coraz większej liczby rolników z ich ziemi przez zorganizowane bankructwa lub wojny klimatyczne.

Więcej tajemniczych chorób uderzy w hodowle drobiu/mięsa/ryb, a w rezultacie zobaczymy rzeź milionów kurczaków, świń i bydła. Ze względu na wymogi BHP mieszkańcy wsi zostaną ostatecznie zakazani trzymania kurczaków i innych zwierząt na swoich podwórkach, a wraz ze stopniowym wprowadzaniem syntetycznej żywności jako substytutu prawdziwej rzeczy, kontakt ludzi i ich związek ze zwierzętami znacznie się zmniejszy. . To podstępna część programu, ponieważ kontakt ze zwierzętami ma ogromne znaczenie dla ludzkości, zarówno pod względem zdrowia układu odpornościowego, jak i dobrego samopoczucia psychicznego.

Najwyraźniej istnieje pragnienie „oczyszczenia” planety i uczynienia jej mniej bioróżnorodną i mniej skomplikowaną. Posiadanie tak wielu gatunków złożonych stworzeń musi wydawać się tak niepotrzebne psychopatom, którzy chcą produkować wszystko w laboratoriach w sposób, który pozwala im łatwo wprowadzić dowolny związek lub toksynę przed globalnym rozmieszczeniem . To samo dotyczy roślin, które od tysięcy lat stanowią podstawę naturalnych środków i terapii. Zlikwiduj całe ekosystemy, a zniszczysz medycynę roślinną, wpychając więcej ludzi w szpony Wielkiej Farmacji. Dlatego masowe wymieranie roślin i zwierząt musi być muzyką dla uszu tych, którzy chcą kontrolować nasz świat jak gigantyczny eksperyment laboratoryjny.

W świetle tego, czy ktokolwiek może wątpić w znaczenie ochrony środowiska naturalnego przed międzynarodowymi korporacjami, zachowania wiedzy o hodowli roślinnej i medycynie, edukowania ludzi przed spożywaniem masowo produkowanej żywności nieorganicznej i zachęcania ludzi do jak największego wzrostu świeże jedzenie, jak to możliwe?
Czy w świetle tego wielokierunkowego i dobrze zorganizowanego ataku na ludzkość ktokolwiek wątpi, że ich rządy nie są już „ich”? Czy nie jest już jasne, że kiedy wybuchnie kolejna „wielka pandemia”, spotka nas jeszcze bardziej rażący atak niż w przypadku "pandemii" Covid-19?

Źródła/Referencje
[1] Innovating to zero!
[2] Crisis in America: Deaths Up 40% Among Those Aged 18-64 Based on Life Insurance Claims for 2021 After COVID-19 Vaccine Roll Outs - Vaccine Impact
[3] winepressnews.com/…to-happen-media-pushes-this-mass-culling-scenario/
[4] 5.3 Million Chickens Will Be Killed In Iowa Over Bird Flu Outbreak | HuffPost Latest News
[5] Deadly bird flu strains batter U.S. poultry industry
[6] Britain is 'weeks away' from running out of eggs, claims industry body
[7] UK farmers call for urgent action to prevent soaring food prices
[8] Mystery Disease Killing Hundreds of Birds in Six States + DC - EcoWatch
[9] Pembrokeshire: Hundreds of dead birds found after fall from sky
[10] Scientists test North Carolina deer for COVID-19
[11] Watching for new COVID variants in wildlife "now critical," CDC says
[12] LED streetlights decimating UK insect population, study finds
[13] Killing Bees In America And Worldwide Will Be The Death Of Humanity
[14] Review: Weak radiofrequency radiation exposure from mobile phone radiation on plants - PubMed
[15] Latest floods rank among the worst-ever natural disasters — and they're just the beginning

It’s not just Humanity facing depopulation; Animals and Plant Life are also in the firing line of the Globalist Cabal

Pasożyty malarii w „szczepionkach” atakują łożysko, zabijają dzieci w macicy

Dr Ariyana Love, ND
W niedawnym wywiadzie z Marią Zeee na Zeee Media omówiłam inne bardzo niepokojące odkrycie dotyczące technologii broni biologicznej mRNA. Maria Zeee poprosiła mnie, abym rzucił więcej światła na zaangażowanie Instytutu Doherty'ego w amerykańskie laboratoria biologiczne na Ukrainie. Rosyjskie raporty ujawniły , że 350 kriokontenerów z próbkami surowicy krwi zostało przeniesionych z Centrum Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia Ukrainy do laboratorium referencyjnego chorób zakaźnych w Instytucie Doherty w Australii. Pod pozorem walki z malarią łożyskową Instytut Doherty był bezpośrednio zaangażowany w badania z wykorzystaniem owadów, takich jak komary i tiki, jako nośników broni biologicznej.

Instytut Doherty opracował również „szczepionkę”, która wykorzystuje pasożyty do atakowania łożyska ciężarnych kobiet w celu aborcji ich dzieci w macicy pod pretekstem „badań nad przeciwciałami”. Podczas testowania tej nowatorskiej technologii komary zostały opracowane jako nosiciele genetycznie osłabionego pasożyta zwanego P. falciparum , który jest najbardziej śmiercionośnym z 5 pasożytów wywołujących malarię. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rząd USA również były bezpośrednio zaangażowane w te badania, aby „uodporniać ciępoprzez ukąszenie komara za pomocą sporozoitów osłabionych promieniowaniem. W maju 2021 roku firma finansowana przez Billa Gatesa zaczęła wypuszczać na wolność genetycznie zmodyfikowane komary .

W badaniach klinicznych przeprowadzonych przez WHO w 2020 r . 11 ochotników, którzy zostali „uodpornieni” ponad 1000 ugryzień przez napromieniowane komary zakażone przez Sporozoity (Spz) z P. szczep falciparum NF54 lub klon 3D7/NF54 . Samica komara Anopheles wstrzykuje minimum Sporozoites (Spz) (~ 100) podczas ugryzienia. Został przetestowany na młodzieży, dzieciach i niemowlętach w wieku 6 miesięcy. 1 z 6 ochotników rozwinął parazytemię 12 dni po ekspozycji. Parasitemia oznacza pasożyty we krwi. „Szczepionki” przeciwko pasożytom wykorzystują sporozoit osłabiony promieniowaniem, podawany pod osłoną leków. Genetycznie atenuowane „szczepionki” Sporozoite i „szczepionki” z rekombinowanym białkiem (RTS, S i R21) oraz „szczepionki” na rekombinowane wektory wirusowe (Chad63 MVA ME-TRAP, CSVAC, ChAd63 METRAP i MVA METRAP z adiuwantem matrix-M) używany. Rekombinowane białka Sporozoite, DNA lub wirusowe fragmenty białek (mRNA) oraz atenuowane „szczepionki” Sporozoite indukują liczbę limfocytów T reagujących na malarię CD4 + i CD8 + . Według badań WHO , sporozoit atenuowany przez promieniowanie (RAS), atenuowany genetycznie pasożyt (GAP) i Sporozoite są podawane pod osłoną leków . Oto kolejne badanie WHO z 2021 r. Do 2021 r. mieli jako głównego kandydata „szczepionkę” przeciwko P. falciparum Sporozoite ( Pf SPZ) zawierającą żywe, osłabione promieniowaniem, całe, aseptyczne i metabolicznie aktywne Sporozoite, które zostały wyizolowane z gruczołów ślinowych komarów zakażonych przez P. falciparum . Przetestowali swoją nową „szczepionkę” na niemowlętach w Kenii.

W innym badaniu przeprowadzonym przez NIAID w 2022 r. wykorzystano malijskie dzieci w wieku 6-10 lat i wstrzyknięto im trzy dawki „szczepionki” PfSpz w celu wywołania „zarażenia” przez „choroba pasożytnicza” „choroby przenoszonej przez wektory” przy użyciu PfSpz , falciparum . W innym badaniu przeprowadzonym w 2021 r. przez rząd USA przeprowadzono eksperymenty na 336 niemowlętach w wieku 5-12 miesięcy w Kenii, zaszczepiając je „szczepionką P. falciparum ”. W rzeczywistości nie jest to „szczepionka”, ale system broni do mordowania dzieci w macicy i jest to broń biologiczna, która może być przenoszona na inne osoby, według badań WHO. Ponadto badania WHO dotyczące P. falciparum pomogły w opracowaniu przeciwciał monoklonalnych. W rzeczywistości pasożyt P. falciparum jest krytycznym składnikiem systemu broni biologicznej przeciwciał monoklonalnych. Zobacz także: Przeciwciała monoklonalne to eksperymentalna terapia genowa – przegląd patentowy

PATENT
Kandydat na „szczepionkę” PRIMVAC był w badaniach rządowych w 2016 r. Do 2020 r. „szczepionka” PRIMVAC z adiuwantem Alhydrogel była w badaniach klinicznych. Patent Alhydrogel pokazuje niebezpieczne poziomy aluminium i innych metali ciężkich. Patent na białko syntetyczne VAR2CSA plasmodium falciparum erytrocytów 1 (PfEMP1) został zarejestrowany w grudniu 2014 r. „Szczepionka” VAR2CSA jest własnością rządu USA . CDC jest również zaangażowane w rozwój broni biologicznej VAR2CSA.

STERYLIZACJA NARODÓW
Obrona Zdrowia Dziecka poinformowała w sierpniu , że zastrzyki z Covid-19 są niebezpieczne dla matek i dzieci. Według byłego głównego naukowca firmy Pfizer, dr Mike'a Yeadona, wstrzykiwane składniki odkładają się w jajnikach i atakują łożysko ciężarnych kobiet.

Wstępne
ustalenia dotyczące bezpieczeństwa szczepionki mRNA Covid-19 u kobiet w ciąży wykazały, że 4 na 5 ciężarnych kobiet traci swoje nienarodzone dziecko na skutek spontanicznych aborcji. Niedawny raport opublikowany w marcu tego roku pokazuje, że zgony płodów/dzieci z powodu „szczepionek przeciw covid” są prawie 2000% większe niż zgony związane z innymi szczepionkami... więcej - Malaria Parasites In “Vaccines” Target Placenta, Kill Babies In Utero

Masowa aborcja: 75% kobiet zaszczepionych w pierwszym trymestrze straciło dzieci
Szczepionki covid to manipulacja genetyczna - CRISPR - śmiertelne skutki dopiera nadejdą ...
Technologia "CRISPR" - szczepienia mRNA, brama do nowej rasy stworzonych w laboratorium istot …
Edycja genów mRNA CRISPR-Cas9: Naukowcy tworzą jednopłciowe mioty myszy z 100% skutecznością
Tysiące poronień po zastrzykach C-19. Szczepienie jest jak samobójstwo - towarzystwo ubezpieczeniow…
Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga
Kierownik działu badań firmy Pfizer: Szczepionka Covid to sterylizacja kobiet
Don Mac