49:36

Kdo je Antikrist. Jak a kdy i kde se narodil dle křesťanských proroctví

Židům 11,33-12,4; Evangelium sv. Matouše 4,24-5,20.
MIVAS
Když už jsem u toho odhalování démonické temnoty, přidám vám ještě něco na poznávání pravdy. Jde o odpověď psanou přesně před rokem jako reakci na nějaký komentář čtenáře Aeronetu. Abyste nemuseli chodit na net, připojuji zároveň i zkompletovaný článek, o kterém se tam zmiňuji
MIVAS
Pozorováním současného dění světa by mělo být každému soudnému a myslícímu člověku jasné, že mocní tohoto světa, tzv. samozvané elity, jsou s usilovnou podporou Zlého ve finální etapě zavedení NWO - New World Order, neboli Nového Světového řádu. Protože až příliš mnohým nejsou vůbec jasné principy a postupy této ideologie, napsal jsem na toto téma loni, v roce 2019, úvahu, kde jsem se pokusil …More
Pozorováním současného dění světa by mělo být každému soudnému a myslícímu člověku jasné, že mocní tohoto světa, tzv. samozvané elity, jsou s usilovnou podporou Zlého ve finální etapě zavedení NWO - New World Order, neboli Nového Světového řádu. Protože až příliš mnohým nejsou vůbec jasné principy a postupy této ideologie, napsal jsem na toto téma loni, v roce 2019, úvahu, kde jsem se pokusil tyto principy ozřejmit. Můžete s nimi třeba i nesouhlasit, ale domnívám se, že jsou v principu naprosto pravdivé.
Dana22
Frog
A tentýž Amazon dělá Obamovi reklamu, že je budoucí Antikrist.

Really Obama is the Antichrist!: 70 Facts Identifying the Antichrist Right Now!
by Christian Prophet J.D.
www.amazon.com

The Final Antichrist Barack Obama
by Michael D. Fortner
www.amazon.com/Final-Antichrist-Barack-Obama/dp/1734399090
Libor Halik
Obama je vůdcem současné vzpoury "černochů" a spol. proti Trumpovi. Stačí to letmo sledovat přes YouTube a pochopíte to. Např.: www.youtube.com/watch Tak jako M. Obamová (ve skutečnosti chlap předělaný na ženu) byla osobně na místě u vypálení francouzské katedrály vloni. Je to satansky řízené.
mavigerdan
Obama má příští rok 60 let, je to starej vyřízenej chlap, nestíhá, do žádnejch větších akcí se s ním nedá počítat, nezná jazyky (těch pár bahasa a španělských frází se nedá počítat), ale hlavně žádná duchovní autorita (aspoň v rámci pravoslaví,řkc,uniatů,lefévristů apod.) ho tak nevidí. Možná před 7 lety v US to dost jelo mezi bapťáky apod., ale dnes se i tito sektáři omezují jen na: "připravuje …More
Obama má příští rok 60 let, je to starej vyřízenej chlap, nestíhá, do žádnejch větších akcí se s ním nedá počítat, nezná jazyky (těch pár bahasa a španělských frází se nedá počítat), ale hlavně žádná duchovní autorita (aspoň v rámci pravoslaví,řkc,uniatů,lefévristů apod.) ho tak nevidí. Možná před 7 lety v US to dost jelo mezi bapťáky apod., ale dnes se i tito sektáři omezují jen na: "připravuje mu cestu apod."
MIVAS
Počátkem května 2015 jsem p. Liborovi oponoval v jeho názoru, že Obama je Antikrist. Poslal mi pár informací, které pro mě byly startovním bodem, abych se o Obamu začal v tomto ohledu zajímat. Mezi informacemi byla i ta, že šerif Arpaio u amerických soudů předložil důkazy o falzifikaci rodného listu Obamy, že tedy není američan a nemůže být prezidentem USA. Sám jsem se pokoušel k tomu něco najít,…More
Počátkem května 2015 jsem p. Liborovi oponoval v jeho názoru, že Obama je Antikrist. Poslal mi pár informací, které pro mě byly startovním bodem, abych se o Obamu začal v tomto ohledu zajímat. Mezi informacemi byla i ta, že šerif Arpaio u amerických soudů předložil důkazy o falzifikaci rodného listu Obamy, že tedy není američan a nemůže být prezidentem USA. Sám jsem se pokoušel k tomu něco najít, ale bezvýsledně.
V té době jsem spolupracoval na překladech poselství Marie Božího Milosrdenství z Irska až do jejich ukončení právě v květnu 2015. V souvislosti s tím jsem rozsáhle po internetu pátral po poselstvích souvisejících s koncem časů a tedy i s Antikristem. Objevil jsem řadu vizionářů, kteří přijímali tato Boží poselství, zejména na adrese 444prophecynews.com Sbíhají se tam poselství z celého světa. Z Austrálie, Indie, Číny, Německa, Francie .... a samozřejmě především z USA, mezi jinými Glynda Lomax, Julie Whedbee, MsSophie, Byron Searle, Jeff Byerly a řada dalších, jejichž poselství utvářejí skutečný obraz konce časů. Pro skupinu věřících přátel 3-4 roky velké množství poselství překládám a u některý (např. Julie Whedbee) sestavuji do brožurek na tisk. Překladů mám stovky.
Mohu vás naprosto bezpečně ujistit, že Obama je skutečně Antikrist.
Odpovídají na něj mj. texty Zjevení 13: 3 (viz přiložený článek, jehož jsem autorem) a Zjevení 17: 13-13.
A to, jak píšete, že nezná jazyky, je více než úsměvné, protože ve finále, až bude panovat nad světem jako plně posedlý Satanem, jehož je syn, bude znát všechny jazyky i nářečí, až na jeden - zkuste uhodnout, kterým jazykem nikdy nepromluví.
Libor Halik
Děkuji za větu: "Mohu vás naprosto bezpečně ujistit, že Obama je skutečně Antikrist." Prosím, napište mi odkaz na Váš článek, www. Špatně se mi obrázek zobrazuje. Pro @MIVAS
MIVAS
V mých přihlašovacích údajích máte i moji e-mailovou adresu, nechci ji zveřejňovat. Pošlete mi tam adresu, kam vám to mám poslat. Mohu vám poslat takových informací, především z překladů, že nebudete ani stačit číst.
Libor Halik
Vaše přihlašovací údaje jsou viditelné jen Vám. Já nemám přístup k Vašim přihlašovacím údajům. Pro @MIVAS
Libor Halik
Jde mi o konkrétní tento článek a fotografie Obamy, zkuste ho prosím zveřejnit na Gloria.tv.
MIVAS
Je pro mne jednoduší vám dát e-m. mvsen@atlas.cz
Libor Halik
Díky
apredsasatoci
Aj mňa by to zaujímalo. Nechcete to predsa len zverejniť na glorii?
zaba
Jenomže právě v irských poselstvích je antikrist označován spíše jako malý s podobou spíše mystického beduína. V tomto smyslu mluví i bible o antikristu jako malém rohu, to by pak na Obamu nesedělo, ten je vysoký.
MIVAS
pro zaba.
zřejmě vám nedošlo, že nejde o fyzické stavy těla, ale projevy ducha
MIVAS
pro Libor Halík
Poslal jsem. Dostal jste?
apredsasatoci
Obama mi ako Antikrist nesedí.
dalila
Ani mne.
johanika
To je slabý kus na Antikrista, podľa mňa.
Dudko
Teda že by on robil diabolské zázraky a posadil sa v chráme ako bôžik, to sotva:
3 Nech vás nezvedie nik nijakým spôsobom. Lebo nenastane, kým nepríde najprv odpad a nezjaví sa človek neprávosti, syn zatratenia, 4 ktorý sa protiví a povyšuje nad všetko, čo sa nazýva Bohom alebo čo sa uctieva, takže sa posadí v Božom chráme a bude sa vydávať za Boha.
To bude asi niekto iný, kto sa teraz skrýva aj …More
Teda že by on robil diabolské zázraky a posadil sa v chráme ako bôžik, to sotva:
3 Nech vás nezvedie nik nijakým spôsobom. Lebo nenastane, kým nepríde najprv odpad a nezjaví sa človek neprávosti, syn zatratenia, 4 ktorý sa protiví a povyšuje nad všetko, čo sa nazýva Bohom alebo čo sa uctieva, takže sa posadí v Božom chráme a bude sa vydávať za Boha.
To bude asi niekto iný, kto sa teraz skrýva aj keď už pôsobí. Nebude to Majtreja?
www.cestyksobe.cz/…/4178