Language Contact
Please type your posting here

madari v tej ustave nemusia ani islam
len nech sa nedaju a od slovaka je to dvojnasobna poklona
uzel je fest odbornik
najprv tvrdil ze zavislost na pornografii nemoze nastat teraz otocil
toho ani nepocuvajte


Díky smysl té modlitby je jasný a skvělý jenom se mi ta staročeština špatně čte. Zabírá to čas s přemýšlením jak to "básník" myslel.

Bože,otče všech lidí!Víš,že ničeho skvostnějšího a dražšího nad dítky své nemám,a že mi nic více také na srdci ležeti nemá,jako duše jejich,jež jednou z ruky mé žádati budeš.Buďtež tedy poručeny opatrování tvému tyto mně tak milé dítky mé.Buď ty jim otcem a opatruj jich před mocí svůdnictví a zlého příkladu zvláště v letech,kdy úmyslnost jejich se probouzí a lákadla k zlému se hýbají.Zachovej i mne před hrozným neštěstím,kdyby od cesty ctnosti upustily,hříchu se oddaly a tím i všecku mou péči zmařily!

Je to boj.Tady se něčeho dosáhlo díky tlaku veřejnosti.Ale na druhé straně třeba Eu nutí Maďarsko předělat svoji ústavu,že je diskriminační vůči homosexuálům.hnonline.sk//c1-52240340-nov…

TV Nova ve svých zprávách 14.1. v 19.30 hod. hned v úvodní zprávě
uvedla Radima Uzla a jeho boj proti ministrovi školství ovládanému prý
radikálními křesťany.
voyo.nova.cz/multimedia/televizni-novin…
VORP na tuto reportáž podává stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání kvůli podněcování nenávisti vůči skupině obyvatel a náboženské nesnášenlivosti. Pokud Vám Vaše možnosti dovolují, pište i Vy stížnosti na NOVU info@rrtv.cz (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání), televizni.noviny@… [More]

Ani jsem netušil,že máme tak dobrého ministra.
Zůčastnil se někdo diskuse s Radimem Uzlem.Já měl v inkriminovanou dobu bohužel naléhavý telefonát a tak jsem se nakonec nezúčastnil

@marek
Když někdo nemá úctu ke smrti je podle to zrůda a nebudu se takovými bavit.
Marku, co je to za nové náboženství - úcta ke smrti? Já znám jenom úctu k životu Alberta Schweitzera. Dej nám přednášku, zubaři ze ševců.

Marku, říkala mi sousedka, že jsi lítal v naší ulici (Dohnalova) a vejral jsi po zvonkách, kde bydlím. To máš ale smůlu, protože bydlím v podnájmu a na zvonku je jiné jméno. To dá rozum, ale ne tvůj.

@marek
Otec Jaroslav v neděli řek:prasata,co shoří v plameni pekelném!!
A ty sis pomyslil v srdci svém: To je škoda, stačilo by jen trošku pogrilovat, pak sežrat a podlejt pívem. Vepřo knedlo zélo, sádlo.
Nemáš vynášet do nebes socialismus - dílo ďáblovo.
Marku jeden.

Otec Jaroslav v neděli řek:prasata,co shoří v plameni pekelném!!

Růženče nemáš ani zbla taktu:Já ti napsal,že zemřel hodný člověk,který mnoho vytrpěl a kdybys byl od nás z města a zajímal se trochu,musel bys to vědět a ty si tady děláš P.R.D.E.L z vážných věcí a ze zemřelého člověka.Styď se a vy,co mu tak přizvukujete,též.Když někdo nemá úctu ke smrti je podle to zrůda a nebudu se takovými bavit.

Tak tak. Napásli se u "pastýřů".

Vykuchaní katolíci ukazují, na čí straně stojí.
Takhle se to má se socialistickou EU. Musíme do ní narvat peníze, které socialisticky přerozdělí. Nedostaneme nic na opravu rozbitých silnic, ale na homopochody a sexuální zkažení dětí. Tolerantní katolíci čuchají velké peníze, tak se budou kazit děti. Z opravování silnic by neměli nic, to dá rozum.
Kníže tohoto světa je satan. Nečekejte nikdo, že bude dělat rozhodnutí proti sobě.

Tolerantní katolíci, vykuchaný modlitby, vykuchaný náboženství.
To se satanovi líbí.
Biskupští uspávači vám přisladí ouška a sůl přestane být slaná.
Vyhodí se na hnůj, co s ní...

60% 12-18letých USA chce sex až v manželství. USA: Obamova administrativa zveřejnila studii týkající se předmanželské zdrženlivosti Po předchozích obstrukcích ministerstvo zdravotnictví kompletně zveřejnilo vládní studii, která se zabývala tím, jak postoje rodičů a sociální normy ovlivňují sexuální chování mladistvých před uzavřením manželství. Studie nazvaná "Národní průzkum dospívajících a jejich rodičů: Postoje a mínění ohledně sexu a zdrženlivosti" má 196 stran. Při průzkumu bylo zkoumáno … [More]


"Je lepší se v tichosti modlit..." Ach jo. Nám kolikrát říkal farář při náboženství (jakkoliv jinak moc nadaným učitelem nebyl a navíc měl ve třídě děcka ze 4 ročníků - bylo to ještě za komoušů), že když jde o něco důležitého, správné je modlit se, jako by jen na Bohu záleželo, zda uspějeme, a makat tak, jako by žádný Bůh neexistoval. Protože Bůh je tu, aby pomáhal, ne aby makal za nás. Škoda, že o tom dotyční nejspíše neslyšeli.

Eugenika I.
Myslí si stále, že jsou nadlidé...
www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP
Eugenika II.
www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP Eugenika III. Působí v ČR maskovaná nacistická organizace? "Stala se Liga kontroly porodnosti" "Plánovaným rodičovstvím." Není jejím hlavním představitelem v ČR sexuolog Radim Uzel? www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP Eugenika IV. Biolog, který chce snžit lidstvo www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP Eugenika V. Ekologie jako nové náboženství www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP Celý film zde: www.osud.cz/cs/clanek.php


Posudek tohoto filmu. Jsem ženatým knězem Pravoslavné církve, podobně jako jsou ženatými kněží Řeckokatolické církve, na rozdíl od celibátních kněží Římskokatolické církve. Proto sexuální život osobně znám.
1a) Myslím si, že pro muže v celibátu a pro chlapce, kteří jsou dosud panicové, není vůbec vhodné sledovat postelové scény. Vzbudí to v jejich těle automaticky (hormonálně, reflexně) sexuální žádost.
1b) Sledovat cizí postelové scény není vhodné ani pro ženaté - i v nich to vzbuzuje automati… [More]
valent likes this.